KAMPAŇ V AKCII
Školy z viac ako 20 krajín po celom svete spolupracujú na budovaní komunity miliónov detí s jednou veľkou misiou - zachrániť svojich starých rodičov.
TABUĽKA LÍDROV
Môže byť vaše dieťa a jeho škola medzi poprednými hrdinami FAST na svete?
ĎALŠIE INFORMÁCIE
SVETOVÝ REKORD
Chceli by ste nám pomôcť dosiahnuť zápis do Guinnessovej knihy rekordov?
ĎALŠIE INFORMÁCIE
STRÁNKA KOMUNITY
Inšpirujte sa obyčajnými ľuďmi, ktorí prinášajú mimoriadne rozdiely do životov iných.
ĎALŠIE INFORMÁCIE
E-KNIHY
Na tejto webovej stránke sa nachádza päť interaktívnych elektronických kníh, ktoré deťom pomôžu pri učení sa, aby sa mohli vydať na cestu hrdinov FAST.
ĎALŠIE INFORMÁCIE
TABUĽKA LÍDROV
Náš rebríček ukazuje všetky úžasné školy, ktoré sa zúčastňujú kampane.
Deti môžu pomôcť svojej triede a škole posunúť sa na popredné priečky tým, že získajú body za to, že „učia“ svojich rodičov v sekcii Základný tábor, vypĺňajú elektronické knihy a prekonávajú svoj osobný rekord v online hrách. Jednotlivé body každého dieťaťa sa pripočítavajú k bodom jeho triedy a školy, a tak sa dajme do práce!
FILTER:
ČÍS.ŠKOLAKRAJINAMESTOBODY
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 1956741
2
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 762914
3
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 705549
4
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 554216
5
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 551904
6
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 517344
7
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 494559
8
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
9
Орелецька гімназія Село Орелець 476232
10
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 472527
11
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 419556
12
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 413880
13
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
14
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 383722
15
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 376556
16
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
17
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 339584
18
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 290976
19
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 268472
20
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
21
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
22
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 223580
23
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
24
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 193870
25
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
26
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 155984
27
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 146546
28
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 143310
29
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
30
Brackenfell Primary Cape Town 128381
31
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128218
32
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 119190
33
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 116758
34
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 115524
35
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 102582
36
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 100868
37
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
38
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 98430
39
Birštono gimnazija Birštonas 98408
40
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
41
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
42
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 88590
43
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
44
Școala Gimnazială Nr 80, București București 85044
45
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
46
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 80058
47
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 79116
48
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
49
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 75918
50
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73459
51
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
52
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 69825
53
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
54
Hlíðarskóli Akureyri 68784
55
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
56
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 63020
57
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 62900
58
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 62768
59
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 62682
60
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
61
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 59880
62
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
63
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 58114
64
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
65
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
66
Przedszkole nr 215 Warszawa 55657
67
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 55606
68
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 54595
69
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
70
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
71
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
72
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
73
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
74
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 50910
75
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 50019
76
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 49241
77
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 48966
78
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
79
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
80
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 46740
81
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
82
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
83
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
84
Escola Básica do Miratejo Seixal 45100
85
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 45000
86
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
87
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
88
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 43600
89
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
90
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
91
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
92
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
93
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
94
Escola Poeta Foix Barcelona 42168
95
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
96
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
97
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
98
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
99
CEIP Alférez Segura HUESA 40000
100
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
101
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
102
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
103
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 40000
104
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
105
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
106
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
107
"Saulė" Joniškis 38899
108
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38820
109
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
110
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
111
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
112
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
113
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37140
114
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 36900
115
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
116
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
117
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
118
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
119
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
120
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 35862
121
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 35800
122
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 35800
123
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
124
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
125
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 35400
126
Стрийська початкова школа №12 Стрий 35200
127
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
128
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
129
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
130
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
131
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
132
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
133
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
134
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
135
ТЕСТ за училище София 35000
136
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
137
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
138
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 34924
139
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 33842
140
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
141
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
142
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 32820
143
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 32652
144
Grădinița Numărul 239, București București 32382
145
Острозький ліцей №2 Острог 32300
146
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
147
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
148
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
149
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 31646
150
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
151
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 30800
152
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
153
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
154
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 30500
155
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
156
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
157
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
158
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
159
Escola E.B1 de Alvor Portimão 30200
160
Materská škola Zohor Zohor 30200
161
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
162
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
163
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 30200
164
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
165
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
166
EB 1 Arganil Arganil 30100
167
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
168
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
169
Základná škola Trebišov 30000
170
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
171
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30000
172
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
173
Materská škola Žehra 10 30000
174
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
175
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
176
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 30000
177
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
178
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
179
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
180
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
181
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
182
Zssmš Margecany Margecany 30000
183
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
184
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 30000
185
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
186
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
187
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
188
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
189
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
190
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
191
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
192
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
193
SP Wydminy Wydminy 30000
194
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
195
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
196
Colégio João Paulo II Braga 30000
197
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
198
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
199
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
200
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
201
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
202
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
203
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
204
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
205
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
206
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
207
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
208
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
209
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
210
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
211
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
212
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
213
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
214
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
215
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
216
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
217
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
218
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
219
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
220
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
221
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30000
222
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
223
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
224
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
225
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
226
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
227
EB de Pombal Pombal 30000
228
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
229
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
230
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
231
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
232
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
233
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
234
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
235
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
236
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
237
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
238
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
239
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
240
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30000
241
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
242
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
243
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
244
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30000
245
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
246
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
247
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
248
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
249
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
250
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 30000
251
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
252
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
253
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
254
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
255
Escola Joventut Callús 30000
256
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
257
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
258
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
259
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
260
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
261
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
262
Bellville Primary School Bellville 30000
263
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
264
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
265
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
266
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
267
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
268
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
269
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
270
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
271
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
272
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
273
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
274
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
275
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
276
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
277
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
278
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
279
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
280
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
281
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
282
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
283
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
284
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
285
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
286
УВК ШГ38 Бишкек 30000
287
СОШ 47 Бишкек 30000
288
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
289
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
290
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
291
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
292
СОШ 77 Город Бишкек 30000
293
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
294
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 30000
295
СОШ 54 Bishkek. 30000
296
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
297
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
298
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
299
Гимназия 2 Каракол 30000
300
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
301
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
302
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
303
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
304
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
305
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
306
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
307
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 30000
308
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
309
Addo Primary School Addo 30000
310
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
311
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
312
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
313
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
314
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
315
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
316
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
317
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
318
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
319
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
320
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
321
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
322
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
323
Highbury Primary Cape Town 30000
324
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
325
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
326
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
327
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 30000
328
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
329
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
330
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
331
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 30000
332
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
333
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
334
Santa Creu Anglesola 30000
335
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
336
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
337
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
338
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
339
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
340
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
341
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
342
Школа UMKA School Алматы 30000
343
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
344
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
345
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
346
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
347
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
348
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
349
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
350
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
351
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
352
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
353
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
354
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
355
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
356
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
357
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
358
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
359
Henkel škôlka Bratislava 29561
360
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 28410
361
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28095
362
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
363
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
364
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
365
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
366
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
367
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
368
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
369
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
370
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 26400
371
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
372
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 26200
373
Nesskóli Neskaupstaður 26100
374
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
375
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26000
376
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 26000
377
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
378
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
379
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
380
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
381
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
382
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
383
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25500
384
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
385
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
386
Escola Les Arrels Salt 25400
387
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
388
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
389
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
390
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
391
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
392
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25200
393
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
394
45 Київ 25200
395
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 25200
396
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
397
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
398
Engjaskóli Reykjavík 25200
399
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
400
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
401
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
402
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
403
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 25200
404
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
405
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
406
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
407
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
408
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
409
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
410
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
411
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
412
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
413
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
414
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
415
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
416
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
417
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
418
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
419
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
420
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
421
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
422
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
423
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
424
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
425
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
426
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
427
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
428
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
429
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
430
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
431
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
432
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
433
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
434
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
435
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
436
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
437
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
438
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
439
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
440
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
441
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
442
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
443
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
444
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
445
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
446
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
447
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
448
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
449
Swartberg Primary Caledon 25000
450
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
451
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
452
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
453
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
454
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
455
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
456
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
457
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
458
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
459
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
460
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
461
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
462
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
463
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
464
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
465
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
466
Fellaskóli Reykjavík 25000
467
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
468
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
469
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
470
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
471
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
472
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
473
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
474
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
475
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
476
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
477
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
478
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
479
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
480
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
481
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
482
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
483
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
484
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
485
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
486
Средняя школа 21 Бишкек 25000
487
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
488
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
489
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
490
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
491
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
492
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
493
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
494
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
495
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
496
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
497
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
498
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
499
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
500
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
501
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
502
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
503
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
504
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
505
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
506
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
507
ОУ "Никола Обретенов" Русе 25000
508
СОШ 21 Бишкек 25000
509
ЧОУ Образователни технологии София 25000
510
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
511
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
512
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
513
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
514
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
515
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
516
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
517
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
518
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
519
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
520
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
521
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
522
ДГ Снежанка Ловеч 25000
523
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
524
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
525
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
526
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
527
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
528
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
529
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
530
Materská škola Kúty Kuty 25000
531
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
532
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
533
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
534
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
535
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
536
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
537
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
538
ZŠ s MŠ Častá Častá 25000
539
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
540
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
541
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
542
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
543
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25000
544
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
545
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
546
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
547
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
548
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
549
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
550
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
551
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
552
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
553
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
554
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
555
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
556
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
557
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
558
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
559
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
560
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
561
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
562
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
563
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
564
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
565
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
566
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
567
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
568
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
569
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
570
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
571
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
572
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
573
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
574
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
575
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
576
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
577
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
578
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
579
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
580
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
581
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
582
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
583
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
584
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
585
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
586
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
587
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
588
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
589
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
590
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
591
Academy Private School Cape Town 25000
592
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 25000
593
Van Reede Primary 8 High street 25000
594
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
595
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
596
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 25000
597
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
598
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
599
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
600
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
601
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
602
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
603
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
604
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
605
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
606
CEIP Abdera Adra 25000
607
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
608
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
609
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
610
Academia Primary School Eersterivier 25000
611
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
612
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
613
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
614
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
615
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
616
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
617
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
618
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
619
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
620
Colégio do Rio Portimão 25000
621
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
622
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
623
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
624
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
625
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
626
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
627
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
628
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
629
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
630
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
631
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
632
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
633
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
634
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
635
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
636
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
637
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
638
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
639
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
640
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
641
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
642
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
643
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
644
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
645
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
646
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
647
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
648
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
649
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
650
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
651
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
652
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
653
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
654
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
655
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
656
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
657
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
658
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
659
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
660
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
661
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
662
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
663
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
664
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
665
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
666
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
667
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
668
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
669
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
670
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
671
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
672
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
673
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
674
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
675
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
676
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
677
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
678
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
679
Escola Básica Ria Formosa Faro 25000
680
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
681
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
682
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
683
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
684
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
685
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
686
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
687
Alessia Primary Ingelheim 25000
688
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
689
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
690
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25000
691
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
692
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 25000
693
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
694
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
695
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
696
Emileen Primary Ingelheim 25000
697
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
698
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
699
Dante Alighieri Rosario 25000
700
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
701
testCZ test 25000
702
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
703
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
704
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 25000
705
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
706
Gdynia International School Gdynia 25000
707
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
708
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 25000
709
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
710
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
711
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
712
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
713
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
714
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
715
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
716
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25000
717
CEIP QUEVEDO León 25000
718
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
719
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
720
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 25000
721
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
722
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
723
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
724
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
725
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
726
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
727
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
728
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
729
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
730
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
731
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
732
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
733
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
734
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
735
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
736
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
737
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
738
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 25000
739
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
740
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
741
Kingsway Park Public School 25000
742
Algonquin Avenue Public School 25000
743
Woodcrest Public School 25000
744
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
745
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
746
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
747
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
748
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
749
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
750
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
751
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
752
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
753
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
754
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
755
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
756
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25000
757
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
758
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
759
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
760
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
761
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
762
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
763
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
764
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
765
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
766
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
767
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
768
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
769
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
770
Duhova škôlka Bratislava 25000
771
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
772
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
773
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
774
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
775
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
776
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
777
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
778
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
779
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
780
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
781
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
782
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
783
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
784
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
785
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
786
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
787
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
788
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
789
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
790
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
791
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
792
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
793
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
794
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
795
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
796
ZŠ Obyce Obyce 25000
797
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
798
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
799
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
800
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
801
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
802
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
803
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
804
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
805
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
806
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
807
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
808
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
809
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
810
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
811
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
812
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
813
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
814
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
815
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
816
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
817
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
818
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
819
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
820
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
821
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
822
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
823
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
824
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
825
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
826
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
827
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
828
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
829
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
830
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
831
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
832
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
833
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
834
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
835
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
836
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
837
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
838
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
839
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
840
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
841
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
842
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
843
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
844
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
845
Midgard School Kyiv 25000
846
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
847
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
848
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
849
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
850
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
851
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
852
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
853
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
854
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
855
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
856
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
857
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
858
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
859
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
860
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
861
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
862
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
863
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 25000
864
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
865
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
866
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 25000
867
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
868
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
869
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
870
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
871
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
872
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
873
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
874
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
875
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
876
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
877
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
878
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
879
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
880
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
881
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
882
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
883
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
884
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
885
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
886
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
887
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
888
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
889
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
890
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
891
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
892
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
893
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
894
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
895
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
896
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
897
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
898
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
899
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
900
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
901
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
902
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
903
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
904
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
905
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
906
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
907
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
908
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
909
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
910
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
911
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
912
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
913
Заставнівська гімназія Заставна 25000
914
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
915
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
916
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
917
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
918
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
919
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
920
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
921
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
922
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
923
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
924
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
925
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
926
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
927
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
928
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
929
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
930
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
931
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
932
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
933
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
934
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
935
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
936
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
937
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
938
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
939
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
940
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
941
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
942
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
943
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
944
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
945
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
946
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
947
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
948
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
949
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
950
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
951
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
952
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
953
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
954
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
955
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
956
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
957
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
958
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
959
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
960
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
961
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
962
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
963
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
964
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
965
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
966
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
967
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
968
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
969
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
970
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
971
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
972
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
973
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
974
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
975
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
976
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
977
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
978
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
979
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
980
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
981
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
982
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
983
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
984
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
985
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
986
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
987
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
988
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
989
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
990
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
991
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
992
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
993
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
994
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
995
Colegio Almedina Córdoba 25000
996
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
997
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
998
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
999
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
1000
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
1001
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
1002
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
1003
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1004
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
1005
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
1006
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
1007
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
1008
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
1009
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
1010
C.D Santa María Micaela Granada 25000
1011
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1012
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
1013
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
1014
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
1015
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
1016
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
1017
CEIP Puente Real Badajoz 25000
1018
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
1019
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
1020
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
1021
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
1022
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
1023
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
1024
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1025
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1026
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1027
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
1028
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
1029
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1030
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1031
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1032
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1033
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1034
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1035
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
1036
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
1037
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1038
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1039
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1040
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1041
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1042
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
1043
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
1044
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1045
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1046
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1047
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
1048
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1049
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1050
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
1051
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
1052
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1053
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1054
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1055
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1056
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1057
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1058
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1059
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1060
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
1061
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1062
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1063
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
1064
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
1065
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1066
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
1067
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1068
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
1069
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
1070
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1071
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1072
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1073
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
1074
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1075
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
1076
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1077
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1078
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1079
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1080
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1081
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1082
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1083
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
1084
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1085
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1086
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
1087
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
1088
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
1089
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1090
Гірський НВК с. Гірське 25000
1091
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1092
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1093
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1094
ЗОШ№3 Рівне 25000
1095
Materská škola Štrba Štrba 25000
1096
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1097
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1098
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1099
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1100
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1101
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
1102
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1103
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
1104
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1105
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1106
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1107
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1108
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1109
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1110
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
1111
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1112
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
1113
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1114
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
1115
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1116
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1117
Березинський НВК пгт Березине 25000
1118
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1119
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1120
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1121
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1122
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
1123
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1124
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
1125
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1126
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1127
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1128
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1129
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
1130
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1131
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
1132
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1133
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
1134
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
1135
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
1136
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
1137
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
1138
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
1139
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1140
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
1141
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
1142
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
1143
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 25000
1144
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
1145
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
1146
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1147
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
1148
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
1149
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1150
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
1151
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1152
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
1153
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1154
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1155
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1156
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1157
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1158
Nume Scoala Test TestO 20800
1159
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1160
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 20800
1161
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1162
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1163
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
1164
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1165
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1166
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1167
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1168
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1169
Best School Grosswinternheim 20200
1170
ThinkGlobal Рівне 20200
1171
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1172
przedszkole 125 Warszawa 20100
1173
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20100
1174
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1175
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1176
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20100
1177
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1178
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1179
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1180
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1181
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1182
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1183
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
1184
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
1185
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 20000
1186
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 20000
1187
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 20000
1188
Zespół Szkolno-Przedszkolny 88-320 Strzelno 20000
1189
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 20000
1190
Leikskólinn Krakkakot Álftarnes 20000
1191
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 20000
1192
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
1193
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 20000
1194
Escola La Mercè Tortosa 20000
1195
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 20000
1196
Súðavíkurskóli Súðavík 20000
1197
SJKC KAMPAR GIRLS KAMPAR 20000
1198
EMEF Santa Maria Bauru 20000
1199
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 20000
1200
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 20000
1201
Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 20000
1202
Kadarka utcai óvoda Budapest 20000
1203
24ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1204
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 20000
1205
Szkoła Podstawowa Nr 2 im Ewy Krauze w Piasecznie Piaseczno 20000
1206
Escola Padre Benito de Uriarte Erbastrain Batatais 20000
1207
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 20000
1208
Gminne Przedszkole w Jarczowie Jarczów ul. 3 Maja 2322-664 Jarczów 20000
1209
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 20000
1210
Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie Częstochowa 20000
1211
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΜΟΥ N.ΧΑΝΙΩΝ XANIA 20000
1212
Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 20000
1213
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1214
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1215
школа №248 Tashkent 20000
1216
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1217
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1218
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1219
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1220
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1221
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1222
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1223
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1224
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1225
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1226
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1227
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1228
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1229
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1230
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1231
grape bajkalska 22 20000
1232
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1233
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1234
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1235
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1236
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1237
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1238
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1239
test test 20000
1240
test test 20000
1241
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1242
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1243
Lemland International School Lemland 20000
1244
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1245
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1246
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1247
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1248
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1249
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1250
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1251
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1252
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1253
test test 20000
1254
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1255
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1256
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1257
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1258
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1259
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1260
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1261
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1262
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1263
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1264
Test School Test 20000
1265
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1266
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1267
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1268
Materská škola Žehra 10 20000
1269
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1270
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1271
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1272
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1273
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1274
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1275
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1276
??????? Αθήνα 20000
1277
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1278
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1279
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1280
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1281
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1282
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1283
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1284
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1285
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1286
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1287
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1288
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1289
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1290
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1291
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1292
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1293
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1294
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1295
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1296
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1297
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1298
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1299
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1300
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1301
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1302
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1303
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1304
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1305
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1306
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1307
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1308
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1309
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1310
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1311
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1312
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1313
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1314
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1315
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1316
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1317
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1318
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1319
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1320
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1321
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1322
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1323
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1324
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1325
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1326
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1327
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1328
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1329
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1330
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1331
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1332
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1333
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1334
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1335
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1336
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1337
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 20000
1338
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1339
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1340
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1341
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1342
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1343
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1344
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1345
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1346
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1347
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1348
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1349
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1350
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1351
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1352
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1353
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1354
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1355
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1356
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1357
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1358
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1359
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1360
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1361
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1362
La Salle San Rafael Madrid 20000
1363
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1364
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1365
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1366
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1367
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1368
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1369
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1370
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1371
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1372
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20000
1373
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1374
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1375
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1376
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1377
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1378
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1379
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1380
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1381
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1382
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1383
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1384
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1385
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1386
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1387
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1388
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1389
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1390
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1391
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1392
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1393
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1394
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1395
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1396
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1397
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1398
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1399
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1400
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1401
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1402
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1403
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1404
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1405
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1406
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1407
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1408
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1409
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1410
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1411
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1412
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1413
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1414
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1415
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1416
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1417
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1418
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1419
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1420
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1421
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1422
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1423
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1424
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1425
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1426
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1427
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1428
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1429
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1430
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1431
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1432
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1433
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1434
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1435
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1436
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1437
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1438
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1439
2020: Stone House Elliot 20000
1440
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1441
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1442
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1443
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1444
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1445
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1446
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1447
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1448
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1449
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1450
гімназія симоненка львів 20000
1451
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1452
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1453
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1454
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1455
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1456
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1457
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1458
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1459
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1460
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1461
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1462
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1463
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1464
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1465
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1466
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1467
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1468
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1469
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1470
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1471
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1472
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1473
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1474
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1475
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1476
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1477
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1478
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1479
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1480
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1481
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1482
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1483
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1484
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1485
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1486
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1487
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1488
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1489
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1490
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1491
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1492
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1493
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1494
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1495
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1496
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1497
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1498
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1499
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1500
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1501
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1502
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1503
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1504
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1505
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1506
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1507
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1508
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1509
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1510
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1511
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1512
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1513
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1514
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1515
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1516
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1517
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1518
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1519
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1520
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1521
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1522
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1523
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1524
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1525
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1526
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1527
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1528
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1529
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1530
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1531
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1532
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1533
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1534
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1535
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1536
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1537
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1538
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1539
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1540
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1541
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1542
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1543
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1544
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1545
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1546
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1547
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1548
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1549
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1550
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1551
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1552
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1553
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1554
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1555
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1556
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1557
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1558
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1559
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1560
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1561
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1562
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1563
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1564
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1565
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1566
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1567
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1568
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1569
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1570
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1571
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1572
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1573
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1574
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1575
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1576
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1577
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1578
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1579
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1580
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1581
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1582
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1583
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1584
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1585
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1586
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1587
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1588
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1589
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1590
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1591
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1592
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1593
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
1594
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1595
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1596
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1597
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1598
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1599
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1600
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1601
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1602
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1603
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1604
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1605
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1606
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1607
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1608
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1609
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1610
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1611
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1612
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1613
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1614
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1615
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1616
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1617
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1618
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1619
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1620
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1621
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1622
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1623
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1624
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1625
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1626
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1627
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
1628
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1629
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1630
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1631
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1632
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1633
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1634
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1635
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1636
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1637
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1638
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1639
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
1640
Materská škola Holčíkovce 20000
1641
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1642
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1643
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1644
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1645
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1646
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1647
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1648
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1649
Základná škola Košice 20000
1650
ЗОШ№3 Рівне 20000
1651
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1652
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1653
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1654
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1655
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1656
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1657
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1658
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1659
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1660
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1661
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1662
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1663
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1664
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1665
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1666
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1667
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1668
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1669
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1670
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1671
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1672
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1673
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1674
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1675
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1676
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1677
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1678
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1679
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1680
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1681
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1682
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1683
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1684
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1685
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1686
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1687
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1688
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1689
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1690
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1691
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1692
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1693
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1694
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1695
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1696
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1697
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1698
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1699
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1700
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1701
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
1702
2020: Stone House Elliot 20000
1703
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1704
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1705
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1706
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
1707
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1708
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1709
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1710
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1711
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1712
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1713
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
1714
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1715
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1716
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1717
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1718
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
1719
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1720
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1721
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1722
Základná škola Ilava 20000
1723
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1724
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1725
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
1726
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1727
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1728
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1729
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1730
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1731
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1732
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1733
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1734
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1735
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1736
Meriland Primary Mariehamn 20000
1737
Základná škola Bratislava 20000
1738
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20000
1739
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
1740
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1741
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1742
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1743
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1744
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1745
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1746
Základná škola Blatné Blatné 20000
1747
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
1748
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1749
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1750
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 20000
1751
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1752
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 20000
1753
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
1754
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1755
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1756
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1757
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1758
EB1/JI Brandoa Amadora 20000
1759
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1760
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1761
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 20000
1762
JI/EB Cobre Cascais 20000
1763
Fountainhead School Surat 20000
1764
tmyschool test 20000
1765
smyschool test 20000
1766
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 20000
1767
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1768
SP Wydminy Grunwaldzka 94 20000
1769
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 20000
1770
dfg dsfg 20000
1771
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1772
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1773
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 20000
1774
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1775
DMD Ovi Debrecen 20000
1776
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
1777
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 20000
1778
Escola L'Espígol Juncosa 20000
1779
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 20000
1780
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1781
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1782
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 20000
1783
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1784
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 20000
1785
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 20000
1786
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 20000
1787
Escola terra Nostra Olost 20000
1788
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 20000
1789
Escola Prova 2 Barcelona 20000
1790
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 20000
1791
Colégio SATC Criciúma-SC 20000
1792
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
1793
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
1794
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 20000
1795
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 20000
1796
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
1797
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
1798
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
1799
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
1800
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
1801
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1802
64 школа Ташкент 20000
1803
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
1804
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
1805
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
1806
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
1807
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
1808
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
1809
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1810
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
1811
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1812
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
1813
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
1814
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1815
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
1816
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
1817
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1818
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1819
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
1820
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
1821
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 20000
1822
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1823
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
1824
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
1825
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
1826
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1827
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1828
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1829
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1830
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1831
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1832
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1833
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1834
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1835
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1836
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1837
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1838
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1839
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1840
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1841
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1842
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1843
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1844
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1845
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1846
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1847
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1848
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1849
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1850
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1851
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1852
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1853
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1854
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1855
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1856
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1857
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1858
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1859
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 20000
1860
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1861
Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 14 Умань 20000
1862
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1863
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1864
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1865
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1866
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1867
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1868
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1869
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" Вінниця 20000
1870
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1871
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1872
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1873
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1874
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1875
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1876
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1877
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1878
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1879
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1880
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1881
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1882
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1883
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1884
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1885
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 59-900 Zgorzelec 20000
1886
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1887
Kerhólsskóli Borg 20000
1888
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1889
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1890
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1891
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1892
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1893
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1894
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1895
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1896
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1897
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1898
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1899
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1900
Școala Gimnazială Teodor Murășanu Turda 20000
1901
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1902
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1903
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1904
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1905
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1906
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1907
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1908
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1909
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1910
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1911
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1912
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1913
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1914
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1915
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1916
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1917
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1918
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1919
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1920
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1921
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1922
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1923
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1924
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1925
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1926
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1927
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1928
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1929
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1930
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1931
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1932
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1933
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1934
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1935
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1936
Goose primary Mariehamn 20000
1937
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1938
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1939
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1940
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1941
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1942
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1943
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1944
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1945
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1946
ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗДРАВЕЦ" гр. ГОРНА ОРЯХОВИЦА (5100) 20000
1947
test test 20000
1948
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1949
26.СУ "Йордан Йовков" София 20000
1950
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1951
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1952
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1953
EB Liberdade Montijo 20000
1954
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1955
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1956
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1957
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1958
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1959
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1960
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1961
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1962
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1963
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1964
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1965
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1966
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1967
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1968
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1969
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1970
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1971
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1972
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1973
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1974
Centrum voľného času Šaľa 20000
1975
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1976
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1977
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1978
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1979
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1980
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1981
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1982
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1983
Základná škola Detva 20000
1984
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1985
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1986
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1987
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1988
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1989
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1990
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 20000
1991
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1992
Základná škola Modra 20000
1993
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1994
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1995
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1996
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1997
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1998
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1999
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
2000
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 20000
2001
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
2002
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
2003
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
2004
Materská škola Ševčenkova 35 20000
2005
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
2006
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
2007
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
2008
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
2009
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
2010
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
2011
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
2012
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
2013
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 20000
2014
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
2015
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
2016
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
2017
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
2018
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
2019
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
2020
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
2021
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
2022
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
2023
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
2024
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
2025
Grădinița nr. 24 București 20000
2026
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
2027
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
2028
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
2029
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
2030
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
2031
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
2032
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
2033
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
2034
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
2035
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
2036
Základná škola Hubová 20000
2037
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
2038
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
2039
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
2040
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
2041
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
2042
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
2043
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
2044
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
2045
Materská škola Giraltovce 20000
2046
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
2047
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
2048
Materská škola Košice-Poľov 20000
2049
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
2050
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
2051
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
2052
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
2053
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
2054
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
2055
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
2056
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
2057
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
2058
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
2059
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
2060
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
2061
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
2062
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
2063
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
2064
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
2065
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
2066
Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 20000
2067
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
2068
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
2069
Grădinița Nr. 149 București 20000
2070
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
2071
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
2072
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
2073
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
2074
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
2075
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
2076
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
2077
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
2078
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
2079
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
2080
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
2081
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
2082
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
2083
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
2084
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
2085
Vogaskóli Reykjavík 20000
2086
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
2087
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
2088
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
2089
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
2090
Súkromná spojená škola Košice 20000
2091
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
2092
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
2093
Základná škola Hubová Hubová 20000
2094
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
2095
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
2096
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
2097
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
2098
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
2099
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
2100
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
2101
Bandymas Vilniaus 20000
2102
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
2103
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
2104
Mircea cel Batran Pitesti 20000
2105
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
2106
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
2107
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLADIMIRESCU LOC. VLADIMIRESCU, JUD. ARAD 20000
2108
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2109
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2110
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2111
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2112
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
2113
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
2114
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
2115
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
2116
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
2117
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
2118
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
2119
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
2120
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
2121
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
2122
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
2123
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
2124
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
2125
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
2126
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
2127
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
2128
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
2129
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
2130
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
2131
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
2132
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
2133
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
2134
Materská škola Letanovce 20000
2135
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
2136
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
2137
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
2138
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
2139
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
2140
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
2141
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
2142
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
2143
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
2144
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu