VÝSLEDKY KAMPANE
Kampaň FAST Heroes je zameraná na zvýšenie povedomia o príznakoch cievnej mozgovej príhody v rodinách. Oslavujeme výsledky dosiahnuté na celom svete.
NAOZAJ TO FUNGUJE!
Kampaň bola úspešne implementovaná na mnohých školách po celom svete. Následný výskum ukázal, že vedomosti sa efektívne prenášali z detí na ich rodiny.
% PRED implementáciou
% PO implementácii
38%
85%
Znalosť minimálne 3 príznakov mozgovej príhody
40%
100%
Znalosť, na aké číslo je potrebné zavolať na privolanie záchranky
Len si predstavte, že túto kampaň implementujete na svojej škole a bude mať podobný dosah. Ak má rodinný príslušník jedného z detí vo vašej škole mozgovú príhodu, predstavte si, aký rozdiel by mohlo vaše úsilie urobiť.
Mozgová príhoda kradne životy, a preto umožnime našim deťom dosiahnuť zmenu.
NÁSLEDNÝ VÝSKUM ZO ŠKÔL V GRÉCKU
PRÍBEHY O ZÁCHRANE ŽIVOTA
Nižšie sú uvedené príbehy o záchrane života, ktoré ukazujú potenciálne život zachraňujúci vplyv kampane FAST HEROES.
PRÍBEHY O ZÁCHRANE ŽIVOTA
Nižšie sú uvedené príbehy o záchrane života, ktoré ukazujú potenciálne život zachraňujúci vplyv kampane FAST HEROES.
-
+
Olga Tserklevich

Oľga zachránila život svojej babičke Svitlane po tom, čo si všimla tri hlavné príznaky, tvár, ruka, reč, keď s ňou trávila čas. Olga spoznala príznaky okamžite vdaka kampani FAST HEROES a hneď upozornila rodičov. Záchranka bola privolaná vďaka Olginej rýchlej reakcii, starká bola opäť v poriadku a vrátila sa domov.

-
+
Samko a Petko Brnak

Samko a Peťko bývajú so starou mamou a všimli si, že nemohla hýbať jednou stranou tela. Vďaka kampani Fast Heroes obidvaja chlapci rýchlo bežali zavolať svojich rodičov, aby zavolali rýchlu zdravotnú pomoc a zachránili starkej život.

-
+
Emka Horváthová

Emka narodila s ľahkým mentálnym postihnutím, napriek tomu zachránila život svojmu starému otcovi. Emka si všimla, że starý otec nevie správne rozprávať a mal vykrivený kútik, rýchlo bežala za mamou, aby zavolala sanitku. To viedlo k záchrane života starkého, všetko vďaka tomu, čo sa naučila v projekte FAST HEROES.

-
+
Darya Kovtun

Darya sa rada učila o FAST HEROES a šírila povedomie v celej dedine. Keď Daryina starká ochorela, zavolala záchranku lebo vedela toto číslo naspamäť vďaka FAST HEROES. Našťastie Daryiina stará mama nedostala cievnu mozgovú príhodu ale zistila, že mala vysoký tlak.

-
+
Ninka Ivančíková

Po účasti na školskom vzdelávaní v projekte FAST HEROES, Ninka naučila starú mamu príznaky cievnej mozgovej príhody a a čo robiť, ak sa stretne s núdzovou situáciou. Ninkina stará mama pripevnila plagát na svoju chladničku. Vďaka obrázku od Ninky zachránila stará mama dedka, keď dostal cievnu mozgovú príhodu.

-
+
Angelos Sidiropoulos

Angelo so svojou rodinou oslavovali nový rok, keď jeho starý otec začal mať príznaky cievnej mouzgovej príhody. Angelo hneď spoznal čo sa deje a bežal k svojej mame, aby zavolala 112tak ako sa naučil v projekte FAST HEROES.

-
+
Teodor Oprea Mihail

Teodor zachránil život svojej babke lebo si uvedomil, že dostala cievnu mozgovú príhodu. Teodor si všimol, že starká nedokáže správne rozprávať a má vykrivený kútik. Hned' zavolal 112tak ano sa naučil v projekte FAST HEROES a zachránil jej život.

-
+
Cesar Castro Montero

Pred dvomi rokmi sa zapojil do projektu FAST HEROES, Cesar zistil, že jeho starká nevie rozprávať a krivil sa jej kútik. Hned' zavolal112a vysvetlil záchranárom čo sa deje s jeho starou mamou. Vd'aka jeho rýchlej reakcii, Cesar starkej zachránil život.

-
+
Alexandra Csuporiová

Alexandra využila svoje vedomosti v praxi lebo si všimla, že starká odrazu začala mať problém s rozprávaním a nevedela ju pochopiť. Vd'aka tomu, že Alexandra mala vedomosti, hneď zavolala 112a informovala o príznakoch svojej starej mamy.

-
+
Konstantinos Nikakis

Konstantinos bol so svojím starkým, ked' si odrazu všimol, že starký má tri príznaky cievnej príhody a bežal za starkou aby zavolala pomoc. Včasné rozpoznanie prejavov u starkého vd'aka FAST HEROES projektu mu zachránilo život.

-
+
Daria Bobosila

Dáriu vyzdvihuje zo školy staršia pani, jeden deň si Dária všimla, že sa pani necíti dobre. Daria si všimla, že opatrovatel'ka nerozpráva zrozumitel'ne a spomenula si, čo sa naučila v projekte FAST HEROES v škole. Povedala opatrovatel'ke aby išla k lekárovi. Našťastie opatrovatel'ka nemala cievnu príhodu, ale mala problém s vysokým krvným tlakom.

-
+
Benedek Bor

Benedik využil čo s naučil v projekte FAST HEROES a pomohol zranenej pani na kraji cesty, Naliehal na mamu, aby rýchlo zavolala záchranku, aby pani poskytli rýchlu pomoc a bol ocenený operačným strediskom záchrannej služby za svoju odvaju.

-
+
Agnieszka Puk

Agnieskin ocko zomrel, lebo dostal cievnu mozgovú príhodu a ona preto šírila povedomie o ochorení a projekte FAST HEROES medzi svojimi priatel'mi. Jedného dňa Agnieska dostala odkaz od svojej priatel'ky, ktorá sa jej priznala, že vd'aka ich rozhovoru o cievnej mozgovej príhode zachránila život svojho manžela,

Slovenčina
Slovensko
Slovenčina
Slovensko
Predvolené
Argentína
Brazília
Bulharsko
Kanada
Čile
Kolumbia
Chorvátsko
Česká republika
Ekvádor
Gruzínsko
Nemecko
Grécko
Maďarsko
Island
Taliansko
Kazachstan (ruština)
Kazachstan (kazaština)
Kirgizsko
Litva
Lotyšsko
Malajzia
Moldavsko
Peru
Poľsko
Portugalsko
Rumunsko
Singapur
Južná Afrika
Španielsko (španielčina)
Španielsko (Katalánsko)
Taiwan
Spojené arabské emiráty
Spojené kráľovstvo
Ukrajina
Uzbekistan
Spojené štáty americké
X
O KAMPANI

ZOZNÁMTE SA S HRDINAMI

KAMPAŇ V AKCII 

KOMUNITA

NA SOCIÁLNEJ SIETI
<
NAČÍTAVA SA
Zatvoriť
Kliknite a hrajte sa
Zatvoriť
POLOŽKA KÚPENÁ!
NEDOSTATOK MINCÍ!
NEDOSTATOK DIAMANTOV!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software