0
0
TABUĽKA LÍDROV
Môžeš byť najlepší Hrdina FAST na svete?

Posúvaj sa nahor v rebríčku tak, že budeš zbierať body v častiach e-kníh a základného tábora, a prekonávaním svojich osobných rekordov v online hrách.
FILTER:
ČÍS.ŠKOLAKRAJINAMESTOBODY
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 8180851
2
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2749924
3
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1036990
4
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
5
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 712293
6
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 633977
7
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 562783
8
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 554216
9
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 553862
10
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 551904
11
Орелецька гімназія Село Орелець 524066
12
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 519788
13
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 488480
14
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 481117
15
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
16
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 475787
17
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 442914
18
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 387966
19
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 386082
20
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
21
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
22
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 317874
23
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 299582
24
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 283522
25
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 280641
26
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
27
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
28
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
29
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228194
30
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
31
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206180
32
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 190343
33
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 186496
34
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
35
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 154074
36
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 149212
37
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 145140
38
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
39
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 138658
40
Brackenfell Primary Cape Town 130171
41
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128218
42
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 126932
43
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
44
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117466
45
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 116112
46
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 111660
47
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
48
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 103782
49
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 103060
50
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
51
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
52
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
53
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 100426
54
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 98430
55
Birštono gimnazija Birštonas 98408
56
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 97758
57
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
58
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 94704
59
SZS UNES Nitra 92814
60
ОУ "Никола Обретенов" Русе 91828
61
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 91827
62
Școala Gimnazială Nr 80, București București 90660
63
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
64
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
65
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
66
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 84312
67
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 83970
68
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 83652
69
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
70
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 80058
71
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 79468
72
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 78179
73
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 77680
74
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 77300
75
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
76
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
77
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73459
78
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
79
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 71718
80
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 69825
81
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 69120
82
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
83
Hlíðarskóli Akureyri 68784
84
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68670
85
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 67508
86
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
87
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 64400
88
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 62900
89
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
90
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
91
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
92
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
93
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
94
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 58200
95
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
96
Przedszkole nr 215 Warszawa 56587
97
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
98
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
99
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
100
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
101
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
102
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51978
103
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
104
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
105
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
106
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 50900
107
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 50000
108
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
109
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
110
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 47496
111
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
112
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
113
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
114
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
115
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
116
26.СУ "Йордан Йовков" София 45000
117
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 45000
118
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 44969
119
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
120
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
121
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
122
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
123
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
124
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
125
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
126
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
127
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
128
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
129
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
130
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
131
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 41200
132
Стрийська початкова школа №12 Стрий 41200
133
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 40720
134
ТЕСТ за училище София 40400
135
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
136
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
137
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
138
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
139
CEIP Alférez Segura HUESA 40000
140
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
141
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
142
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 40000
143
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
144
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 40000
145
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
146
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
147
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
148
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
149
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 39064
150
"Saulė" Joniškis 38899
151
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 38842
152
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38830
153
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 38736
154
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
155
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
156
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
157
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
158
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
159
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
160
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37100
161
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
162
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
163
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
164
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
165
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
166
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
167
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
168
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
169
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 36000
170
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
171
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 35862
172
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 35800
173
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 35727
174
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
175
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
176
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
177
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 35000
178
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
179
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
180
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
181
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
182
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
183
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
184
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
185
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 35000
186
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 35000
187
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 35000
188
Woodcrest Public School 35000
189
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 35000
190
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
191
Colegio Almedina Córdoba 35000
192
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
193
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 34924
194
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
195
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
196
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
197
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
198
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 32400
199
Grădinița Numărul 239, București București 32382
200
Острозький ліцей №2 Острог 32300
201
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
202
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
203
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 31838
204
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
205
Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 31600
206
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 31599
207
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
208
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
209
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
210
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 30800
211
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
212
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
213
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30600
214
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
215
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30500
216
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
217
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
218
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
219
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 30301
220
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
221
CEIP QUEVEDO León 30200
222
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
223
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
224
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 30200
225
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
226
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 30200
227
EB1 de Alvor Portimão 30200
228
Materská škola Zohor Zohor 30200
229
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
230
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
231
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30100
232
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
233
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
234
EB 1 Arganil Arganil 30100
235
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
236
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
237
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
238
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
239
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
240
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
241
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
242
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
243
Escola Joventut Callús 30000
244
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
245
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
246
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
247
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
248
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
249
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
250
Bellville Primary School Bellville 30000
251
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
252
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
253
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
254
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
255
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
256
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
257
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
258
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
259
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
260
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
261
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
262
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
263
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
264
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
265
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
266
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
267
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
268
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
269
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
270
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
271
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
272
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
273
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
274
УВК ШГ38 Бишкек 30000
275
СОШ 47 Бишкек 30000
276
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
277
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
278
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
279
СОШ 77 Город Бишкек 30000
280
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
281
СОШ 54 Bishkek. 30000
282
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
283
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
284
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
285
Гимназия 2 Каракол 30000
286
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
287
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
288
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
289
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
290
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
291
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
292
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
293
ZŠ s MŠ Častá Častá 30000
294
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
295
Addo Primary School Addo 30000
296
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
297
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
298
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
299
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
300
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
301
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
302
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
303
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
304
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
305
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 30000
306
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
307
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
308
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
309
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
310
Highbury Primary Cape Town 30000
311
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
312
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
313
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
314
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
315
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
316
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
317
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
318
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
319
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30000
320
Santa Creu Anglesola 30000
321
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
322
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
323
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
324
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
325
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
326
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
327
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
328
Школа UMKA School Алматы 30000
329
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
330
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
331
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
332
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
333
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
334
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
335
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
336
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
337
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
338
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
339
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
340
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
341
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
342
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
343
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 30000
344
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
345
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
346
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
347
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
348
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
349
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
350
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
351
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
352
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 30000
353
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
354
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
355
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
356
Základná škola Trebišov 30000
357
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 30000
358
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
359
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
360
Materská škola Žehra 10 30000
361
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
362
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
363
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
364
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
365
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
366
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
367
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
368
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
369
Zssmš Margecany Margecany 30000
370
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
371
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
372
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
373
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
374
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
375
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
376
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
377
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
378
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
379
SP Wydminy Wydminy 30000
380
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
381
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
382
Colégio João Paulo II Braga 30000
383
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
384
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
385
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
386
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
387
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
388
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
389
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
390
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
391
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
392
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
393
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
394
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
395
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
396
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
397
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
398
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
399
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
400
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
401
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
402
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
403
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
404
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
405
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
406
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
407
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
408
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
409
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
410
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
411
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
412
EB de Pombal Pombal 30000
413
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
414
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
415
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
416
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
417
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
418
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
419
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
420
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
421
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
422
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
423
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
424
Henkel škôlka Bratislava 29561
425
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
426
Escola Carles III La Ràpita 28650
427
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28095
428
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
429
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
430
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
431
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
432
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
433
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
434
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
435
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
436
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
437
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
438
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
439
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
440
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
441
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26163
442
Nesskóli Neskaupstaður 26100
443
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
444
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
445
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
446
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
447
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
448
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
449
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
450
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
451
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
452
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
453
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25500
454
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
455
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
456
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
457
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
458
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
459
Escola Les Arrels Salt 25400
460
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
461
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
462
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
463
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
464
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
465
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
466
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 25200
467
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
468
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
469
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
470
45 Київ 25200
471
Escola Catalunya Sabadell 25200
472
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 25200
473
Engjaskóli Reykjavík 25200
474
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
475
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
476
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
477
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
478
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
479
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
480
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
481
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 25100
482
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
483
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
484
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
485
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
486
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
487
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
488
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
489
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
490
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
491
Kingsway Park Public School 25000
492
Algonquin Avenue Public School 25000
493
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
494
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
495
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
496
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
497
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
498
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
499
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
500
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
501
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
502
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
503
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25000
504
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
505
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
506
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
507
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
508
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
509
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
510
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
511
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
512
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
513
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
514
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
515
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
516
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
517
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
518
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
519
Duhova škôlka Bratislava 25000
520
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
521
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
522
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
523
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
524
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
525
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
526
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
527
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
528
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
529
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
530
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
531
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
532
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
533
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
534
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
535
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
536
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
537
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
538
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
539
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
540
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
541
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
542
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
543
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
544
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
545
ZŠ Obyce Obyce 25000
546
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
547
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
548
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
549
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
550
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
551
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
552
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
553
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
554
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
555
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
556
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
557
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
558
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
559
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
560
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
561
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
562
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
563
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
564
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
565
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
566
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
567
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
568
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
569
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
570
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
571
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
572
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
573
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
574
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
575
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
576
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
577
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
578
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
579
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
580
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
581
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
582
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
583
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
584
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
585
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
586
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
587
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
588
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
589
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
590
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
591
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
592
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
593
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
594
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
595
Midgard School Kyiv 25000
596
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
597
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
598
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
599
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
600
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
601
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
602
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
603
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
604
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
605
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
606
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
607
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
608
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
609
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
610
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
611
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
612
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
613
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
614
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
615
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
616
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
617
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
618
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
619
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
620
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
621
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
622
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 25000
623
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
624
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
625
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
626
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
627
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
628
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
629
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
630
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
631
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
632
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
633
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
634
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
635
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
636
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
637
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
638
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
639
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
640
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
641
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
642
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
643
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
644
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
645
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
646
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
647
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
648
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
649
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
650
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
651
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
652
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
653
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
654
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
655
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
656
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
657
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
658
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
659
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
660
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
661
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
662
Заставнівська гімназія Заставна 25000
663
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
664
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
665
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
666
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
667
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
668
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
669
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
670
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
671
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
672
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
673
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
674
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
675
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
676
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
677
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
678
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
679
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
680
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
681
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
682
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
683
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
684
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
685
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
686
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
687
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
688
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
689
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
690
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
691
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
692
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
693
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
694
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
695
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
696
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
697
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
698
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
699
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
700
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
701
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
702
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
703
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
704
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
705
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
706
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
707
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
708
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
709
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
710
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
711
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
712
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
713
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
714
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
715
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
716
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
717
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
718
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
719
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
720
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
721
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
722
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
723
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
724
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
725
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
726
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
727
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
728
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
729
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
730
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
731
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
732
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
733
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
734
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
735
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
736
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
737
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
738
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
739
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
740
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
741
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
742
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
743
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
744
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
745
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
746
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
747
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
748
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
749
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
750
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
751
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
752
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
753
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
754
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
755
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
756
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
757
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
758
C.D Santa María Micaela Granada 25000
759
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
760
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
761
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
762
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
763
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
764
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
765
CEIP Puente Real Badajoz 25000
766
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
767
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
768
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
769
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
770
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
771
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
772
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
773
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
774
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
775
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
776
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
777
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
778
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
779
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
780
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
781
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
782
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
783
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
784
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
785
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
786
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
787
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
788
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
789
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
790
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
791
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
792
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
793
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
794
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
795
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
796
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
797
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
798
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
799
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
800
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
801
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
802
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
803
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
804
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
805
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
806
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
807
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
808
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
809
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
810
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
811
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
812
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
813
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
814
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
815
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
816
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
817
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
818
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
819
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
820
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
821
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
822
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
823
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
824
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
825
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
826
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
827
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
828
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
829
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
830
Одеський НВК 13 Одеса 25000
831
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
832
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
833
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
834
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
835
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
836
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
837
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
838
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
839
Гірський НВК с. Гірське 25000
840
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
841
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
842
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
843
ЗОШ№3 Рівне 25000
844
Materská škola Štrba Štrba 25000
845
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
846
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
847
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
848
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
849
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
850
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
851
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
852
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
853
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
854
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
855
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
856
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
857
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
858
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
859
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
860
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
861
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
862
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
863
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
864
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
865
Березинський НВК пгт Березине 25000
866
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
867
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
868
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
869
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
870
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
871
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
872
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
873
EB Mamodeiro Aveiro 25000
874
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
875
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
876
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
877
EB1 do Cadaval Cadaval 25000
878
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
879
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
880
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
881
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
882
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
883
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
884
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
885
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
886
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
887
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
888
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
889
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
890
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
891
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
892
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
893
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
894
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
895
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
896
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
897
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
898
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
899
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
900
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
901
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
902
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
903
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
904
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
905
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
906
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
907
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 25000
908
Escola Básica Ria Formosa Faro 25000
909
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
910
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
911
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
912
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
913
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
914
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
915
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
916
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
917
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
918
Alessia Primary Ingelheim 25000
919
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
920
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
921
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
922
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 25000
923
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
924
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
925
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
926
Emileen Primary Ingelheim 25000
927
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
928
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
929
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
930
Dante Alighieri Rosario 25000
931
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
932
testCZ test 25000
933
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
934
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
935
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 25000
936
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
937
Gdynia International School Gdynia 25000
938
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
939
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
940
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
941
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
942
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
943
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
944
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
945
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
946
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
947
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
948
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25000
949
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
950
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 25000
951
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
952
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
953
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
954
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
955
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
956
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 25000
957
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
958
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
959
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
960
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
961
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
962
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
963
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
964
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
965
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
966
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
967
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
968
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
969
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
970
Babtų gimnazija Babtai 25000
971
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
972
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
973
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
974
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 25000
975
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
976
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
977
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
978
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
979
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
980
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
981
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
982
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
983
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 25000
984
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 25000
985
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
986
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
987
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
988
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
989
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
990
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
991
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
992
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
993
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
994
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
995
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
996
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
997
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
998
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
999
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1000
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1001
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1002
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1003
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1004
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1005
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1006
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1007
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1008
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1009
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1010
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1011
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
1012
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1013
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1014
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
1015
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1016
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1017
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1018
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1019
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1020
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
1021
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1022
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1023
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1024
Swartberg Primary Caledon 25000
1025
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1026
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1027
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1028
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1029
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1030
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1031
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1032
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1033
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1034
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1035
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1036
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1037
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1038
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1039
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
1040
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1041
Fellaskóli Reykjavík 25000
1042
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1043
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1044
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1045
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1046
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1047
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
1048
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1049
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1050
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1051
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
1052
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1053
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1054
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1055
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1056
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1057
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1058
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1059
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1060
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1061
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1062
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
1063
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
1064
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1065
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
1066
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
1067
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1068
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1069
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
1070
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
1071
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1072
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1073
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1074
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1075
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1076
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1077
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1078
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1079
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1080
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1081
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1082
СОШ 21 Бишкек 25000
1083
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1084
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1085
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1086
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
1087
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1088
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1089
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1090
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1091
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1092
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1093
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1094
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1095
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1096
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1097
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
1098
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1099
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1100
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1101
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1102
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1103
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1104
Materská škola Kúty Kuty 25000
1105
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1106
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1107
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1108
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1109
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1110
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1111
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
1112
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1113
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 25000
1114
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1115
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1116
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1117
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1118
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1119
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1120
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1121
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1122
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1123
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1124
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1125
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1126
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1127
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
1128
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1129
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1130
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1131
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1132
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1133
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1134
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1135
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1136
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1137
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
1138
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1139
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1140
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1141
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1142
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1143
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1144
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1145
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1146
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
1147
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
1148
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1149
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1150
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1151
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1152
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
1153
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1154
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1155
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1156
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1157
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1158
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1159
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1160
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1161
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
1162
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1163
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1164
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1165
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1166
Academy Private School Cape Town 25000
1167
Van Reede Primary 8 High street 25000
1168
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1169
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1170
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
1171
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1172
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
1173
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1174
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1175
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1176
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1177
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1178
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1179
CEIP Abdera Adra 25000
1180
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
1181
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1182
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1183
Academia Primary School Eersterivier 25000
1184
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1185
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1186
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1187
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1188
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
1189
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
1190
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
1191
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1192
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1193
Colégio do Rio Portimão 25000
1194
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1195
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1196
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1197
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1198
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
1199
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1200
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1201
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1202
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
1203
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1204
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1205
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
1206
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1207
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1208
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1209
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1210
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1211
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
1212
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1213
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1214
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1215
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1216
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
1217
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1218
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
1219
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1220
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1221
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1222
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1223
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1224
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1225
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1226
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1227
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1228
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1229
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1230
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1231
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1232
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1233
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1234
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1235
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1236
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1237
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1238
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1239
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1240
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1241
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1242
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1243
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1244
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1245
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1246
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1247
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25000
1248
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1249
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1250
Scoala Gimnaziala Iorgu Radu Barlad Barlad 24340
1251
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 24090
1252
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1253
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 23540
1254
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1255
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1256
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1257
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 21000
1258
Nume Scoala Test TestO 20800
1259
Súkromná spojená škola Košice 20800
1260
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1261
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1262
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 20800
1263
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1264
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
1265
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1266
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1267
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20500
1268
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1269
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1270
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1271
Mariehamn Primary School Mariehamn 20200
1272
Best School Grosswinternheim 20200
1273
ThinkGlobal Рівне 20200
1274
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1275
Základná škola Ilava 20200
1276
przedszkole 125 Warszawa 20100
1277
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20100
1278
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1279
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1280
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1281
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1282
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1283
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 20100
1284
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1285
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1286
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1287
Основно училище "Гео Милев" с.Чернооково 20100
1288
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
1289
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
1290
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
1291
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
1292
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
1293
CEIP GENERAL NAVARRO BADAJOZ 20000
1294
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1295
64 школа Ташкент 20000
1296
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
1297
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
1298
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
1299
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
1300
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
1301
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
1302
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1303
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
1304
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1305
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
1306
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
1307
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1308
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
1309
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
1310
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1311
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1312
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
1313
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
1314
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 20000
1315
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1316
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
1317
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
1318
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
1319
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1320
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1321
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1322
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1323
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1324
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1325
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1326
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1327
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1328
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1329
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1330
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1331
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1332
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1333
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1334
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1335
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1336
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1337
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1338
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1339
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1340
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1341
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1342
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1343
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1344
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1345
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1346
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1347
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1348
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1349
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1350
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1351
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1352
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 20000
1353
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1354
Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 14 Умань 20000
1355
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1356
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1357
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1358
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1359
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1360
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1361
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 20000
1362
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1363
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" Вінниця 20000
1364
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1365
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1366
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1367
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1368
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1369
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1370
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1371
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1372
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1373
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1374
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1375
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1376
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1377
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1378
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1379
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 59-900 Zgorzelec 20000
1380
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1381
Kerhólsskóli Borg 20000
1382
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1383
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1384
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1385
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1386
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1387
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1388
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1389
St louis catholic academy Newmarket 20000
1390
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1391
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1392
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1393
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1394
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1395
Școala Gimnazială Teodor Murășanu Turda 20000
1396
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1397
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1398
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1399
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1400
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1401
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1402
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1403
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1404
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1405
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1406
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1407
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1408
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1409
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1410
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1411
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1412
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1413
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1414
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1415
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1416
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1417
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1418
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1419
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1420
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1421
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1422
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1423
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1424
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1425
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1426
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1427
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1428
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1429
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1430
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1431
Goose primary Mariehamn 20000
1432
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1433
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1434
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1435
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1436
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1437
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1438
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1439
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1440
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1441
ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗДРАВЕЦ" гр. ГОРНА ОРЯХОВИЦА (5100) 20000
1442
test test 20000
1443
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1444
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1445
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1446
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1447
EB Liberdade Montijo 20000
1448
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1449
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1450
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1451
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1452
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1453
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1454
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1455
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1456
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1457
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1458
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1459
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1460
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1461
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1462
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1463
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1464
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1465
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1466
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1467
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1468
Centrum voľného času Šaľa 20000
1469
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1470
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1471
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1472
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1473
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1474
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1475
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1476
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1477
Základná škola Detva 20000
1478
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1479
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1480
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1481
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1482
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1483
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1484
Základná škola Modra 20000
1485
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1486
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1487
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1488
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1489
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1490
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1491
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
1492
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 20000
1493
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
1494
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
1495
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1496
Materská škola Ševčenkova 35 20000
1497
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
1498
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
1499
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
1500
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
1501
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
1502
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
1503
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
1504
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
1505
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
1506
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
1507
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
1508
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
1509
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1510
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
1511
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
1512
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
1513
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
1514
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
1515
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
1516
Grădinița nr. 24 București 20000
1517
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
1518
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
1519
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
1520
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1521
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
1522
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
1523
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
1524
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
1525
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1526
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
1527
Základná škola Hubová 20000
1528
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
1529
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
1530
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
1531
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
1532
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1533
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
1534
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1535
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1536
Materská škola Giraltovce 20000
1537
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1538
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
1539
Materská škola Košice-Poľov 20000
1540
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
1541
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1542
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1543
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
1544
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
1545
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
1546
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
1547
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
1548
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1549
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1550
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1551
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
1552
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
1553
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
1554
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile" Ploiești 20000
1555
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
1556
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
1557
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
1558
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
1559
Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 20000
1560
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
1561
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
1562
Grădinița Nr. 149 București 20000
1563
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
1564
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
1565
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
1566
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
1567
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
1568
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
1569
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1570
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
1571
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
1572
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
1573
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
1574
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
1575
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
1576
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
1577
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
1578
Vogaskóli Reykjavík 20000
1579
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1580
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
1581
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
1582
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
1583
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
1584
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
1585
Základná škola Hubová Hubová 20000
1586
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
1587
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
1588
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
1589
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1590
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
1591
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
1592
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
1593
Bandymas Vilniaus 20000
1594
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
1595
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
1596
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1597
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1598
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1599
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLADIMIRESCU LOC. VLADIMIRESCU, JUD. ARAD 20000
1600
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1601
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1602
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1603
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
1604
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
1605
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
1606
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
1607
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
1608
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
1609
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
1610
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
1611
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
1612
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
1613
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
1614
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
1615
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
1616
Școala Gimnaziala Broșteni Broșteni 20000
1617
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
1618
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
1619
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
1620
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
1621
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
1622
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1623
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
1624
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
1625
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1626
Materská škola Letanovce 20000
1627
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
1628
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
1629
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
1630
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
1631
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
1632
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
1633
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
1634
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
1635
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
1636
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 20000
1637
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 20000
1638
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 20000
1639
Colégio Ti-Té Portimão 20000
1640
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 20000
1641
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1642
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1643
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1644
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 20000
1645
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 20000
1646
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1647
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20000
1648
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1649
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 20000
1650
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 20000
1651
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 20000
1652
Școala Gimnazială Hărău Hărău 20000
1653
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 20000
1654
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 20000
1655
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 20000
1656
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1657
Escola Pràctiques 1 Lleida 20000
1658
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 20000
1659
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1660
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20000
1661
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 20000
1662
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1663
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
1664
Eb1/Ji Horta de Santo António Loulé 20000
1665
EB1/JI de Vale Silves EB1/JI de Vale Silves 20000
1666
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
1667
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1668
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1669
школа №248 Tashkent 20000
1670
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1671
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1672
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1673
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1674
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1675
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1676
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1677
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1678
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1679
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1680
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1681
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1682
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1683
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1684
grape bajkalska 22 20000
1685
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1686
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1687
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1688
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1689
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1690
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1691
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1692
test test 20000
1693
test test 20000
1694
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1695
Lemland International School Lemland 20000
1696
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1697
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1698
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1699
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1700
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1701
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1702
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1703
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1704
test test 20000
1705
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1706
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1707
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1708
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1709
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1710
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1711
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1712
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1713
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1714
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1715
Test School Test 20000
1716
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1717
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1718
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1719
Materská škola Žehra 10 20000
1720
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1721
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1722
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1723
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1724
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1725
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1726
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1727
??????? Αθήνα 20000
1728
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1729
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1730
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1731
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1732
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1733
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1734
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1735
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1736
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1737
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1738
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1739
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1740
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1741
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1742
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1743
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1744
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1745
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1746
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1747
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1748
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1749
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1750
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1751
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1752
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1753
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1754
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1755
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1756
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1757
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1758
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1759
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1760
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1761
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1762
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1763
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1764
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1765
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1766
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1767
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 20000
1768
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1769
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1770
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1771
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1772
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1773
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1774
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1775
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1776
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1777
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1778
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1779
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1780
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1781
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1782
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1783
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1784
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1785
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1786
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1787
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1788
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 20000
1789
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1790
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1791
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1792
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1793
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1794
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1795
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1796
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1797
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1798
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1799
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1800
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1801
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1802
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1803
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1804
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1805
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1806
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1807
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1808
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1809
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1810
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1811
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1812
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1813
La Salle San Rafael Madrid 20000
1814
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1815
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1816
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1817
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1818
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1819
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1820
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1821
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1822
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1823
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1824
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1825
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1826
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1827
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1828
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1829
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1830
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1831
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1832
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1833
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1834
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1835
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1836
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1837
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1838
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1839
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1840
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1841
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1842
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1843
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1844
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1845
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1846
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1847
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1848
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1849
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1850
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1851
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1852
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1853
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1854
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1855
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1856
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1857
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1858
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1859
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1860
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1861
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1862
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1863
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1864
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1865
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1866
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1867
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1868
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
1869
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1870
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1871
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1872
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1873
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1874
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1875
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1876
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1877
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1878
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1879
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1880
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1881
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1882
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1883
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1884
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1885
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1886
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1887
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1888
2020: Stone House Elliot 20000
1889
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1890
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1891
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1892
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1893
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1894
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1895
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1896
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1897
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1898
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1899
гімназія симоненка львів 20000
1900
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1901
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1902
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1903
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1904
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1905
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1906
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1907
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1908
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1909
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1910
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1911
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1912
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1913
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1914
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1915
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1916
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1917
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1918
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1919
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1920
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1921
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1922
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1923
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1924
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1925
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1926
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1927
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1928
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1929
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1930
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1931
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1932
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1933
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1934
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1935
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1936
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1937
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1938
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1939
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1940
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1941
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1942
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1943
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1944
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1945
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1946
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1947
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1948
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1949
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1950
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1951
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1952
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1953
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1954
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1955
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1956
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1957
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1958
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1959
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1960
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1961
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1962
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1963
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1964
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1965
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1966
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1967
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1968
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1969
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1970
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1971
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1972
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1973
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1974
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1975
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1976
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1977
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1978
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1979
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1980
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1981
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1982
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1983
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1984
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1985
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1986
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1987
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1988
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1989
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1990
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1991
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1992
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1993
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1994
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1995
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1996
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1997
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1998
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1999
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
2000
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
2001
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
2002
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
2003
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
2004
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
2005
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
2006
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
2007
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
2008
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
2009
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
2010
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
2011
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
2012
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
2013
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
2014
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
2015
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
2016
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
2017
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
2018
Colegio Argantonio Cádiz 20000
2019
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
2020
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
2021
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
2022
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
2023
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
2024
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
2025
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
2026
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
2027
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
2028
CDP: Santo Domingo Granada 20000
2029
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
2030
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
2031
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
2032
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
2033
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
2034
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
2035
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
2036
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
2037
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
2038
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
2039
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
2040
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
2041
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
2042
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
2043
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
2044
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
2045
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
2046
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
2047
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
2048
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
2049
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
2050
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
2051
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
2052
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
2053
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
2054
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
2055
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
2056
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
2057
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
2058
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
2059
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
2060
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
2061
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
2062
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
2063
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
2064
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
2065
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
2066
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
2067
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
2068
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
2069
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
2070
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
2071
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
2072
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
2073
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
2074
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
2075
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
2076
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
2077
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
2078
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
2079
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
2080
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
2081
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
2082
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
2083
Обтівський ліцей с Обтове 20000
2084
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
2085
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
2086
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
2087
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
2088
Materská škola Holčíkovce 20000
2089
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
2090
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
2091
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
2092
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
2093
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
2094
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
2095
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
2096
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
2097
Základná škola Košice 20000
2098
ЗОШ№3 Рівне 20000
2099
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
2100
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
2101
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
2102
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
2103
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
2104
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
2105
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
2106
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
2107
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
2108
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
2109
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
2110
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
2111
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
2112
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
2113
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
2114
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
2115
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
2116
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
2117
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
2118
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
2119
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
2120
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
2121
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
2122
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів"