0
0
TABUĽKA LÍDROV
Môžeš byť najlepší Hrdina FAST na svete?

Posúvaj sa nahor v rebríčku tak, že budeš zbierať body v častiach e-kníh a základného tábora, a prekonávaním svojich osobných rekordov v online hrách.
FILTER:
ČÍS.ŠKOLAKRAJINAMESTOBODY
1
Brackenfell Primary Cape Town 1338968
2
SP Wydminy Wydminy 1285292
3
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1107683
4
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 753689
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 720244
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 719065
7
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 715390
8
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 616710
9
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 579985
10
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 472013
11
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
12
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
13
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
14
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
15
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 369984
16
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 316308
17
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 300564
18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284732
19
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
20
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
21
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
22
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 248900
23
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
24
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 207184
25
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
26
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 198002
27
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
28
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 191606
29
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 191240
30
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 190890
31
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
32
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 182778
33
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 180598
34
Przedszkole Nr 27 Chorzów 175626
35
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 175013
36
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 172106
37
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171622
38
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
39
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 165347
40
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
41
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 160886
42
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 148078
43
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 143445
44
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
45
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133780
46
Гимназия 2 Каракол 131494
47
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 129930
48
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 128934
49
Escola Joventut Callús 128262
50
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
51
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
52
УВКГ #69 Фатьянова 10 122991
53
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 117562
54
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 116822
55
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
56
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
57
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
58
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 105504
59
Средняя школа 40 г.Бишкек 100494
60
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 97636
61
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
62
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 97270
63
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
64
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
65
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92762
66
УВК ШГ38 Бишкек 92438
67
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 91023
68
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90152
69
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 86032
70
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
71
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
72
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
73
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
74
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 80572
75
Bellville Primary School Bellville 79608
76
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
77
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
78
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
79
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77240
80
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
81
СОШ 77 Город Бишкек 76876
82
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
83
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 71689
84
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 71495
85
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 71039
86
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 68160
87
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
88
СОШ 47 Бишкек 68100
89
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 67586
90
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
91
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 67300
92
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67144
93
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 66972
94
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
95
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
96
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60200
97
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
98
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
99
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
100
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
101
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
102
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
103
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 58600
104
СОШ60 Ул Ахунбаева 57600
105
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 55340
106
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
107
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 54872
108
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
109
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
110
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53420
111
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
112
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 52020
113
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51459
114
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
115
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 50496
116
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 50300
117
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
118
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
119
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 48800
120
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 48118
121
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 48053
122
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 47800
123
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
124
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
125
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
126
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
127
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
128
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
129
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 46120
130
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
131
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
132
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 45000
133
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
134
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
135
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
136
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
137
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43716
138
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 43425
139
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 43312
140
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
141
Ceip Francisco Valdés Don Benito 42696
142
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 42166
143
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
144
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
145
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
146
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 41180
147
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
148
"Saulė" Joniškis 40540
149
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
150
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 40200
151
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 40200
152
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
153
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
154
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
155
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
156
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
157
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
158
EB de Pombal Pombal 39200
159
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 38780
160
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
161
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38480
162
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
163
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
164
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
165
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
166
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
167
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
168
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
169
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
170
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 36800
171
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 36620
172
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
173
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
174
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
175
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
176
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 35100
177
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35001
178
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
179
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
180
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 35000
181
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 35000
182
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
183
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
184
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 33700
185
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
186
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
187
Test School Test 33200
188
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
189
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
190
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 32560
191
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32540
192
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 32455
193
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
194
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
195
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
196
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 31656
197
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
198
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
199
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 31344
200
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
201
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
202
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 30854
203
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 30820
204
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
205
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 30600
206
DMD Ovi Debrecen 30400
207
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
208
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
209
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
210
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
211
Kerhólsskóli Borg 30400
212
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 30261
213
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
214
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
215
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
216
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
217
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
218
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
219
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
220
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 30000
221
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 30000
222
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
223
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
224
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
225
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
226
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
227
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
228
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
229
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
230
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
231
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
232
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 29000
233
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
234
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
235
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 28330
236
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
237
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
238
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
239
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 27600
240
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
241
SP Wydminy Grunwaldzka 94 27264
242
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 27000
243
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 26800
244
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
245
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26600
246
Fellaskóli Reykjavík 26600
247
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 26600
248
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
249
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
250
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
251
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
252
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
253
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
254
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25900
255
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
256
Средняя школа 21 Бишкек 25800
257
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
258
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25800
259
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
260
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25800
261
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
262
Escola L'Espígol Juncosa 25600
263
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
264
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
265
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
266
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
267
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
268
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
269
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25500
270
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 25500
271
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 25400
272
Swartberg Primary Caledon 25400
273
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
274
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
275
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
276
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
277
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
278
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
279
Midgard School Kyiv 25300
280
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
281
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25300
282
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
283
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25300
284
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
285
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
286
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
287
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
288
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
289
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
290
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
291
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
292
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 25200
293
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
294
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25200
295
ТЕСТ за училище София 25200
296
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25200
297
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
298
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25200
299
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
300
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
301
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25200
302
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
303
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
304
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25200
305
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
306
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
307
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
308
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25200
309
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25100
310
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
311
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
312
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
313
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
314
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
315
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
316
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
317
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25100
318
Cambridge Silk Road International School Bishkek 25100
319
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
320
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
321
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
322
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
323
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25100
324
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
325
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
326
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
327
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
328
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
329
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25100
330
Березинський НВК пгт Березине 25000
331
Escola Prova 2 Barcelona 25000
332
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
333
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
334
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
335
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
336
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
337
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
338
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
339
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
340
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
341
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
342
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
343
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
344
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
345
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
346
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
347
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
348
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
349
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
350
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
351
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
352
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 25000
353
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
354
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
355
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
356
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
357
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
358
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
359
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
360
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
361
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
362
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
363
Colegio Almedina Córdoba 25000
364
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
365
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
366
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
367
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
368
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
369
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
370
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
371
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
372
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
373
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
374
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
375
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
376
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
377
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
378
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
379
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
380
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
381
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
382
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
383
CEIP Puente Real Badajoz 25000
384
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
385
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
386
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
387
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
388
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
389
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
390
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
391
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
392
Materská škola Štrba Štrba 25000
393
C.D Santa María Micaela Granada 25000
394
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
395
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
396
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
397
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
398
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
399
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
400
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
401
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
402
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
403
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
404
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
405
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
406
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
407
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
408
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
409
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
410
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
411
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
412
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
413
Гірський НВК с. Гірське 25000
414
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
415
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
416
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
417
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
418
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
419
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
420
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
421
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
422
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
423
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
424
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
425
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
426
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
427
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
428
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
429
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
430
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
431
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
432
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
433
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
434
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
435
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
436
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
437
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
438
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
439
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
440
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
441
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
442
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
443
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
444
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
445
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
446
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
447
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
448
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
449
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
450
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
451
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
452
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
453
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
454
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
455
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
456
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
457
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
458
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
459
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
460
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
461
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
462
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
463
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
464
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
465
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
466
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
467
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
468
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
469
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
470
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
471
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
472
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
473
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
474
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
475
Одеський НВК 13 Одеса 25000
476
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
477
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
478
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
479
EB Mamodeiro Aveiro 25000
480
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
481
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
482
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
483
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
484
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
485
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
486
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
487
64 школа Ташкент 25000
488
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
489
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
490
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
491
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
492
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
493
25000
494
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
495
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
496
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
497
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
498
Materská škola Zohor Zohor 25000
499
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
500
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
501
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
502
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
503
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
504
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
505
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
506
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
507
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
508
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
509
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
510
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 25000
511
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
512
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
513
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
514
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
515
Goose primary Mariehamn 25000
516
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
517
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
518
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
519
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
520
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
521
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
522
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
523
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
524
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
525
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
526
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
527
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
528
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
529
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
530
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
531
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
532
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
533
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
534
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
535
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
536
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
537
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
538
Henkel škôlka Bratislava 25000
539
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
540
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
541
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
542
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
543
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
544
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
545
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
546
ZŠ Obyce Obyce 25000
547
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
548
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
549
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
550
45 Київ 25000
551
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
552
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
553
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
554
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
555
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
556
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
557
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 25000
558
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
559
Duhova škôlka Bratislava 25000
560
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
561
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
562
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 25000
563
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
564
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
565
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
566
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 25000
567
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
568
Základná škola Trebišov 25000
569
СОШ 54 Bishkek. 25000
570
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
571
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
572
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
573
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
574
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
575
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
576
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 25000
577
Lemland International School Lemland 25000
578
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
579
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
580
СУ Васил Левски 25000
581
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 25000
582
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
583
Woodcrest Public School 25000
584
Kingsway Park Public School 25000
585
25000
586
25000
587
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
588
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
589
test test 25000
590
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
591
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
592
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
593
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
594
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
595
Zssmš Margecany Margecany 25000
596
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 25000
597
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
598
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
599
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
600
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
601
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
602
JI/EB Cobre Cascais 25000
603
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
604
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
605
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 25000
606
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
607
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
608
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 25000
609
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 25000
610
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
611
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
612
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
613
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
614
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
615
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
616
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
617
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
618
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
619
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
620
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 25000
621
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
622
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
623
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
624
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
625
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
626
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
627
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
628
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
629
ZSP Paniówki Paniówki 25000
630
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
631
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
632
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
633
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
634
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
635
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
636
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
637
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
638
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
639
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
640
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
641
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
642
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
643
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
644
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
645
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
646
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
647
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
648
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
649
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
650
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
651
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
652
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
653
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
654
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
655
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
656
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
657
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
658
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
659
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
660
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
661
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
662
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
663
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
664
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
665
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
666
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
667
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
668
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
669
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
670
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
671
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
672
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
673
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
674
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
675
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
676
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
677
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
678
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
679
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
680
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
681
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
682
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
683
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
684
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
685
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
686
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
687
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
688
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
689
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
690
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
691
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
692
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
693
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
694
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
695
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
696
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
697
Заставнівська гімназія Заставна 25000
698
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
699
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
700
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 25000
701
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
702
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
703
Colégio João Paulo II Braga 25000
704
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
705
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
706
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
707
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
708
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
709
Kattaskólinn Garðabær 25000
710
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
711
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
712
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
713
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
714
Escola terra Nostra Olost 20400
715
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
716
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
717
Przedszkole nr 52 Lublin 20400
718
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
719
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20300
720
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
721
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
722
26.СУ "Йордан Йовков" София 20200
723
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 20200
724
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
725
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
726
школа №248 Tashkent 20100
727
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
728
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
729
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
730
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
731
Materská škola Žehra 10 20100
732
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
733
Griswold Youth Center Jewett City 20100
734
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20100
735
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
736
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20100
737
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20100
738
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20100
739
Escola Pinyana Alfarràs 20100
740
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
741
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20100
742
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20100
743
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 20100
744
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 20000
745
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
746
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
747
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
748
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
749
СОШ 21 Бишкек 20000
750
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
751
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
752
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 20000
753
Materská škola Holčíkovce 20000
754
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
755
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
756
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
757
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
758
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
759
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 20000
760
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
761
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
762
Základná škola Bratislava 20000
763
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 20000
764
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
765
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
766
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
767
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
768
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
769
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
770
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
771
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
772
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
773
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
774
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
775
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
776
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
777
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
778
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
779
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
780
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
781
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
782
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
783
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
784
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
785
smyschool test 20000
786
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
787
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
788
dfg dsfg 20000
789
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
790
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
791
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
792
Fountainhead School Surat 20000
793
tmyschool test 20000
794
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
795
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
796
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
797
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
798
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
799
Test Name Test Town 20000
800
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
801
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
802
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
803
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
804
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
805
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
806
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
807
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
808
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
809
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
810
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
811
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
812
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
813
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
814
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
815
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
816
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
817
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
818
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
819
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
820
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
821
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
822
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
823
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20000
824
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
825
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 20000
826
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
827
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
828
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
829
Základná škola Blatné Blatné 20000
830
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
831
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
832
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
833
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
834
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 20000
835
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
836
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
837
CDP: Santo Domingo Granada 20000
838
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
839
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
840
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
841
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
842
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
843
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
844
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
845
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
846
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
847
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
848
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
849
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
850
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
851
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
852
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
853
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
854
Thinkglobal Lviv Львів 20000
855
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
856
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
857
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
858
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
859
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
860
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
861
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
862
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
863
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
864
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
865
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
866
Scoala Gimnaziala Gala Galaction Mangalia- Gradinita nr7 Mangalia Mangalia 20000
867
Onelink Test School 20000
868
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
869
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
870
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
871
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
872
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
873
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
874
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
875
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
876
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
877
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
878
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
879
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
880
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
881
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
882
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
883
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
884
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
885
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
886
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
887
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
888
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
889
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
890
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
891
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
892
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
893
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
894
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
895
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
896
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
897
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
898
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
899
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
900
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
901
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
902
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
903
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
904
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
905
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
906
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
907
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
908
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
909
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
910
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
911
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
912
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
913
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
914
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
915
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
916
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
917
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
918
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
919
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
920
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
921
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
922
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
923
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
924
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
925
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
926
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
927
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
928
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
929
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
930
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
931
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
932
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
933
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
934
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
935
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
936
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
937
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
938
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
939
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
940
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
941
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
942
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
943
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
944
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
945
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
946
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
947
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
948
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
949
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
950
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
951
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
952
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
953
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
954
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
955
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
956
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
957
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
958
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
959
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
960
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
961
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
962
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
963
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
964
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
965
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
966
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
967
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
968
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
969
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
970
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
971
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
972
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
973
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
974
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
975
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
976
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
977
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
978
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
979
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
980
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
981
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
982
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
983
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
984
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
985
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
986
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
987
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
988
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
989
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
990
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
991
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
992
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
993
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
994
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
995
Materská škola Žehra 10 20000
996
test test 20000
997
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
998
Lučenec 20000
999
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1000
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1001
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1002
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1003
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1004
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1005
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1006
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1007
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1008
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1009
test test 20000
1010
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1011
20000
1012
20000
1013
20000
1014
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1015
Best School Grosswinternheim 20000
1016
20000
1017
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
1018
Algonquin Avenue Public School 20000
1019
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1020
20000
1021
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
1022
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1023
20000
1024
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1025
Scoala generala nr 1 București 20000
1026
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
1027
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
1028
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
1029
grape bajkalska 22 20000
1030
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
1031
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1032
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
1033
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1034
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1035
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
1036
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1037
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1038
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1039
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1040
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1041
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1042
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1043
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
1044
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1045
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
1046
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1047
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1048
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1049
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1050
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1051
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1052
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1053
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1054
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1055
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1056
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
1057
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1058
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1059
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1060
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1061
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1062
La Salle San Rafael Madrid 20000
1063
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1064
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1065
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1066
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1067
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1068
the best hight shool Towt 20000
1069
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1070
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1071
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1072
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1073
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1074
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
1075
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1076
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1077
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1078
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1079
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1080
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1081
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1082
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1083
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1084
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1085
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1086
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
1087
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
1088
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1089
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1090
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
1091
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1092
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1093
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1094
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
1095
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1096
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
1097
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1098
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1099
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1100
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1101
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
1102
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1103
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1104
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1105
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1106
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1107
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1108
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1109
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1110
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1111
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1112
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1113
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1114
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1115
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1116
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1117
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1118
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
1119
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1120
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1121
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1122
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1123
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1124
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1125
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1126
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1127
гімназія симоненка львів 20000
1128
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1129
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1130
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1131
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1132
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1133
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1134
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1135
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1136
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1137
Základná škola Košice 20000
1138
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1139
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1140
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1141
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1142
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1143
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1144
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1145
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1146
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1147
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1148
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1149
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
1150
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1151
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1152
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1153
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1154
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1155
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1156
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1157
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1158
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
1159
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1160
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1161
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1162
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1163
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1164
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1165
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1166
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1167
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1168
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1169
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1170
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1171
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
1172
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1173
Základná škola Ilava 20000
1174
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1175
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1176
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1177
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1178
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
1179
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
1180
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1181
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1182
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1183
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1184
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1185
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1186
2020: Stone House Elliot 20000
1187
ЗОШ№3 Рівне 20000
1188
2020: Stone House Elliot 20000
1189
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1190
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1191
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1192
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1193
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1194
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1195
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1196
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1197
ЗОШ№3 Рівне 20000
1198
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1199
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1200
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
1201
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
1202
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
1203
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1204
test test 20000
1205
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
1206
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1207
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
1208
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1209
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1210
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1211
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1212
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1213
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1214
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1215
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1216
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1217
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1218
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1219
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1220
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1221
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1222
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1223
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1224
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1225
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1226
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1227
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1228
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1229
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1230
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1231
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1232
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1233
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
1234
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1235
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1236
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1237
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1238
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1239
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1240
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1241
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1242
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1243
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1244
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1245
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1246
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1247
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1248
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1249
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1250
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1251
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1252
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1253
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1254
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1255
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
1256
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1257
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1258
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1259
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1260
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1261
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1262
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1263
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1264
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1265
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1266
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1267
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1268
Onelink Test School 20000
1269
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1270
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1271
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1272
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1273
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1274
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
1275
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1276
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1277
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1278
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1279
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1280
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1281
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1282
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1283
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1284
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1285
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1286
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1287
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1288
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1289
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1290
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1291
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1292
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1293
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1294
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1295
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1296
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1297
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1298
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
1299
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1300
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1301
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1302
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1303
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1304
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1305
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1306
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1307
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1308
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1309
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1310
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1311
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1312
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1313
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1314
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1315
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1316
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1317
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1318
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1319
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1320
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1321
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1322
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1323
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
1324
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
ČÍS.ŠKOLAKRAJINAMESTOBODY
1
Brackenfell Primary Cape Town 1338968
2
SP Wydminy Wydminy 1285292
3
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1107683
4
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 753689
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 720244
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 719065
7
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 715390
8
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 616710
9
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 579985
10
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 472013
11
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
12
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
13
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
14
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
15
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 369984
16
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 316308
17
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 300564
18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284732
19
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
20
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
21
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
22
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 248900
23
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
24
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 207184
25
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
26
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 198002
27
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
28
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 191606
29
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 191240
30
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 190890
31
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
32
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 182778
33
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 180598
34
Przedszkole Nr 27 Chorzów 175626
35
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 175013
36
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 172106
37
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171622
38
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
39
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 165347
40
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
41
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 160886
42
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 148078
43
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 143445
44
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
45
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133780
46
Гимназия 2 Каракол 131494
47
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 129930
48
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 128934
49
Escola Joventut Callús 128262
50
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
51
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
52
УВКГ #69 Фатьянова 10 122991
53
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 117562
54
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 116822
55
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
56
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
57
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
58
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 105504
59
Средняя школа 40 г.Бишкек 100494
60
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 97636
61
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
62
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 97270
63
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
64
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
65
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92762
66
УВК ШГ38 Бишкек 92438
67
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 91023
68
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90152
69
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 86032
70
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
71
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
72
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
73
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
74
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 80572
75
Bellville Primary School Bellville 79608
76
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
77
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
78
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
79
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77240
80
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
81
СОШ 77 Город Бишкек 76876
82
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
83
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 71689
84
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 71495
85
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 71039
86
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 68160
87
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
88
СОШ 47 Бишкек 68100
89
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 67586
90
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
91
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 67300
92
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67144
93
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 66972
94
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
95
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
96
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60200
97
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
98
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
99
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
100
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
101
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
102
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
103
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 58600
104
СОШ60 Ул Ахунбаева 57600
105
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 55340
106
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
107
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 54872
108
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
109
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
110
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53420
111
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
112
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 52020
113
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51459
114
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
115
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 50496
116
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 50300
117
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
118
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
119
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 48800
120
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 48118
121
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 48053
122
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 47800
123
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
124
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
125
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
126
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
127
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
128
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
129
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 46120
130
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
131
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
132
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 45000
133
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
134
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
135
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
136
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
137
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43716
138
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 43425
139
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 43312
140
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
141
Ceip Francisco Valdés Don Benito 42696
142
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 42166
143
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
144
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
145
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
146
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 41180
147
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
148
"Saulė" Joniškis 40540
149
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
150
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 40200
151
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 40200
152
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
153
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
154
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
155
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
156
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
157
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
158
EB de Pombal Pombal 39200
159
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 38780
160
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
161
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38480
162
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
163
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
164
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
165
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
166
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
167
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
168
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
169
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
170
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 36800
171
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 36620
172
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
173
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
174
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
175
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
176
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 35100
177
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35001
178
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
179
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
180
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 35000
181
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 35000
182
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
183
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
184
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 33700
185
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
186
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
187
Test School Test 33200
188
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
189
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
190
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 32560
191
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32540
192
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 32455
193
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
194
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
195
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
196
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 31656
197
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
198
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
199
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 31344
200
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
201
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
202
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 30854
203
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 30820
204
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
205
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 30600
206
DMD Ovi Debrecen 30400
207
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
208
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
209
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
210
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
211
Kerhólsskóli Borg 30400
212
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 30261
213
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
214
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
215
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
216
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
217
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
218
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
219
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
220
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 30000
221
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 30000
222
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
223
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
224
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
225
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
226
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
227
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
228
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
229
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
230
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
231
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
232
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 29000
233
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
234
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
235
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 28330
236
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
237
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
238
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
239
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 27600
240
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
241
SP Wydminy Grunwaldzka 94 27264
242
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 27000
243
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 26800
244
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
245
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26600
246
Fellaskóli Reykjavík 26600
247
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 26600
248
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
249
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
250
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
251
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
252
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
253
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
254
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25900
255
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
256
Средняя школа 21 Бишкек 25800
257
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
258
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25800
259
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
260
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25800
261
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
262
Escola L'Espígol Juncosa 25600
263
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
264
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
265
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
266
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
267
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
268
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
269
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25500
270
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 25500
271
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 25400
272
Swartberg Primary Caledon 25400
273
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
274
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
275
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
276
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
277
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
278
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
279
Midgard School Kyiv 25300
280
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
281
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25300
282
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
283
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25300
284
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
285
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
286
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
287
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
288
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
289
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
290
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
291
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
292
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 25200
293
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
294
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25200
295
ТЕСТ за училище София 25200
296
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25200
297
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
298
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25200
299
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
300
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
301
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25200
302
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
303
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
304
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25200
305
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
306
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
307
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
308
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25200
309
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25100
310
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
311
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
312
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
313
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
314
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
315
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
316
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
317
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25100
318
Cambridge Silk Road International School Bishkek 25100
319
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
320
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
321
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
322
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
323
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25100
324
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
325
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
326
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
327
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
328
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
329
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25100
330
Березинський НВК пгт Березине 25000
331
Escola Prova 2 Barcelona 25000
332
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
333
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
334
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
335
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
336
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
337
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
338
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
339
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
340
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
341
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
342
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
343
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
344
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
345
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
346
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
347
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
348
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
349
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
350
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
351
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
352
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 25000
353
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
354
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
355
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
356
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
357
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
358
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
359
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
360
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
361
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
362
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
363
Colegio Almedina Córdoba 25000
364
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
365
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
366
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
367
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
368
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
369
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
370
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
371
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
372
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
373
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
374
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
375
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
376
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
377
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
378
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
379
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
380
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
381
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
382
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
383
CEIP Puente Real Badajoz 25000
384
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
385
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
386
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
387
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
388
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
389
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
390
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
391
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
392
Materská škola Štrba Štrba 25000
393
C.D Santa María Micaela Granada 25000
394
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
395
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
396
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
397
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
398
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
399
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
400
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
401
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
402
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
403
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
404
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
405
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
406
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
407
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
408
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
409
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
410
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
411
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
412
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
413
Гірський НВК с. Гірське 25000
414
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
415
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
416
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
417
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
418
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
419
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
420
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
421
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
422
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
423
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
424
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
425
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
426
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
427
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
428
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
429
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
430
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
431
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
432
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
433
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
434
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
435
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
436
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
437
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
438
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
439
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
440
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
441
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
442
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
443
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
444
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
445
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
446
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
447
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
448
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
449
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
450
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
451
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
452
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
453
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
454
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
455
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
456
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
457
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
458
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
459
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
460
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
461
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
462
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
463
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
464
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
465
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
466
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
467
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
468
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
469
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
470
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
471
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
472
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
473
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
474
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
475
Одеський НВК 13 Одеса 25000
476
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
477
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
478
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
479
EB Mamodeiro Aveiro 25000
480
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
481
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
482
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
483
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
484
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
485
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
486
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
487
64 школа Ташкент 25000
488
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
489
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
490
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
491
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
492
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
493
25000
494
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
495
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
496
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
497
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
498
Materská škola Zohor Zohor 25000
499
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
500
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
501
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
502
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
503
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
504
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
505
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
506
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
507
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
508
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
509
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
510
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 25000
511
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
512
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
513
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
514
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
515
Goose primary Mariehamn 25000
516
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
517
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
518
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
519
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
520
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
521
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
522
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
523
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
524
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
525
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
526
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
527
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
528
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
529
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
530
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
531
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
532
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
533
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
534
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
535
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
536
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
537
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
538
Henkel škôlka Bratislava 25000
539
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
540
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
541
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
542
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
543
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
544
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
545
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
546
ZŠ Obyce Obyce 25000
547
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
548
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
549
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
550
45 Київ 25000
551
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
552
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
553
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
554
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
555
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
556
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
557
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 25000
558
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
559
Duhova škôlka Bratislava 25000
560
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
561
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
562
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 25000
563
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
564
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
565
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
566
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 25000
567
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
568
Základná škola Trebišov 25000
569
СОШ 54 Bishkek. 25000
570
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
571
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
572
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
573
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
574
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
575
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
576
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 25000
577
Lemland International School Lemland 25000
578
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
579
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
580
СУ Васил Левски 25000
581
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 25000
582
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
583
Woodcrest Public School 25000
584
Kingsway Park Public School 25000
585
25000
586
25000
587
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
588
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
589
test test 25000
590
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
591
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
592
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
593
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
594
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
595
Zssmš Margecany Margecany 25000
596
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 25000
597
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
598
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
599
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
600
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
601
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
602
JI/EB Cobre Cascais 25000
603
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
604
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
605
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 25000
606
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
607
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
608
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 25000
609
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 25000
610
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
611
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
612
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
613
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
614
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
615
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
616
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
617
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
618
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
619
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
620
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 25000
621
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
622
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
623
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
624
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
625
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
626
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
627
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
628
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
629
ZSP Paniówki Paniówki 25000
630
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
631
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
632
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
633
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
634
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
635
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
636
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
637
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
638
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
639
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
640
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
641
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
642
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
643
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
644
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
645
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
646
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
647
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
648
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
649
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
650
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
651
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
652
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
653
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
654
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
655
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
656
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
657
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
658
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
659
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
660
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
661
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
662
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
663
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
664
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
665
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
666
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
667
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
668
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
669
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
670
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
671
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
672
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
673
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
674
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
675
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
676
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
677
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
678
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
679
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
680
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
681
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
682
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
683
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
684
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
685
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
686
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
687
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
688
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
689
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
690
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
691
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
692
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
693
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
694
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
695
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
696
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
697
Заставнівська гімназія Заставна 25000
698
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
699
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
700
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 25000
701
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
702
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
703
Colégio João Paulo II Braga 25000
704
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
705
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
706
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
707
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
708
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
709
Kattaskólinn Garðabær 25000
710
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
711
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
712
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
713
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
714
Escola terra Nostra Olost 20400
715
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
716
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
717
Przedszkole nr 52 Lublin 20400
718
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
719
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20300
720
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
721
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
722
26.СУ "Йордан Йовков" София 20200
723
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 20200
724
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
725
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
726
школа №248 Tashkent 20100
727
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
728
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
729
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
730
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
731
Materská škola Žehra 10 20100
732
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
733
Griswold Youth Center Jewett City 20100
734
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20100
735
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
736
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20100
737
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20100
738
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20100
739
Escola Pinyana Alfarràs 20100
740
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
741
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20100
742
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20100
743
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 20100
744
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 20000