KAMPAŇ V AKCII
Školy z viac ako 20 krajín po celom svete spolupracujú na budovaní komunity miliónov detí s jednou veľkou misiou - zachrániť svojich starých rodičov.
TABUĽKA LÍDROV
Môže byť vaše dieťa a jeho škola medzi poprednými hrdinami FAST na svete?
ĎALŠIE INFORMÁCIE
SVETOVÝ REKORD
Chceli by ste nám pomôcť dosiahnuť zápis do Guinnessovej knihy rekordov?
ĎALŠIE INFORMÁCIE
STRÁNKA KOMUNITY
Be inspired by ordinary people making an extraordinary difference in the lives of others.
ĎALŠIE INFORMÁCIE
E-KNIHY
Na tejto webovej stránke sa nachádza päť interaktívnych elektronických kníh, ktoré deťom pomôžu pri učení sa, aby sa mohli vydať na cestu hrdinov FAST.
ĎALŠIE INFORMÁCIE
TABUĽKA LÍDROV
Náš rebríček ukazuje všetky úžasné školy, ktoré sa zúčastňujú kampane.
Deti môžu pomôcť svojej triede a škole posunúť sa na popredné priečky tým, že získajú body za to, že „učia“ svojich rodičov v sekcii Základný tábor, vypĺňajú elektronické knihy a prekonávajú svoj osobný rekord v online hrách. Jednotlivé body každého dieťaťa sa pripočítavajú k bodom jeho triedy a školy, a tak sa dajme do práce!
FILTER:
ČÍS.ŠKOLAKRAJINAMESTOBODY
1
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 847041
2
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 721495
3
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 580398
4
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 391454
5
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 320679
6
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 316802
7
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 290523
8
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 274058
9
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 268107
10
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 236162
11
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 225390
12
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
13
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 208766
14
Základná škola Rudňany Rudňany 173756
15
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 147220
16
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 143842
17
Бурштинський НВК м. Бурштин 138672
18
Zssmš Margecany Margecany 137514
19
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 135214
20
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 133946
21
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 131342
22
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 122500
23
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 120430
24
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
25
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 109428
26
MŠ Osloboditeľov Humenné 106078
27
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 105026
28
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 104154
29
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 102773
30
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
31
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87296
32
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 84698
33
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 83296
34
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 80862
35
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 79886
36
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 78234
37
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 76588
38
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 72780
39
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 70954
40
Colégio Mackenzie Uberlandia 70603
41
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 70120
42
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 70026
43
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 69146
44
СОУ Васил Левски 68920
45
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 68568
46
Verejná škola Kingsway Park 67600
47
62600
48
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 62300
49
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 61900
50
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 61574
51
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
52
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
53
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 59878
54
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 59180
55
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 58598
56
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
57
Materská škola, Kysucká 9 Senec 58140
58
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
59
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57458
60
Verejná škola Woodcrest 56600
61
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 56272
62
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 56130
63
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 56000
64
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 53408
65
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 53160
66
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 52340
67
Duhova škôlka Bratislava 52304
68
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 51800
69
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 51500
70
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 51134
71
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 50000
72
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 49960
73
Materská škola Zohor Zohor 49420
74
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 48860
75
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
76
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 46332
77
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 45800
78
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 45704
79
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 45400
80
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 45200
81
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 45000
82
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 44184
83
Midgard School Kyiv 43498
84
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 43300
85
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 43294
86
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 43050
87
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 42646
88
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 42528
89
41400
90
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 41200
91
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 40760
92
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 40510
93
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 40228
94
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 40200
95
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 40040
96
ZŠ Obyce Obyce 40000
97
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 40000
98
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40000
99
38700
100
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
101
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 37000
102
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
103
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
104
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 35200
105
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
106
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 35000
107
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 35000
108
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35000
109
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 35000
110
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
111
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 35000
112
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
113
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 33091
114
Základná škola Trebišov 30400
115
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 30000
116
Scoala generala nr 1 București 30000
117
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
118
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
119
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 30000
120
Verejná škola Ecole Gron Morgan 29880
121
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 28820
122
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 27900
123
Otestovať školu Test 26600
124
26600
125
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
126
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 26000
127
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26000
128
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
129
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 25600
130
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 25400
131
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
132
grape bajkalska 22 25200
133
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
134
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25200
135
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 25200
136
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
137
ЦР Студія Щастя Ужгород 25200
138
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
139
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25200
140
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25200
141
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
142
Gimnaziala Cocoresti colt 25200
143
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25200
144
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
145
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25200
146
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 25200
147
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25200
148
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25100
149
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
150
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
151
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
152
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
153
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
154
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 25000
155
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
156
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25000
157
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 25000
158
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
159
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
160
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
161
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 25000
162
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 25000
163
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
164
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
165
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
166
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
167
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 25000
168
La Salle San Rafael Madrid 25000
169
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
170
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
171
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
172
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 25000
173
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
174
the best hight shool Towt 25000
175
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
176
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
177
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
178
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
179
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
180
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
181
25000
182
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
183
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
184
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25000
185
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
186
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25000
187
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 25000
188
test test 25000
189
test test 25000
190
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 25000
191
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
192
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
193
школа №248 Taškent 25000
194
25000
195
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
196
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
197
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 25000
198
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 25000
199
SMŠ AKADEMIK Košice 25000
200
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
201
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
202
Școala Tudor Arghezi București București 25000
203
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
204
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
205
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
206
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
207
20600
208
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20500
209
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
210
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20200
211
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
212
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20100
213
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
214
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
215
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 20000
216
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
217
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
218
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
219
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20000
220
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
221
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
222
Verejná škola Algonquin Avenue 20000
223
Líška v borovici Θεσσαλονίκη 20000
224
Lučenec 20000
225
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
226
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
227
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
228
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 20000
229
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 20000
230
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 20000
231
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
232
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
233
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
234
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
235
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
236
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
237
Onelink Test School 20000
238
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 20000
239
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
240
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
241
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
242
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
243
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
244
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
245
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 20000
246
Materská škola Žehra 10 20000
247
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
248
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
249
Onelink Test School 20000
ČÍS.ŠKOLAKRAJINAMESTOBODY
1
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 847041
2
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 721495
3
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 580398
4
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 391454
5
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 320679
6
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 316802
7
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 290523
8
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 274058
9
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 268107
10
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 236162
11
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 225390
12
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
13
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 208766
14
Základná škola Rudňany Rudňany 173756
15
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 147220
16
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 143842
17
Бурштинський НВК м. Бурштин 138672
18
Zssmš Margecany Margecany 137514
19
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 135214
20
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 133946
21
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 131342
22
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 122500
23
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 120430
24
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
25
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 109428
26
MŠ Osloboditeľov Humenné 106078
27
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 105026
28
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 104154
29
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 102773
30
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
31
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87296
32
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 84698
33
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 83296
34
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 80862
35
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 79886
36
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 78234
37
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 76588
38
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 72780
39
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 70954
40
Colégio Mackenzie Uberlandia 70603
41
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 70120
42
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 70026
43
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 69146
44
СОУ Васил Левски 68920
45
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 68568
46
Verejná škola Kingsway Park 67600
47
62600
48
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 62300
49
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 61900
50
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 61574
51
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
52
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
53
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 59878
54
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 59180
55
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 58598
56
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
57
Materská škola, Kysucká 9 Senec 58140
58
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
59
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57458
60
Verejná škola Woodcrest 56600
61
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 56272
62
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 56130
63
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 56000
64
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 53408
65
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 53160
66
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 52340
67
Duhova škôlka Bratislava 52304
68
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 51800
69
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 51500
70
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 51134
71
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 50000
72
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 49960
73
Materská škola Zohor Zohor 49420
74
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 48860
75
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
76
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 46332
77
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 45800
78
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 45704
79
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 45400
80
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 45200
81
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 45000
82
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 44184
83
Midgard School Kyiv 43498
84
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 43300
85
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 43294
86
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 43050
87
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 42646
88
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 42528
89
41400
90
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 41200
91
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 40760
92
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 40510
93
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 40228
94
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 40200
95
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 40040
96
ZŠ Obyce Obyce 40000
97
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 40000
98
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40000
99
38700
100
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
101
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 37000
102
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
103
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
104
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 35200
105
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
106
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 35000
107
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 35000
108
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35000
109
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 35000
110
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
111
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 35000
112
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
113
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 33091
114
Základná škola Trebišov 30400
115
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 30000
116
Scoala generala nr 1 București 30000
117
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
118
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
119
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 30000
120
Verejná škola Ecole Gron Morgan 29880
121
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 28820
122
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 27900
123
Otestovať školu Test 26600
124
26600
125
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
126
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 26000
127
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26000
128
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
129
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 25600
130
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 25400
131
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
132
grape bajkalska 22 25200
133
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
134
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25200
135
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 25200
136
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
137
ЦР Студія Щастя Ужгород 25200
138
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
139
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25200
140
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25200
141
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
142
Gimnaziala Cocoresti colt 25200
143
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25200
144
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
145
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25200
146
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 25200
147
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25200
148
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25100
149
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
150
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
151
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
152
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
153
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
154
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 25000
155
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
156
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25000
157
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 25000
158
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
159
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
160
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
161
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 25000
162
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 25000
163
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
164
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
165
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
166
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
167
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 25000
168
La Salle San Rafael Madrid 25000
169
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
170
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
171
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
172
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 25000
173
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
174
the best hight shool Towt 25000
175
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
176
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
177
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
178
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
179
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
180
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
181
25000
182
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
183
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
184
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25000
185
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
186
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25000
187
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 25000
188
test test 25000
189
test test 25000
190
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 25000
191
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
192
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
193
школа №248 Taškent 25000
194
25000
195
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
196
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
197
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 25000
198
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 25000
199
SMŠ AKADEMIK Košice 25000
200
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
201
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
202
Școala Tudor Arghezi București București 25000
203
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
204
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
205
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
206
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
207
20600
208
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20500
209
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
210
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20200
211
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
212
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20100
213
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
214
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
215
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 20000
216
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
217
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
218
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
219
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20000
220
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
221
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
222
Verejná škola Algonquin Avenue 20000
223
Líška v borovici Θεσσαλονίκη 20000
224
Lučenec 20000
225
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
226
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
227
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
228
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 20000
229
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 20000
230
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 20000
231
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
232
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
233
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
234
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
235
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
236
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
237
Onelink Test School 20000
238
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 20000
239
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
240
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
241
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
242
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
243
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
244
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
245
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 20000
246
Materská škola Žehra 10 20000
247
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
248
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
249
Onelink Test School 20000
PREKONAJTE REKORD
Oficiálne sa pokúšame o svetový rekord, aby sme podporili globálne rozšírenie našej kampane a veľkej misie. Ambíciou je vytvoriť najväčší online fotoalbum ľudí, ktorí nosia masky superhrdinov.

Ľudia môžu odoslať toľko fotografií, koľko sa im páči, pokiaľ sú všetky odlišné.
POMÔŽTE NÁM DOSIAHNUŤ NÁŠ VEĽKÝ CIEĽ PRE JEDINEČNÉ FOTOGRAFIE
20 000
ODOSLAŤ FOTOGRAFIU
KOMUNITA
Vitajte na stránke komunity hrdinov FAST.

Veríme, že vás inšpirujeme úžasnými príbehmi a fotografiami obyčajných ľudí, ktorí neobyčajne a zásadne ovplyvňujú životy iných ľudí. Spolu môžeme zachrániť svet – jedného starkého za druhým.
ĎALŠIE INFORMÁCIE
E-KNIHY
Na tejto webovej stránke sa nachádza päť interaktívnych elektronických kníh, ktoré deťom pomôžu pri učení sa, aby sa mohli vydať na cestu hrdinov FAST.
ZAREGISTRUJTE SA TU
Elektronické knihy predstavujú hrdinov FAST (Tomiho a jeho starých rodičov), ktorí potom prevedú deti radom zábavných a interaktívnych úloh. Elektronické knihy sa odomykajú jedna za druhou, čo vytvára pocit očakávania a prekvapenia.

Okrem elektronických kníh existuje aj Základný tábor, časť webovej stránky, ktorú môžu deti používať na zdieľanie svojich naučených vedomostí s rodičmi a starými rodičmi, čo pomáha zabezpečiť šírenie informácií o záchrane života.
HRY
A OBCHOD
Tieto časti pridávajú do kampane prvok hravosti, ktorý pomáha deti zaujať a nadchnúť ich.
ZAČNITE HRAŤ
HRY NA ODOMKNUTIE
Existujú štyri zábavné online hry s hrdinami FAST, ktoré si deti môžu odomknúť. Toto sa deje získavaním diamantov, ktoré sú odmenou za splnenie úloh v sekciách webovej stránky Elektronická kniha a Základný tábor.

INTERNETOVÝ OBCHOD
K dispozícii je tiež internetový obchod, kde deti môžu minúť svoje zarobené mince a diamanty. Kúpiť a stiahnuť si môžete celý sortiment hrdinov FAST, od masiek na tvár cez skladačky a pohľadnice až po knihu rozprávok na dobrú noc.
Slovenčina
Slovensko
Slovenčina
Slovensko
Brazília
Bulharsko
Kanada
Predvolené
Gruzínsko
Nemecko
Grécko
Maďarsko
Island
Taliansko
Kazachstan
Litva
Moldova
Poľsko
Portugalsko
Rumunsko
Ruská federácia
Singapur
Južná Afrika
Španielsko
Taiwan
Ukrajina
Spojené arabské emiráty
Uzbekistan
ZAPOJTE SA

O KAMPANI

ZOZNÁMTE SA S HRDINAMI

KAMPAŇ V AKCII

KOMUNITA

NA SOCIÁLNEJ SIETI
POLOŽKA KÚPENÁ!
NEDOSTATOK MINCÍ!
NEDOSTATOK DIAMANTOV!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software