0
0
TABUĽKA LÍDROV
Môžeš byť najlepší Hrdina FAST na svete?

Posúvaj sa nahor v rebríčku tak, že budeš zbierať body v častiach e-kníh a základného tábora, a prekonávaním svojich osobných rekordov v online hrách.
FILTER:
ČÍS.TRIEDAŠKOLAKRAJINAMESTOBODY
1
Pastelky 4.A ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 4174700
2
Piráti 3.B ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 2918296
3
2 А КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 889491
4
4-А Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 627426
5
Αστεράκια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 615642
6
Τμήμα Α2 2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 512383
7
4 Г КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 424291
8
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 363577
9
Винахідники 4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 336420
10
Klasa 2a SP Wydminy Wydminy 336069
11
4 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 320337
12
5è B ES VEDRÀ CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 295742
13
Gelytės Klaipėdos lopšelis-darželis "Žemuogėlė" Klaipėda 282374
14
Clasa a III-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 277030
15
Дослідники 2 - В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 269265
16
Розумники 4-Г класу Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 248410
17
Klasa 8 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 232681
18
4 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 231214
19
Ζουζούνια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 221767
20
4 A КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 214717
21
3-А Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 212552
22
4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 212505
23
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 205832
24
3 "Г" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 198376
25
Clasa a II-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 194234
26
1 Б Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 183564
27
Klasa 7 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 177791
28
Klasa 6 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 177200
29
Γ1 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 170449
30
4A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 170248
31
Klasa III B Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 169944
32
5A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 168547
33
4º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 162028
34
2-А клас "Допитлики" Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 160990
35
5.A Základná škola Korňa Základná škola Korňa 157807
36
Juháci Základná škola Juh 1054 Juh 1054 156518
37
3° A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 155255
38
5è A CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 153495
39
3b SP Wydminy Wydminy 140090
40
3 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 139790
41
"Rybki" Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 133221
42
5.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 127930
43
Mládež Červeného kríža Gymnázium Terézie Vansovej Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 126432
44
4-Б Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 121419
45
1C Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 121399
46
4 - Д Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 120296
47
3 "В" сынып "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 120090
48
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 118433
49
3 а СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 109566
50
Mrs. Andraka - Grade One Woodcrest Public School 107375
51
3 и классе КГУ ОШ № 7 Уральск 106054
52
3B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 104824
53
Ε ταξη Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πενταπλατανου Γιαννιτσών Πενταπλάτανος 103438
54
2-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 103437
55
Τμήμα Α1 2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 103139
56
Γ Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 100619
57
2 τμήματα 9ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 99083
58
iNOVA Fundação iNOVA Capixaba Via Velha 97002
59
2 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 96236
60
Τμήμα 2 5ο Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου Κόρινθος 96185
61
ΣΤ1 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 93957
62
Προνήπια - Νήπια 3ο Νηπιαγωγείο Αιγινίου Αιγίνιο 92673
63
2-Г Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 91574
64
4-В Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 90624
65
3В клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 86109
66
6.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 85987
67
Ε2 1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 84459
68
Γ΄ ΤΑΞΗ Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τιθορέας Κάτω Τιθορέα 83401
69
3.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 82487
70
Γ2 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 81477
71
2 КЗ "Бабаївський ліцей" селище Бабаї, в. Шевченка, 6 Харківського району Харківської області 80939
72
4-А клас Пізнайки Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 71835
73
A1 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 70511
74
3-Г Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 69109
75
Ε2 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 68929
76
2 "З" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 67671
77
A1 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 66818
78
1 A клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 66784
79
2а клас - С. Рийза ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 66718
80
Super heroes τμήμα 1ο 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 65601
81
2 А Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 64160
82
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 63419
83
2-А Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 63193
84
4 "З" класс "Звезды" КГУ ОШ № 7 Уральск 61776
85
6ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 60272
86
4 Б класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 60041
87
1o Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Νήπια - Προνήπια Τμήμα 2 1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 58877
88
3"А" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 58817
89
3.а клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 58655
90
Γ τρίτη τάξη 13ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 58348
91
Druháci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 58004
92
Νήπια-προνηπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Χίος 57978
93
Νήπια-Προνήπια 1ο Τμήμα (Πρωινό Υποχρεωτικό) 1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 57892
94
Προνήπια-νηπια , Νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής ΝΕΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 57296
95
Класът на Кесимова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 56907
96
3-А Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 56817
97
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 10ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 56633
98
Ολοήμερο τμήμα 3ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονικη 54261
99
2.SA Álftanesskóli Garðabær 54237
100
2.klasa ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 53991
101
Класът на Светла Стоянова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 53076
102
Β Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 51992
103
miláčikovia Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 51977
104
1.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 51973
105
1. б СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 51003
106
TMHMA 1 37ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 50581
107
2 Д 60 мектеп-лицей Астана 50407
108
Τμήμα 2o 9oΝηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 50074
109
Α΄ Τάξη 7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 49383
110
3 "А" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 48955
111
υποχρεωτικό 1 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 48209
112
3 "Ж" КГУ ШГ 110 Алматы 46993
113
3 клас ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 46928
114
4a СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 46508
115
Γ'2 2023-2024 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 46258
116
група Шаро ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 46126
117
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 45697
118
Υποχρεωτικό 2 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 45678
119
Β Τμήμα 2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 45465
120
3"Д" КГУ ОШ № 7 Уральск 45394
121
1a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45233
122
Elstu börnin (5 ára ) leikskóli Leikskólinn Gimli Reykjanesbær 44651
123
Група "Дъга" ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. ДВЕ МОГИЛИ ДВЕ МОГИЛИ 44479
124
Γ Δημοτικού 1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών Γλυκά Νερά, 15354 44337
125
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 44156
126
2ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 43779
127
2 "Б" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 43594
128
4. B Álftanesskóli Garðabær 42306
129
2.A 2023/2024 Súkromné Gymnázium DSA Sabinov Sabinov 41436
130
Τμημα 1 1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 41003
131
3 "Б" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 40751
132
Α Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 40685
133
5ºPRIMARIA -FUNDACIÓN HILDA CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 40551
134
Питър Пан ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 40230
135
TOMKE 5.A Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 39842
136
2 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 39491
137
ΤΜΗΜΑ 1 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 39271
138
4"ә"сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 39025
139
5.B Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 38563
140
Clasa I - Clasa fluturașilor Colegiul Național de Arte,, George Apostu" Bacău Bacău 38507
141
Супергерои 4 "Д" КГУ ОШ №7 КГУ ОШ № 7 Уральск 38498
142
2. A клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 38011
143
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑ Νηπιαγωγείο Ανατολικού Ανατολικό Εορδαίας 37899
144
Α ταξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Χίου ΧΙΟΥ 37632
145
Β1 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 37503
146
Τμήμα 2 1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 37220
147
Пізнайки 4- В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 37163
148
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 36419
149
Τα Μελισσάκια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 36061
150
Τμήμα 1 9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 36049
151
B 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 35931
152
Ε1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 35887
153
Β ΤΑΞΗ 5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 35654
154
2A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 35576
155
III. PS A Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 35495
156
група "Смехорани", ДГ"Иглика" - град Русе ДГ "Иглика", гр. РУСЕ РУСЕ 35442
157
3 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 35433
158
2.B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 35371
159
E4 Escola Básica de Estômbar Estômbar 35307
160
2 Г КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 34963
161
2.B Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 34870
162
3.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 34517
163
ΝΗΠΙΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2 103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 34382
164
Napsugár csoport (közép-nagycsoport) Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde Egerág 34369
165
3 И 60 мектеп-лицей Астана 34342
166
5ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 34187
167
ПГ а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 33200
168
4.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32872
169
Γ ΤΑΞΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗ 32847
170
E1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 32806
171
Класът на Десислава Симеонова ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 32754
172
3a SP Wydminy Wydminy 32171
173
Мечо Пух ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 31869
174
III.PS B Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 31692
175
2 в - Ралица Стоянова II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 30989
176
3Ә сыныбы Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 30433
177
2 "Ә" "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 30257
178
2 А клас ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 30067
179
Делфини ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 30051
180
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
181
4 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 29888
182
"Мечо Пух и приятели" ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 29879
183
3 "Ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 29812
184
Grade 4 _ Ms Stighling Loreto School Queenswood Pretoria 29643
185
3 "З" КГУ ШГ 110 Алматы 29586
186
5.A ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 29325
187
νηπιαγωγίιο 3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 29284
188
3. EÞH Álftanesskóli Garðabær 29220
189
Четвърти клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 28886
190
Smoki Dolina bajki Gliwice 28769
191
Бърборани ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 28385
192
1 Б ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 27512
193
Δ Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 26815
194
2 А класс КГУ ОШ № 7 Уральск 26702
195
5.ročnik ZSsMS Tulčík Tulčík 116 26247
196
3a ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 26135
197
1 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 26098
198
A2 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 25813
199
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 25666
200
Α1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25018
201
1ο ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 24663
202
4.G Álftanesskóli Garðabær 24617
203
2 - А Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 24559
204
1 а клас СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 24299
205
I ГЦОУД2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 24203
206
5º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 24000
207
Калинки ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 23813
208
1 В СУ “Васил Левски” - Русе Русе 23775
209
3 B Don Lorenzo Milani Pergine Valsugana 23657
210
3.a Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 23599
211
Пізнайки Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 23515
212
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 23314
213
2 ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 23275
214
4 - Б Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 23252
215
Τμήμα 1ο 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 23102
216
B2 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 22694
217
4 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 22683
218
Μελισσούλες 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 22532
219
Τμήμα 1 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 22515
220
Детска градина 17"Иглика"2021г ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 22456
221
1 В клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 22322
222
6.A Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 22181
223
5éB CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 21992
224
ПЪРВИ А клас ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 21946
225
Nagycsoport Sarkad Város Önkormányzat Óvoda(Epreskerti Óvoda) Sarkad 21905
226
2D Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 21867
227
ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 21824
228
ПГ "б" ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 21805
229
2 Społeczna Szkoła Podstawowa STS w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 21739
230
I+II LZŠ Otakárek, s.r.o. Křtiny 21684
231
IVа група "Бон–бони" ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 21510
232
ЦОУД 3а СУ "Възраждане" - Русе Русе 21261
233
4 Б - супер КГУ ОШ № 7 Уральск 21171
234
IГЦОУД1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 21047
235
PEL - B EB Pelariga Rua dos desportos 21014
236
TOMKE 5. B Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20883
237
СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 20668
238
3 "А" клас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 20649
239
Първи "А" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 20569
240
2 "Ә" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 20536
241
Wiewiórki Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20410
242
Втори " а " клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 20148
243
група "БОН-БОН" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 20073
244
3 Τμήματα 54ο Νηπιαγωγείο Πειραιά Καμίνια 20025
245
3 г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 19850
246
Zdravotnícky krúžok Stredná zdravotnícka škola Záhradnícka 44 Bratislava 821 08 Bratislava 19783
247
СРЕБЪРНИ ЗВЪНЧЕТА ДГ "Радост", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО КАРАМАНОВО, общ. ЦЕНОВО 19782
248
2-А Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради Херсон 19780
249
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΚΛΕΙΔΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 19691
250
Първи А клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 19620
251
1-А ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 19333
252
4 “Е” класс №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 19190
253
3 М сыныбы 60 мектеп-лицей Астана 18655
254
Γ ΤΑΞΗ 16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 18642
255
ΤΜΗΜΑ 2 11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 18626
256
2b Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Tychy, 43-100 Al. Niepodległości 190 18551
257
5.A ZŠ M.R.Štefánika Spišská Belá Spišská Belá 18345
258
Νηπιαγωγείο 1ο Νηπιαγωγείο Αλμυρού Αλμυρός 18172
259
Γ1 9ο Δ.Σ .ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 18034
260
1-А Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса місто Київ 18010
261
B1 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 17845
262
Πρωινό Τμήμα 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17833
263
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni Witonia 17713
264
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 1/θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ 17661
265
Сміливці Стеблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стеблівка 17590
266
Στ' 2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Χίου Βροντάδος Χίου 17560
267
2 Ғ қаһармандары "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 17560
268
Β Δημοτικό Σχολείο Κοίλων Κοζάνη 17482
269
Α1 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 17160
270
Γ Δημοτικό Σχολείο Ευρωπού Ευρωπός 17056
271
Νήπια προνηπια Νηπιαγωγειο Αγίας Μαρίνας λερου Λερος 17049
272
1 б СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 16965
273
1-2 ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 16894
274
Калинка ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 16889
275
2a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu 86-300 Grudziądz 16870
276
Ε1 1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 16838
277
Malí záchranári Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 16830
278
Четвърта група Буря ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 16765
279
Ν2 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 16602
280
Β2 7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 16595
281
Προνήπια-Νήπια 1o Nηπιαγωγείο Σκύδρας Σκύδρα 16568
282
2c Szkoła Podstawowa nr 8 Jelenia Góra 16567
283
Baloniki Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 16514
284
2 клас Воля-Висоцька ЗЗСО I-II ст. с. Воля-Висоцька 16453
285
Звънче ДГ "Пролетна дъга" Шумен 16273
286
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Άνω Σύρου Σύρος 16252
287
2 Е "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 16215
288
Τμήμα 1 Ιδ. Νηπιαγωγείο Πιστικούδη Μαριάνθη Πτολεμαΐδα 16104
289
Akker Jakker _ Juffrou Katinka AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 15981
290
ЦОУД 1а СУ "Възраждане" - Русе Русе 15950
291
2 И 60 мектеп-лицей Астана 15942
292
3ο Πειραματικό νηπιαγωγείο 3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 15888
293
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 15796
294
Група "Лъвчета" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 15720
295
Προνήπιο Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Θήρας "Λαλίτσες" Μεσαριά Θήρας 15640
296
Първи "Б" клас НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 15610
297
2a СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 15580
298
3 "Г" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 15410
299
4 Ano D EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 15290
300
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 15270
301
Розумники Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області місто Суми 15261
302
I. PS A Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 15232
303
3AR1 Centro Escolar de Areia, Árvore Vila do Conde 15100
304
2.EGV Álftanesskóli Garðabær 14965
305
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
306
Pszczółki Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gdańsk 14831
307
гр. "Детелина" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 14820
308
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 14740
309
6ºC FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 14680
310
3 "А" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 14617
311
3 а ГКП на ПХВ "школа-лицей №60" акимата города Астаны Астана 14560
312
ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 14337
313
Β 35ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων Τρίκαλα 14014
314
Τμήμα 2ο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 13923
315
Clase simultane CP-IV Școala Gimnazială Șimon Bran 13873
316
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηράκλειο Κρήτης 13690
317
2клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 13690
318
Смирненчета ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 13610
319
5A Ceip Miguel Hernández Torrent (Valencia) 13580
320
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław 13445
321
4 - А "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 13396
322
Δ'ΤΑΞΗ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ ΔΙΣΠΗΛΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13375
323
Pierwszaczki Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 13240
324
Csiga, Katica, Maci csoport Csodafa Német Nemzetiségi Óvoda Úrkút Úrkút 12780
325
Умни пчелици ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 12700
326
pierwsza Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 12681
327
Clasa a III- D Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 12609
328
Кульбабки Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 12600
329
2 А Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі Өскемен 12500
330
3 "Б" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 12500
331
3 "Г " класс КГУ "Школа гимназия № 5А" отдела образования города Костаная " Костанай 12500
332
Γ΄ Δ΄ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΟ 12422
333
A1 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 12392
334
Супергерои 3-4 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 12385
335
Νηπιαγωγείο 3 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 12309
336
9.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 12300
337
Grade 2 Loreto School Queenswood Pretoria 12287
338
Προνήπια- Νήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 12254
339
Νηπιαγωγείο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 12142
340
ZAJĘCIA DODATKOWE W CENTRUM INNOWAYJNEJ EDUKACJI CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 12100
341
2 Д класс КГУ ОШ № 7 Уральск 12000
342
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 11925
343
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
344
P1 2023 Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 11835
345
Ε΄1 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 11649
346
1 a ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 11600
347
Супергерои 4 А класс КГУ ОШ № 7 Уральск 11540
348
4.A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 11382
349
ТРЕТИ " Б" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 11382
350
4 "а" №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 11300
351
Obuoliukų Klaipėdos lopšelis-darželis "Puriena" Klaipėda 11300
352
3. S Álftanesskóli Garðabær 11280
353
група "Мечо Пух " ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 11200
354
група "Милувка" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 11100
355
"Пинокио" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 11100
356
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 11100
357
Τμήμα 1ο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 10990
358
Β ΤΑΞΗ 16ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Ηράκλειο 10981
359
Звънчета ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 10900
360
КАЛИНКА ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10900
361
2 "Т" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 10900
362
3 Ә қаһармандары "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 10900
363
4 група,ф-л Светилник ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 10900
364
4 В сынып оқушылары №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10900
365
1 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10900
366
ЦОУД 1в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10800
367
Група,,Слънце" ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 10800
368
4 гр. Лъвчета ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 10800
369
2 "А" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 10800
370
3 "Е" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10800
371
3 Б СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10800
372
гр. "ДЕЛФИНЧЕТА" ДГ "Русалка", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
373
Група "Лъв" ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
374
Делфините ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
375
4 "Д" №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10700
376
2 Е №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10700
377
2 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10700
378
Slniečka Materská škola Turgenevova7 Košice 10700
379
4-Б Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 10600
380
група "Снежанка" ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 10600
381
ПГ,,Слънчо'' ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 10600
382
3гр. "Бонбон", Ф-л Светилник ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 10600
383
4-б на Здравка Георгиева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10600
384
3 "В" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10600
385
№42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10600
386
2 в клас СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10600
387
3 клас ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 10600
388
3 Е клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10600
389
4 Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Мирівський ліцей" Мирівка 10600
390
Група "Мики Маус" ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 10600
391
2 Б ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 10558
392
"Сладурани" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
393
ЦОУД 3б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10500
394
1 "д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10500
395
3 б НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10500
396
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10500
397
I Б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
398
1б клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10500
399
Трети клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10500
400
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 10500
401
3 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 10500
402
aIV-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 10500
403
четвърти клас СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 10400
404
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 10400
405
Слънчице ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10400
406
Пинокио ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 10400
407
4 А класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 10400
408
1.B Základná škola- Grundschule Kežmarok Hradné námestie 38, Kežmarok 060 01 10400
409
2 " ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10400
410
Група "Усмивка" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 10400
411
4 д СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10400
412
1a ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10400
413
4 група "Бърборино" ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 10400
414
4 клас КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 10373
415
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 5o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10310
416
2.A Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10300
417
Четвърта група Дружба ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10300
418
4 ПГ "Калинки" ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 10300
419
Група "Мики Маус" ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 10300
420
2 г клас - Бързи герои ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10300
421
група " Мики Маус" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
422
гр.Мечо Пух ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
423
Група ,, Калинки " ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
424
Звънчета ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
425
Класът на К. Ангелова НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10300
426
ЦДО1-41-3 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10300
427
3 - в клас - Мирослава Христова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10300
428
Първи "б" ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10300
429
4 Г КГУ ОШ № 7 Уральск 10300
430
Група"Звънче" ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 10200
431
1 б клас - Р. Енчева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
432
2 "з" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10200
433
Мечо Пух ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10200
434
2 б клас СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 10200
435
Втори Б НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10200
436
4 е клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
437
Класът на Тодорова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 10200
438
4-а клас на Росица Хальова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
439
3a СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 10200
440
Трети "А"клас НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10200
441
2.Б клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10200
442
1. Г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
443
3 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 10200
444
2 "Г" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10200
445
Първи В клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10200
446
1 Б клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10200
447
1ккас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10200
448
2 година ПРОБА с усмивка Училище за талантливи деца София 10200
449
4 Б ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 10200
450
4 "Ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10200
451
Pszczoły Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 10200
452
1-б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 10100
453
ΣΤ 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 10100
454
група "Усмивка" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
455
3 A ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
456
ЦОУД 2в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10100
457
Група “ Калинка” ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 10100
458
Филиал "Плиска" ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
459
група "Шарено петле" ДГ "Пинокио", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
460
1 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
461
2 б клас НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
462
СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 10100
463
Група "Мечо Пух" ДГ "Стадиона ", гр. БЯЛА БЯЛА 10100
464
2 б ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
465
4 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 10100
466
Мечо Пух и приятели 4гр ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
467
Група "Снежанка" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
468
ЦОУД - 3-1 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10100
469
IVгр. "Приятели", филиал "Слънчевата къща" ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
470
1. Д клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
471
2в клас- Красимира Йорданова ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
472
1 "А" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
473
четвърта ПГ " Българче" ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
474
ЦОУД 3-2 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10100
475
3 "В" "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 10100
476
1 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 10100
477
1-2 клас /слята паралелка/ ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 10100
478
Детелина ДГ "Първи юни", с. БАНИСКА, община Две могили с. БАНИСКА, община Две могили 10100
479
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
480
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10100
481
I.B a II.B Stredná odborná škola Nováky Nováky 10100
482
I А клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10100
483
Trieda 4.A Základná škola Juh 1054 Juh 1054 10100
484
2.K SOŠPaSnV Žilina Žilina 10100
485
1 Б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
486
2.A Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 10000
487
8.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
488
2 "Ә" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
489
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 10000
490
3 - А клас Кам'янський ліцей Кам'янецької ОТГ Чернівецького району Чернівецької області село Кам'янка 10000
491
ΣΤ' ΤΑΞΗ 7/θ Δημοτικό Σχολείο Νέου Σουλίου Σερρών ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 10000
492
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 10000
493
Clasa a V-a A Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 10000
494
4ο τμήμα Νηπιαγωγείου Αλεξάνδρειας 2ο Νηπιαγωγείο Αλεξάνδρειας Αλεξάνδρεια Ημαθιας 10000
495
1.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 10000
496
3.-4.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 10000
497
VIII. B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10000
498
3.B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10000
499
Clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
500
2"Б" класс 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 10000
501
2"В" 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 10000
502
2 "Г" 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 10000
503
Μικροί Εξερευνητές Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 10000
504
Klasa 3c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 10000
505
6º PRIMARIA - HUELLITAS CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 10000
506
Clasa I B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 10000
507
PB Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 10000
508
Klasa II Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 10000
509
Β2 19ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λαρισα 10000
510
3c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 10000
511
E3 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 10000
512
3.A ZŠ Zemplínska Teplica ZŠ Zemplínska Teplica, Hlavná 209, Zemplínska Teplica 10000
513
Смелите МИР Филиповци София 10000
514
БЪРЗИТЕ ГЕРОИ МИР Кюстендил Кюстендил 10000
515
Clasa Ștrumfilor Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 10000
516
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων _ολοήμερο Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 10000
517
Δ2 Τάξη 5ο Δημοτικό Σχολείο Περάματος Πέραμα 10000
518
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 10000
519
група ''Мечо Пух'' ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 10000
520
Група "Звездички" ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
521
Група "Мечтатели" ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
522
група "Маргаритка" ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
523
ЦОУД 1б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
524
ЦОУД 2б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
525
ЦОУД 3в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
526
Класът на Офелия Садкова МИР Самоков Самоков 10000
527
Слънчо ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 10000
528
III A група "Слънчица" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
529
6.trieda-Žabky MŠ Osloboditeľov Humenné 10000
530
4"в" СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
531
3-б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
532
4 «Д» класс КГУ ШГ 110 Алматы 10000
533
2 д СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
534
3 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 10000
535
1 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 10000
536
I a клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
537
IV ж клас- Гинка Стоянова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
538
Втори "Б" ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10000
539
2 "И" КГУ ШГ 110 Алматы 10000
540
1 е СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
541
ТРЕТИ КЛАС ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 10000
542
Трети Б ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10000
543
група "Смехорани" ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 10000
544
група Калинка ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
545
Клас на г-жа Силвия Петрова ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
546
3 «З» класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
547
2 и 3 клас НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 10000
548
IV клас ''Добротворци" ОУ "Иван Вазов", с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 10000
549
3 клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
550
Моят втори клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
551
4 клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
552
Басарбово ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
553
3- ти и 4- ти клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 10000
554
2 П 60 мектеп-лицей Астана 10000
555
група "Пинокио" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
556
ЦОУД - 1А СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
557
ЦОУД-1В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
558
Група "Дъга" ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 10000
559
Втори клас - класен ръководител Стела Върбанова ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
560
Клас на Стефка Станчева ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
561
3 клас ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
562
1./4. клас - кл.ръководител: Пламена Иванова ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
563
IГЦОУД3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
564
Клас на госпожа Антонова ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
565
четвърти "А" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10000
566
3"А" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 10000
567
4 Е 60 мектеп-лицей Астана 10000
568
Четвърта група - Доростол 24 ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
569
3 «Б» КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 10000
570
4 "B" КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
571
1-2 клас (слят клас) ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 10000
572
ГЦДО 4-1 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10000
573
Група "Слънце" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
574
3 "Ә" Қаһармандары №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
575
3”Ғ” сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
576
2 "В" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
577
3 Е сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
578
2 Ж №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
579
3 "Д" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
580
ГЦДО 3-3 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10000
581
Група "Слънчо" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
582
Детска китка ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
583
КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
584
2.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
585
1 А клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
586
4 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10000
587
4 "Ә" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
588
ПЪРВИ "Б" клас ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
589
3 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10000
590
"Звездички" 4 груо ДГ "Райна Княгиня", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10000
591
РГ"Мики Маус" ДГ "Щастливо детство", гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 10000
592
3.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
593
5.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
594
7.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
595
2.Б ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
596
1.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
597
2.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
598
4.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
599
6.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
600
7.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
601
Sexta a II.A Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 10000
602
4. A ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 10000
603
3 "Ә" 60 мектеп-лйцейі Астана 10000
604
Juffrou Elske Vinnige Voetjies Sasolburg 9900
605
Β' Τάξη 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 9856
606
A2 2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 9785
607
P1 West Spring Primary School Bukit Panjang 9625
608
И КГУ ШГ 110 Алматы 9610
609
1.SB og SSB Álftanesskóli Garðabær 9350
610
3 клас РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 9030
611
3 "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 9005
612
Β1 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 8970
613
A2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 8910
614
Β2 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 8730
615
Τμήμα 2 31ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 8660
616
Νηπιαγωγείο 1ο Νηπιαγωγείο Νέων Μουδανιών Νέα Μουδανιά 8650
617
Β΄ Τάξη Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς Άγιος Γεώργιος Λιβαδειάς 8610
618
3 "А" сынып "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 8570
619
A1 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 8540
620
Ν1 &Ν2 52o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι, Αττικής 8390
621
Τμήμα 2 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 8370
622
5 ára Leikskólinn Jörfi Reykjavík 8350
623
3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς 3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 7660
624
ΠΡΩΙΝΟ 2 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 6400
625
Τμ1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 6300
626
Klasa I Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Kamieniec 6200
627
32орта мектеп Атырау 6000
628
2 клас (2024 р.) Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 5900
629
1 a СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5900
630
Δ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 5900
631
Ε 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 5900
632
Ε’ Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφων Μαλτεζου Αργος 5900
633
A2 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 5900
634
Uglukot Leikskólinn Heklukot Hellu Hellu 5800
635
3-А Коростський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської областіті с. Корост 5800
636
Clasa Pregatitoare A Albinutele Şcoala Gimnazială Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” Constanţa Constanţa 5800
637
2 “А” сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5800
638
Γ2 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5700
639
3.c Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja 5700
640
RF-B4 Corujas Escola Básica Ria Formosa Faro 5700
641
6ºB C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 5700
642
Prufubekkur Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5700
643
Група Звездичка ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 5700
644
Νήπια - Προνήπια 2/θ Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Φθιώτιδας Άγιος Κωνσταντίνος Φθιώτιδας 5700
645
ΣΤ2 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 5700
646
Σούπερ ήρωες Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5700
647
2 - В Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5700
648
Β ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5600
649
2.bekkur Langholtsskóli Reykjavík 5600
650
2„з“ КГУ ШГ 110 Алматы 5600
651
2 Ғ қаһармандары Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 5600
652
Clasa a IV-a A „Curajoșii” Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 5600
653
I A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 5600
654
tretiaci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5600
655
Alexia Zasskia Wiese Alberton 5500
656
2n A- L'OLIVERA 23-24 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 5500
657
Teste Teste teste 5500
658
1ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 5500
659
Τμήμα 1 Νήπια-προνήπια 27o Νηπιαγωγείο Λάρισας Λάρισα 5500
660
klasa 3a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5500
661
ΤΜΗΜΑ 1 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5500
662
Γ2 44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 5500
663
3.,4.,5 Základní škola Opatovice, Brno venkov Opatovice 664 61 5500
664
Γ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 5500
665
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 5500
666
EIC Escola de Cadetes e Infantes dos Bombeiros Voluntários da Guarda Guarda 5500
667
Супер 3—В СЗШ #83 м. Київ 5500
668
Ežerėlio pagr. mokyklos antrokai Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla Ežerėlis, Kauno r. 5500
669
Νηπιαγωγείο 17ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5500
670
3 "И" КГУ ШГ 110 Алматы 5500
671
4 "Ә" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5500
672
група Долапи ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 5500
673
4 «з» Шоқан Уәлиханов атындағы №110 мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 5500
674
2 "Д" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5500
675
3.b Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5500
676
4 b klasė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 5400
677
Β1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 5400
678
ПГ,,Слънчо" ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 5400
679
Test LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 5400
680
1 клас-Мечтатели ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5400
681
2Г класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5400
682
Подготвителна група "Дъга" ДГ "Пролет", гр. БЯЛА БЯЛА 5400
683
Класът на Дияна Илиева ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 5400
684
2”ә” класс 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 5400
685
Смесена разновъзрастова група- Хотанца ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 5400
686
Ολοήμερο 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 5400
687
Príma Sekunda Gymnázium Antona Bernoláka Senec Senec 5400
688
Świetliki Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach Dywity 5400
689
Grade 3 Rosehill Primary School Durban 5400
690
Ms Freitas Loreto School Queenswood Pretoria 5400
691
2-А клас Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5400
692
Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 5400
693
Gr 2 van Wyk Loreto School Queenswood Pretoria 5400
694
Νηπιαγωγείο 8ο νηπιαγωγείο Ελευσίνας Ελευσίνα 5400
695
Valientes San José de Calasanz de Aranjuez Aranjuez 5300
696
3⁰B EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5300
697
5ºB CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA COLMENAR VIEJO 5300
698
3klasė Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 5300
699
3ο Νηπιαγωγείο Ν. Μάκρης 3ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Ανατολική Αττική 5300
700
Laut Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5300
701
4ºB CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 5300
702
Β2 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5300
703
група "Звездица" ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5300
704
Ε' τάξη 22ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας Κάνηθος 5300
705
2-4 ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 5300
706
ΤΜΗΜΑ 2 Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 5300
707
Klubáci ZŠ Zarevúca Ružomberok 5200
708
jezyki Przedszkole Nr9 Leśne Ludki Gniezno 5200
709
2º ano - EB 1 de Manteigas Agrupamento de Escolas de Manteigas Manteigas 5200
710
2B Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 5200
711
Loreto Loves Loreto School Queenswood Pretoria 5200
712
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5200
713
E1A Escola Básica de Estômbar Estômbar 5200
714
ΤΜΗΜΑ 2 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5200
715
Αεροσταταξη Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5200
716
Τάξη Α 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 5200
717
Τμήμα 2 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 5200
718
Νήπια - προνήπια Νηπιαγωγείο Κωσταραζίου Άργος Ορεστικό 5200
719
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5200
720
Νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ολυμπιάδας Ολυμπιάδα 5200
721
13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5200
722
4ºA CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 5200
723
Γ2 Τάξη 7 Δημοτικό Καλσμαριάς Πρωτοβάθμια Αν. Θεσσαλονίκης 5200
724
Α ΤΑΞΗ 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 5200
725
4 Удобненський ліцей Одеська область Одеський район село Удобне вул. Кочубинського, 59 5200
726
1-А КЗ "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 5200
727
Τμήμα 2 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5200
728
група "Звездички" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5200
729
3-4 ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 5200
730
E3 Escola Básica de Estômbar Estômbar 5200
731
Трети клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5200
732
4 А ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5200
733
2 "б" СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 5200
734
4 А клас ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 5200
735
ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 5200
736
Clasa aII-a LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 5200
737
Δ' τάξη Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων Χίος 5100
738
ТРЕТА "Б" ГРУПА ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5100
739
Τμήμα 2 43ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 5100
740
четвърта А възрастова група ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 5100
741
Τμήμα 1 Δημοτικό Σχολείο Μόριας Λέσβου Mόρια 5100
742
Τμήμα 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΙΡΟΥ Κέρκυρα 5100
743
East Woods School Kindergarten East Woods School Oyster Bay 5100
744
Νήπια-Προνήπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΧΑΡΙΕΣΣΑ 5100
745
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5100
746
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5100
747
Група Звездички ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5100
748
4Б Група Звездички ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 5100
749
4 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 5100
750
E2 Escola Básica de Estômbar Estômbar 5100
751
3 "С" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5100
752
Първи - Трети ОУ "Н. Й. Вапцаров", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5100
753
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5100
754
4 Е № 60 мектеп -лицейі Астана 5100
755
3 в 32орта мектеп Атырау 5100
756
2 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 5100
757
"Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 5100
758
3 "Ж" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5100
759
Класът на Димитринка Блажинова ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 5100
760
1 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 5100
761
B1 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 5100
762
3 Д класс КГУ ШГ 110 Алматы 5100
763
3 г клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 5100
764
Подготвителен клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5100
765
3 В класс КГУ ОШ № 7 Уральск 5100
766
група "Канев" ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5100
767
Sówki Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5100
768
3 ж Диана Илиева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 5100
769
5.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5100
770
ΤΜΗΜΑ 1 Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 5100
771
Δ1,2 17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 5100
772
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 5100
773
Klasa 2A Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 5100
774
1. bekkur, HMÞ Höfðaskóli Skagaströnd 5100
775
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5100
776
4-А Мудрунчики Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів #97 Харківської міської ради Харківської області Харків 5100
777
Clasa I B București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 5100
778
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2o Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Ορμύλια Ν. Χαλκιδικής 5100
779
2o Nηπιαγωγειο Φιλιατων 2ο Νηπιαγωγειο Φιλιατών Φιλιατες Θεσπρωτίας 5100
780
ΤΜΗΜΑ 1 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5100
781
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΩΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΑ, Δήμου Πύλης, Ν.Τρικάλων 5100
782
Γ1 5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού Κορυδαλλός 5100
783
Νήπια προνηπια 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 5100
784
Γ1 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 5100
785
Α ΤΜΗΜΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5100
786
Α ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5100
787
Τμήμα2ο 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5100
788
Δ΄ ΤΑΞΗ 31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 5100
789
δύο τμήματα 2ου Νηπ/γείου Ν. Μηχανιώνας 2o Νηπιαγωγείο Ν. Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης 5100
790
B2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5100
791
2-Б Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5100
792
Β1 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5100
793
1 ??????? Αθήνα 5100
794
A2 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 5100
795
Νηπιαγωγείο 4ο Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου Σιδηρόκαστρο 5100
796
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΙΑΣ ΓΑΛΙΑ Δ. ΦΑΙΣΤΟΥ 5100
797
Nagycsoport Sarkad Város Önkormányzat Óvoda, Kossuth Utcai Tagóvoda Város 5100
798
Clasa Cercetasilor Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 5000
799
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
800
2b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
801
Klasė 1 Mokykla Vilnius 5000
802
Biedronki Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 5000
803
Krokodylki Przedszkole Niepubliczne Krokodylek Chojnice 5000
804
Juffrou Marquerite Kleine Einsteins Sasolburg 5000
805
test test test 5000
806
test test test 5000
807
Campo estivo Sarre Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 5000
808
Mamma Beer Mamma Beer Sasolburg 5000
809
Klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 5000
810
Motyle Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 5000
811
5-А Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 5000
812
4.GK Grunnskólinn á Ísafirði Austurvegi 6 5000
813
4-Б Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради Житомирської області Житомирська область, смт Корнин 5000
814
4ºA CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 5000
815
5° Ano A EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5000
816
Školní družina Základní škola Kopřivnice Alšova 1123 742 21 Kopřivnice 5000
817
Grupa mijlocie Buburuze Scoala Gimnaziala Nr 168 Bucuresti 5000
818
1-В Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 5000
819
Clasa a IV-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
820
Clasa Exploratorilor LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAȘ SOTER BUZĂU 5000
821
Grade R E1 _ Ms Odette Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 5000
822
Grade 5 _ Ms Nyika Loreto School Queenswood Pretoria 5000
823
Grade 6 _ Ms Brown Loreto School Queenswood Pretoria 5000
824
EQUIPO FAST HEROES Estrategia sintonizarte- Sur Occidente Cra. 98 #16h-63 a 5000
825
1rA ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5000
826
Clasa Pregătitoare "Micii Exploratori" Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
827
IVP Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
828
a II-a A Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
829
Ν7 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 5000
830
Ν5 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 5000
831
3 klasė Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 5000
832
ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 5000
833
Pregatitoare C Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 5000
834
I A Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 5000
835
Clasa Preg și I A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 5000
836
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 5000
837
E1B Escola Básica de Estômbar Estômbar 5000
838
3ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 5000
839
СуперКоманда Ліцей с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області с. Лисичанський 5000
840
4 клас Малоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Мала Олександрівка Бериславського району Херсонської області 5000
841
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 5000
842
4 клас Слободороманівський ліцей Слобода Романівська 5000
843
FAST TEAM Комунальний заклад Буцнівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області с. Буцнів, вул. Т.Г.Шевченка, 34, 47730 5000
844
3-Б Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5000
845
Świetlica szkolna Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 5000
846
4 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 5000
847
5 "Опорний заклад освіти - Шировецький ліцей" село Ширівці,вул.Молодіжна 18 5000
848
CLASA PREGATITOARE B Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 5000
849
3 Ms Gerber Loreto School Queenswood Pretoria 5000
850
Class 1 OTH Tampines 5000
851
Class 2 OTH Tampines 5000
852
Ραχιωτάκια Νηπιαγωγείο Ράχης Άρτας Ράχη Άρτα 5000
853
Γ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ 5000
854
CLASA PREGATITOARE B Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești Ploiești 5000
855
ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Α ΛΑΖΟΓΛΟΥ Βέροια 5000
856
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 5000
857
Νήπια- Πρινήπια Νηπιαγωγείο Στουρναραίικων Στουρναραίικα 5000
858
Рятувальники Херсонська гімназія №1 Херсон 5000
859
Τμήμα 3 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5000
860
Γ 2 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 5000
861
Τάξη ολοημερου Δημοτικό σχολείο ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Κοζάνης Τσοτυλι 5000
862
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Αραχναίου Αραχναίο 5000
863
Α ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 5000
864
ΤΑΞΗ 1 4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ 5000
865
Νήπια Προνήπια 8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Νέες Εργατικές Κατοικίες Αγίου Νικήτα Σερρών 5000
866
Clasa I A Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 5000
867
Sówki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej Lekowo 5000
868
2a Birštono gimnazija Birštonas 5000
869
2b Birštono gimnazija Birštonas 5000
870
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 5000
871
Γ τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΙΕΡΙΑΣ 5000
872
Πρωινό τμήμα 1 + 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΛΑΠΠΑ- ΠΑΤΡΑ 5000
873
Δ2 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5000
874
1o τμήμα 9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 5000
875
Γ2 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
876
Γ2 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5000
877
Ολοήμερο 1 (κα. Βιολεττα) 8ο νηπιαγωγείο Αλίμου Άλιμος 5000
878
Δ τάξη 6/θ Δημοτικό Σχολείο Κάμπου Βοιών Κάμπος Βοιών Λακωνίας 5000
879
1ο Τμήμα (Β εώς ΣΤ τάξη) Υπεύθυνη Στέλλα Καρκούλη ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 5000
880
Γ' ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ 5000
881
Α 1 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 5000
882
Α1 3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 5000
883
Β1 44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 5000
884
Clasa A II-A B BUCUROȘII Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 5000
885
Τμήμα 1 1ο Νηπιαγωγείο Νικήτης Νικήτη 5000
886
B΄2 Δημοτικό Σχολείο Ζαρού ΖΑΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ 5000
887
Ε1' και ΣΤ' τάξεις 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 5000
888
Ε2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5000
889
Ολοήμερο 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 5000
890
Δ΄ΤΑΞΗ 31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 5000
891
Test LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 5000
892
Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΛΙΟΥ ΠΗΛΙ 5000
893
5º B Dumont EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 5000
894
1.d Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 5000
895
Mladý zdravotník Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 5000
896
2A Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno 5000
897
Том и Джери МИР Папанчев София 5000
898
Νηπιαγωγείο 1 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 5000
899
1o τμήμα 9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 5000
900
3.A ZŠ Dukelská Strakonice 5000
901
Pelėdžiukai Klaipėdos lopšelis-darželis "Eglutė" Klaipėda 5000
902
II D StepbyStep Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
903
Clasa a III-a Școala Gimnazială Șura Mică Șura Mică 5000
904
Υποχρεωτικό τμήμα 46ο Νηπιαγωγείο Πατρών Πάτρα 5000
905
Grupa Buburuzelor Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 5000
906
ΣΤ΄ Τάξη 2ο Δημοτικό Σχολείο Κύμης Κύμη Ευβοίας 5000
907
Δ Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ 5000
908
I A Școala Gimnazială Sântana Sântana 5000
909
Łyngole Przedszkole nr 7 w Poznaniu Poznań 5000
910
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 5000
911
Β ΤΑΞΗ 35o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 5000
912
3-А Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області Село Нерубайське 5000
913
2 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 5000
914
1-А Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 5000
915
Ε' 1o Δημοτικό Σχολείο Σύμης Σύμη Δωδεκανήσου 5000
916
4anob EMEF Otaviano Silveira Sapucaia do Sul 5000
917
2-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5000
918
4-А Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 5000
919
I. třída Základní škola Pouzdřany, okres Břeclav, příspěvko Pouzdřany 5000
920
2-б❤️ Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
921
3 клас Петриківська гімназія- філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради смт Петриківка 5000
922
2 - А інтелекти Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
923
Котаракът в чизми ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
924
Τμημα 2 1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 5000
925
Wiewiórki Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach . Katowice 5000
926
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей №4 Харківської міської ради" Харків 5000
927
Τμήμα 2 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
928
Τμήμα 3 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
929
1.n 2023 Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 5000
930
Радост 1 ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
931
група ,, Смехорани'' ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
932
Славейчета ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
933
Слънчице- четвърта А група ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
934
група „Врабче“ ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
935
Група Славейче ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
936
Приятели ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
937
МАЛКИТЕ КАЛИНКИ- четвърта група ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
938
Grupy wczesnoszkolne Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach Dobczyce 5000
939
ЦОУД 2а СУ "Възраждане" - Русе Русе 5000
940
Група "Гъбка" ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
941
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
942
ΣΤ' ΤΑΞΗ 6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 5000
943
Τμήμα 1 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
944
Τμήμα 4 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
945
Τμήμα 7 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
946
Τμήμα 8 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
947
Νηπιαγωγείο 15ο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσων Γιαννιτσα 5000
948
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5000
949
ІV б група "Калинка" ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 5000
950
školní družina Základní škola a Mateřská škola Dražovice Dražovice 121 5000
951
Група "Мечо Пух" ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 5000
952
Трета "А" група ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
953
Подготвителна група ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 5000
954
Berušky Univerzitní mateřská škola Hrášek Mendelovy univeerzity v Brně univerzity v Brně univerzity v Brně, školská právnická osoba UMŠ Hrášek 5000
955
Α 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
956
1.D Izmēģinājums - 5000
957
1.D Izmēģinājums - 5000
958
Mądre Sówki Zespół Edukacyjny w Konotopie Konotop 5000
959
IV група ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
960
2.C ZŠ s MŠ Vančurova Trnava Trnava 5000
961
Νηπιαγωγείο 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ 5000
962
elokované pracovisko Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
963
2ºA Escola Básica dos Brejos Albufeira 5000
964
A1 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5000
965
A2 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5000
966
Tretiaci Základná škola s materskou školou Makov Makov 5000
967
1. Materská škola Turgenevova7 Košice 5000
968
9.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 5000
969
ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ 23-24 10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 5000
970
4 А КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 5000
971
Fundação Vida Nova Fundação Vida Nova Alcobaça 5000
972
ТРЕТИ КЛАС ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 5000
973
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 5000
974
4В класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5000
975
9.A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 5000
976
2 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 5000
977
2А Қаһармандары Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 5000
978
3 А Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 5000
979
Четвърта група "Доростол"24 ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
980
Многознайковци - 3 клас ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
981
ВТОРИ КЛАС ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
982
3.а клас СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5000
983
2 "Б" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
984
4 "Ғ" 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
985
Подготвителна група ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
986
3 "Т" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
987
Класът на Ивелина Пенчева ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 5000
988
Четвърти клас НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 5000
989
3 "Т" сынып 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
990
1 "Г" № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
991
4 Б група ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
992
Втори А клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
993
3 "С" сынып 60 мектеп-лицей Астана 5000
994
1/3 ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 5000
995
Четвърти ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 5000
996
Четвърти ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
997
Група Мечо Пух ДГ "Зора", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
998
3 "Ә" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 5000
999
Втори клас ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 5000
1000
2 C сынып 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1001
Малки герои ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 5000
1002
2 М 60 мектеп-лицей Астана 5000
1003
3 "П"сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1004
5.A Základná škola s materskou školou Dojč Dojč 5000
1005
213 филиал, гр. "Любопитковци" ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1006
4 Б "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1007
2 "ә" сынып "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1008
3 "Б" ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
1009
3 "Б" ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
1010
1 Д № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1011
3 И № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1012
III ,,З" клас- Ценка Камбурова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 5000
1013
4 A "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1014
Втори клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
1015
IГЦОУД1 Училище за талантливи деца София 5000
1016
4 "Г" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 5000
1017
3 "Г" сынып "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 5000
1018
2 Б ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
1019
4 ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 5000
1020
4 "B" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1021
4 "В" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1022
2 «А» "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 5000
1023
4 "Л" 60 мектеп-лицей Астана 5000
1024
4 клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 5000
1025
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1026
32орта мектеп Атырау 5000
1027
Болашақ қаһармандар "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 5000
1028
Жалпы білім беретін №32 орта мектеп Атырау 5000
1029
2 М 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1030
2 М № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1031
3.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 5000
1032
3 група - Централна сграда ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1033
3 "А" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1034
2 “А” қаhармандар "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1035
4 класс "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 5000
1036
ГЦДО 3-31 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 5000
1037
2 Ғ сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1038
2 Ғ сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1039
група "Кокиче" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
1040
Група "Приятели" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
1041
група "Българче" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
1042
2 И сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1043
2 Г "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 5000
1044
Първи клас ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
1045
Бързи герои 1 и 2 клас Частно основно училище “Светлина” София 5000
1046
4.A Základná škola Detva 5000
1047
2 Б  ГЦОУД ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
1048
3 ГЦОУД ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
1049
3 “М” сыныбы 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1050
2 А клас СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5000
1051
2а клас НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1052
1.клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
1053
Бързи герои 3 и 4 клас Частно основно училище “Светлина” София 5000
1054
Sloníky Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 5000
1055
B3 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 5000
1056
2024 - now klas ТЕСТ за училище София 5000
1057
2024 - клас Елица Училище за талантливи деца София 5000
1058
3 А Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 5000
1059
3.A ZŠ, Ul. Vajanského48, Lučenec Lučenec 5000
1060
4 "Б" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1061
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1062
2 a Училище за талантливи деца София 5000
1063
3 B Училище за талантливи деца София 5000
1064
4 Б клас Училище за талантливи деца София 5000
1065
Група "Калинка" с г-жа Татяна Петрова ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
1066
"3 жалпы орта білім беретін аралас мектеп"КММ Аягөз ауданы 5000
1067
Четвъртокласници ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1068
III ГЦОУД1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
1069
Misie Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5000
1070
КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1071
Втори клас ПЧСУ "Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1072
2 "Б" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1073
Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 5000
1074
sekunda Gymnázium P.J.Šafárika Rožňava Rožňava 5000
1075
1.osztály Hajósi Szent Imre Általános iskola Hajós 5000
1076
група"Бодра смяна"с.Обретеник ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
1077
1 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
1078
2 "Б" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1079
Clasa a III a LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 5000
1080
BIEDRONKI Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5000
1081
II.M Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 5000
1082
3 "Б" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1083
4 "A" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1084
HEYducs Materská škola Ševčenkova 35 5000
1085
Τμήμα 1 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 5000
1086
Τμήμα 2 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 5000
1087
Трети клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1088
3.b Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolájának Bácsalmási Telephelye Bácsalmás 5000
1089
Grade 2 R Kuswag Primary East London 5000
1090
Grade 2 D Kuswag Primary East London 5000
1091
2.a Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5000
1092
4.b Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5000
1093
Grupa mijlocie Fluturi Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 5000
1094
Clasa pregătitoare B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 5000
1095
Първи клас ПЧСУ " Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1096
Grupa Mare A, G.P.N. Nr. 4 Grădinița cu Program Prelungit Rovinari Rovinari 5000
1097
Lienky Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 5000
1098
Четвърти клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1099
4.trieda Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 5000
1100
CLASA I Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5000
1101
Siedmsci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5000
1102
4. ROČNÍK ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5000
1103
Grupa mijlocie Buburuze Scoala Gimnaziala Nr 168, Bucuresti Bucharest 5000
1104
Clasa I C- Cercetasii Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 5000
1105
3 А клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
1106
3.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
1107
Clasa a III_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 5000
1108
Grupa mică Iepurași Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 5000
1109
4.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
1110
2B Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 5000
1111
5º de primaria CEIPS Velázquez Fuenlabrada 5000
1112
3.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
1113
3.A Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 5000
1114
5ºB Externato Frei Luís de Sousa Almada 5000
1115
CLASA I Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 5000
1116
Clasa aIV-a D Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 5000
1117
60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1118
Clasa a IV-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI 5000
1119
5.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 5000
1120
Micii Exploratori - clasa pregătitoare 1. Școala Gimnazială Bălești Bălești 5000
1121
Clasa Ștrumfilor Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 5000
1122
a II-a MEZIAD Scoala Gimnazială Nr.1 Remetea Remetea 5000
1123
ALPHA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 5000
1124
Clasa a V-a Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 5000
1125
2 клас Ліцей "Крила" Київ 5000
1126
Grejpaci Digitalna skola SS 5000
1127
Oranžová ZŠ s MŠ Javorová alej Chorvátsky Grob 5000
1128
P1ºA CEIP SAN JOSÉ DE CALASANZ FUENTE DEL MAESTRE 5000
1129
2.A ZŠ s MŠ Kamienka 113 Kamienka, 06532 5000
1130
VI.B ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 5000
1131
II. trieda ZŠ s MŠ Kalša Kalša 5000
1132
3. b Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 5000
1133
1.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5000
1134
2.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 5000
1135
4.B Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 5000
1136
2 клас Завишенська початкова школа Сокальської міської ради Завишень 5000
1137
CLASA a III-a A ȘCOALA GIMNAIALĂ NR. 2 2 MAI 2 MAI 5000
1138
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 5000
1139
3 Козіївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області Козіївка 5000
1140
III.A odbor praktická sestra Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola Rožňava Rožňava 5000
1141
1 C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 5000
1142
2º Primaria C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 5000
1143
4.А клас СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 5000
1144
Τμήμα 4 9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 5000
1145
N6 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 5000
1146
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 39 im. Jana Pawła II Specjalna w Katowicach Katowice 5000
1147
Ластів'ята 1-Б класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
1148
1º ano - EB de Manteigas Agrupamento de Escolas de Manteigas Manteigas 5000
1149
Grupa Buburuzelor Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 5000
1150
3.A EZŠ biskupa Jura Janošku Liptovský Mikuláš 5000
1151
1-2 Надточаївська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області Надточаївка 0
1152
Pregătitoare C LICEUL GRECO-CATOLIC ,,IULIU MANIU” ORADEA ORADEA, STRADA IULIU MANIU NR. 5 0
1153
Προνήπια - Νήπια Junior Προσχολική Ακαδημία Θεσσαλονίκη 0
1154
Pregătitoare C Supereroilor Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
1155
Clubul lui Mickey Mouse GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 30 GALAȚI 0
1156
2.trieda Materská škola Turgenevova7 Košice 0
1157
Žabky Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 0
1158
Motýliky Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 0
1159
Včielky Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 0
1160
1. třída Základní škola a mateřská škola Tichá, p. o. Tichá 282, 742 74 Tichá 0
1161
2. třída Základní škola a mateřská škola Tichá, p. o. Tichá 282, 742 74 Tichá 0
1162
ПЧСУ "Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 0
1163
ПЧСУ "Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 0
1164
3. třída Základní škola a mateřská škola Tichá, p. o. Tichá 282, 742 74 Tichá 0
1165
4. třída Základní škola a mateřská škola Tichá, p. o. Tichá 282, 742 74 Tichá 0
1166
5. třída Základní škola a mateřská škola Tichá, p. o. Tichá 282, 742 74 Tichá 0
1167
Clasa a IV-a B Școala gimnazială ,Mihai Viteazul” Calarasi, Jud. Calarasi 0
1168
a II-a Școala Gimnaziala Mavrodin Mavrodin 0
1169
Clasa I C Școala Gimnazială Nr 1 Lupeni Lupeni 0
1170
01 Súkromná materská škola Krasňanko Bratislava 0
1171
Clasa a II a Școala Gimnaziala Nr.1 Căbești Căbești 0
1172
01 Súkromná materská škola AKO BUK Sekčovská 9, Ľubotice 080 06 0
1173
a II-a Școala Gimnaziala Mavrodin Mavrodin 0
1174
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Vănători, Structura Mircestii Noi Mircestii Noi 0
1175
Tercero C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 0
1176
a III-a C Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
1177
CLASA a III - a B, ALBINUȚELE VESELE Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 0
1178
Primer Ciclo del Romero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1179
Stelutele vesele Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 0
1180
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 0
1181
klasa I E Szkoła Podstawowa nr 162 im. J. Nowaka-Jeziorańskiego Łódź 0
1182
clasa cristinei Școala Gimnazială Humoreni Humoreni 0
1183
Clasa pregătitoare B-Exploratorii Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 0
1184
Simultan CP + I Hoisești Școala Gimnazială Dumești Dumești 0
1185
Clasa Pregatitoare ,,C" Școala Gimnazială Nr.1 LETCA 0
1186
4.C Základná škola, Levická, 903 Vráble Vrable 0
1187
Clasa Steluțelor 1B Școala Gimnazială Nr. 49 București 0
1188
3 А клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 0
1189
Clasa Steluțelor Telega, Școala Gimnazială Nr.1 Telega 0
1190
Clasa Steluțelor Școala Gimnazială Nr.1, comuna Telega Telega 0
1191
II B Școala Gimnazială Traian Pitești 0
1192
Grupă Ștrumfilor Grădinița P.P.Nr.3 Petroșani Petrosani 0
1193
Clasa a II-a Scoala Gimnaziala nr. 1 Bicazu Ardelean Bicazu Ardelean 0
1194
Grupa mare,,Ingerasii" Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1195
3.a Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1196
IV B LICEUL CU PROGRAM SPORTIV AVRAM IANCU ZALAU Zalau SJ 0
1197
2.B Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 0
1198
2.C Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 0
1199
" Звездички "-4 група ДГ "Райна Княгиня", гр. МАРТЕН МАРТЕН 0
1200
4.A Základná škola, Východná 9, Trenčín Východná 9, 911 08 Trenčín 0
1201
5º Primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
1202
Clasa a II-E Școala Gimnazială Nr. 49 București 0
1203
Clasa I B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 ALEXANDRIA ALEXANDRIA 0
1204
Clasa a III-a F Școala Gimnazială Nr. 49 București 0
1205
New January Test Class Best School Grosswinternheim 0
1206
slivková Materská škola Giraltovce Dukelská 62 0
1207
hrušková Materská škola Giraltovce Dukelská 62 0
1208
I., 1. a 4. ročník Základná škola v Sklenom Sklené 0
1209
marhuľová Materská škola Giraltovce Dukelská 62 0
1210
II., 2. a 3. ročník Základná škola v Sklenom Sklené 0
1211
1.csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1212
2. csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1213
3. csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1214
4 csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1215
5.csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1216
6.csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1217
7. csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1218
8.csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1219
9..csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1220
3.A Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 0
1221
Clasa pregatitoare A Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1222
Grupa Buburuzele Scoala Gimnaziala Nr.1 Livezi, Structura Gradinita cu PN Scariga Bacau 0
1223
Grupa mare Liceul Tehnologic Constantin Filipescu Caracal 0
1224
Grupa mica - Fluturasii Gradina cu Program Prelungit Nr. 7,Slatina,Oltt Slatina, Olt 0
1225
5.trieda Materská škola Smetanova 11 Košice 0
1226
Clasa a IV-a Liceul Tehnologic Nr.1 Surduc, Sălaj Surduc, jud. Sălaj 0
1227
Clasa a IV-a C Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele 0
1228
CLASA PREGĂTITOARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ Loc. BALINȚ, NR 163, COM. BALINȚ, JUD.TIMIȘ 0
1229
a II -a A Scoala Gimnaziala ,,Petru Rares" Hârlău ,jud Iasi 0
1230
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 0
1231
Druháci ZŠ Hrušky,přísp.org. Hrušky 0
1232
Třeťáci ZŠ Hrušky,přísp.org. Hrušky 0
1233
Čtvrťáci ZŠ Hrušky,přísp.org. Hrušky 0
1234
Páťáci ZŠ Hrušky,přísp.org. Hrušky 0
1235
Prvňáci ZŠ Hrušky,přísp.org. Hrušky 0
1236
Sovičky Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 0
1237
Prváci Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 0
1238
CLASA a IV-a A Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 0
1239
Luptătorii Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1240
Grupa Fluturașilor Grădinița PN Nr.2 Vladimirescu Vladimirescu 0
1241
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Nr. 49 București 0
1242
3.B Základní škola a mateřská škola Křenová 21 Brno 0
1243
4.º Ano Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1244
I F Școala Gimnazială Nr. 56 București 0
1245
Clasa I F Școala Gimnazială Nr.56 București 0
1246
3.B Základná škola, Jozefa Kronera 25 Martin 0
1247
1º B 2024 Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 0
1248
1ºA 2024 Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 0
1249
1°C 23-24 Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 0
1250
CLASA a II a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1251
Grupa mica Floare de Colț Gradinita cu Program Prelungit Floare de Colț PITESTI 0
1252
Sexto CEIP Carmen Conde AVENIDA DEL OESTE,2, ALCORCÓN 0
1253
sexto b CEIP Carmen Conde AVENIDA DEL OESTE,2, ALCORCÓN 0
1254
QUINTO A CEIP Carmen Conde AVENIDA DEL OESTE,2, ALCORCÓN 0
1255
QUINTO B CEIP Carmen Conde AVENIDA DEL OESTE,2, ALCORCÓN 0
1256
1.A Základná škola Františka Hrušovského, Kláštor pod Znievom Gymnaziálna 197, 038 43 0
1257
1.B Základná škola Františka Hrušovského, Kláštor pod Znievom Gymnaziálna 197, 038 43 0
1258
2.A ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 0
1259
2.B ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 0
1260
4.B ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 0
1261
8.A ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 0
1262
9.A ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 0
1263
5. ročník Základní škola Hodějice, okres Vyškov, příspěvková organizace Hodějice 230 0
1264
BIBLIOTECA COMUNALĂ ȚÂNȚĂRENI Tamna, Mehedinti, Scoala Gimnaziala Gheorghe Enescu Tamna, Mehedinti 0
1265
Hrdinovia Základná škola Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 0
1266
trieda c Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 0
1267
4.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1268
4 А клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 0
1269
2 Б клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 0
1270
3 Б клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 0
1271
ŠKD 1.A ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom 0
1272
ŠKD 1.B ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom 0
1273
ŠKD 2 ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom 0
1274
4.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1275
ŠKD 2.A ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom 0
1276
ŠKD 3 ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom 0
1277
ŠKD 4 ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom 0
1278
RF-A1 Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1279
IV.A ZŠ s MŠ Častá Častá 0
1280
IV.B ZŠ s MŠ Častá Častá 0
1281
3.B ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 0
1282
kvarta A Gymnázium, Konštantínova 2, Prešov Prešov, Konštantínova 2, 080 01, skola@gk2-po.sk 0
1283
CLASA a-IV-a Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 0
1284
RF-B3 - Os Curiosos Escola Básica Ria formosa Cidade 0
1285
3"Д" СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
1286
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 0
1287
Farbičky - 1. ročník ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 0
1288
Clasa I B Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 0
1289
3º A AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1290
Clasa Isteților LICEUL TEORETIC CERMEI Cermei 0
1291
3º B AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1292
2.B ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 0
1293
3º A AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1294
5/6latki Publiczne Przedszkole nr 17 im. M. Jeżowskiej Jastrzębie-Zdrój 0
1295
Clasa a III-a Școala Gimnazială Vedea Vedea 0
1296
Clasa l A Zalau, Școala Gimnazială Gh. Lazar Str.Gh.Lazar, Nr.59 0
1297
3º B AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1298
3º A AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1299
Grupa Fluturașilor isteți Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1300
Clasa Eroilor Puternici Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1301
3/4º B AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1302
4º B AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1303
Grupa"Albinutelor" Grădinița "Căsuța Zânelor" Horodnic de Sus Horodnic de Sus 0
1304
4º A AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1305
4º A AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1306
Clasa Steluțelor Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 0
1307
Clasa a V-a Școala Gimnazială Dumești Dumești 0
1308
RF-B2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1309
aIIIa Școala Gimnazială Dumești Dumești 0
1310
RF-C2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1311
RF-A0 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1312
Grupa mare A Albinuțele Grădinița cu Program Prelungit Nr8 Buzău 0
1313
2.º A EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 0
1314
Grupa mare Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu Craiova 0
1315
4-Б Заклад загальної середньої освіти ''Корецький ліцей''Корецької міської ради м.Корець 0
1316
RF-B0 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1317
Clasa Albinutelor Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
1318
RF-C1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1319
RF-A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1320
3. A Komenského Sabinov Základná škola Komenského Sabinov Sabinov 0
1321
Prváci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 0
1322
Školský klub ZŠ s MŠ Štefana Žáryho Družstevná 201, 97633 Poniky 0
1323
Dinozaurii Gradinita Dumbrava Minunata Craiova Craiova 0
1324
Strumfii veseli - ll C SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI Scoala Gimnaziala nr 28 0
1325
a IV a Liceul Ortodox "Sf. Nicolae" Zalău 0
1326
CLASA I Școala Gimnaziala Oboga Oboga 0
1327
1.ročník Základná škola Čaklov Čaklov 0
1328
Buburuzele Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele Pătârlagele 0
1329
I B Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
1330
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
1331
6.A.6.B Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 0
1332
4.B ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 0
1333
Clasa pregătitoare ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBROSLOVENI Dobrosloveni 0
1334
Klasa 2b Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 0
1335
Ștrumfii GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 0
1336
A II A LP Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
1337
3.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1338
clasa a III - a B Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun IASI 0
1339
Jahôdky, Jablká, Citróny MŠ gen.Svobodu 744/33 Svidník Svidník 0
1340
7.A Základná škola s materskou školu Čierne- Vyšný koniec Čierne- Vyšný koniec 969, 023 13 Čierne 0
1341
A Δημοτικό Σχολείο Ποταμιάς-Θάσου Ποταμιά Θάσου 0
1342
B Δημοτικό Σχολείο Ποταμιάς-Θάσου Ποταμιά Θάσου 0
1343
Γ Δημοτικό Σχολείο Ποταμιάς-Θάσου Ποταμιά Θάσου 0
1344
Δ Δημοτικό Σχολείο Ποταμιάς-Θάσου Ποταμιά Θάσου 0
1345
Ε Δημοτικό Σχολείο Ποταμιάς-Θάσου Ποταμιά Θάσου 0
1346
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Ποταμιάς-Θάσου Ποταμιά Θάσου 0
1347
II.A Základná škola Čaklov Čaklov 0
1348
6º Cubillos del Sil CRA Cubillos del Sil Cubillos del Sil 0
1349
ARDILLAS CRA SIERRA DE PINARES PALACIOS DE LA SIERRA 0
1350
3.oddelenie - Školský klub detí Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 0
1351
3.oddelenie - Školský klub detí Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 0
1352
Clasa Pregatitoare A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1353
Clasa a IV-a B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 0
1354
1.a Dusnok- Fajsz Általános Iskola Dusnok 0
1355
2.a Dusnok- Fajsz Általános Iskola Dusnok 0
1356
3.a Dusnok- Fajsz Általános Iskola Dusnok 0
1357
4.a Dusnok- Fajsz Általános Iskola Dusnok 0
1358
3b Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 0
1359
Νηπιαγωγείο ΤΕΓ Βιέννης Fleischmarkt 13, 0
1360
3 ғ 32орта мектеп Атырау 0
1361
clasa pregatitoare B Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 0
1362
4. A Základná škola s materskou školu Čierne- Vyšný koniec Čierne- Vyšný koniec 969, 023 13 Čierne 0
1363
СУ "Възраждане", гр. РУСЕ РУСЕ 0
1364
Grupa Buburuzelor Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
1365
CLASA ABINUTELOR CIRESU BRAILA Școala Gimnazială Cireșu Cireșu 0
1366
3. A ZŠ Dolné lúky Brezová p. Bradlom 0
1367
a IV-a B Școala Gimnazială ,,Regina Maria” București 0
1368
Clasa a 6-a Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
1369
Clasa a 6-a Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
1370
Grupa Mijlocie Mickey și Minnie Grădinița P.P.Nr.3 Petroșani Petrosani 0
1371
siedmaci Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 0
1372
Clasa I C Slatina, Scoala Gimnaziala nr.3 Slatina 0
1373
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 0
1374
2.D Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1375
2 A клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 0
1376
2 Нечаєвський ліцей Нечаєве 0
1377
Motyle Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 0
1378
CLASA I Școala Gimnazială Nr.1 LETCA 0
1379
CLASA I SCOALA GIMNAZIALA NR.1 Hârșova 0
1380
Першачки Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1381
Grupa Ursuleți Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 0
1382
Clasa I Liceul Teoretic Nr. 1 Periș 0
1383
I G Școala Gimnazială nr 24 Timișoara Timișoara 0
1384
I G ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 0
1385
Portaje 1°-6° C.E.I.P. Virgen del Casar Portaje (Cáceres) 0
1386
a-II-a C Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 0
1387
Clasa a VII-a Școala Gimnazială Romuli Romuli 0
1388
5A Școala Gimnazială Vulcan Vulcan 0
1389
Clasa pregătitoare A M. Liceul Tehnologic Clisura Dunării Moldova Nouă 0
1390
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 0
1391
4 А сыныбы "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 0
1392
I, a II-a, a III-a - regim simultan Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
1393
3F Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 0
1394
Clasa prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 0
1395
Grupa STELUTELE Gradinita Bicazu Ardelean Com. Bicazu Ardelean 0
1396
CLASA A III-A Liceul tehnologic Voinești Voinești 0
1397
Clasa stelutelor Școala Gimnaziala,,Ghiță Mocanu " Onesti 0
1398
Clasa pregatitoare A Școala Gimnazială "Octav Băncilă" Corni 0
1399
červená Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1400
Clasa pregatitoare A Școala Gimnazială „Octav Băncilă” loc. Corni 0
1401
3.A ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 0
1402
a VI a C Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 0
1403
Grupa mijlocie -mica Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 0
1404
Mravčeky Základná škola s materskou školou Gaštanová 56 Gaštanová 56 0
1405
1клас ОЗО Покалівський ЗЗСО І-ІІІ Pokaliv 0
1406
1.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1407
a III-a A Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara Hunedoara 0
1408
Clasa pregătitoare, a I a, a II a AIII A și a IV a Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 0
1409
1.A ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1410
Супергерої Великодівицька ЗОШ І-ІІ ступенів Велика Дівиця 0
1411
1. B Základna škola J.A.Komenského Sered´ Sered´ 0
1412
1. B Základna škola J.A.Komenského Sered´ Sered´ 0
1413
1. C Základna škola J.A.Komenského Sered´ Sered´ 0
1414
6. A Základna škola J.A.Komenského Sered´ Sered´ 0
1415
6. B Základna škola J.A.Komenského Sered´ Sered´ 0
1416
6.C Základna škola J.A.Komenského Sered´ Sered´ 0
1417
I.Trieda ZŠ s MŠ Kalša Kalša 0
1418
2 Петропавл қаласындағы Ж.Ташенов атындағы #20 орта мектеп Солтүстік Қазақстан обл, Петропавл қаласы 0
1419
GRUPA MIJLOCIE Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1420
2 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 0
1421
a II a D Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 0
1422
3.B Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 0
1423
1.B Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 0
1424
klasa II Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach Marzęcice 0
1425
2.A Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 0
1426
1.C Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 0
1427
klasa I a Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach Marzęcice 0
1428
klasa I b Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach Marzęcice 0
1429
2.B Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 0
1430
2.C. Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 0
1431
1.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1432
Buburuze Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 0
1433
Смелите НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 0
1434
Clasa Pregatitoare Piatra Olt, Liceul Tehnologic Piatra-Olt 0
1435
Clasa Pregatitoare Liceul Tehnologic Piatra Olt Piatra Olt 0
1436
2.A hrdinovia Základná škola, Plickova 9, Bratislava Bratislava 0
1437
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Sânpetru Brasov 0
1438
Clasa a III-a Școala Gimnazială, sat Tăriceni Tăriceni 0
1439
I A Liceul Teoretic Callatis Mangalia Mangalia 0
1440
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 0
1441
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 0
1442
5ºA Externato Frei Luís de Sousa Almada 0
1443
6ºA Externato Frei Luís de Sousa Almada 0
1444
6ºB Externato Frei Luís de Sousa Almada 0
1445
6ºC Externato Frei Luís de Sousa Almada 0
1446
Pregătitoare C Supereroi LICEUL GRECO-CATOLIC ,,IULIU MANIU” ORADEA ORADEA, STRADA IULIU MANIU NR. 5 0
1447
Α τάξη ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΠΑ Θεσσαλονίκη 0
1448
Clasa a III- a, Albinuțele Scoala Gimnaziala ,,Sfantul Ierarh Nicolae" Bucu Str. Calea Bucuresti, Nr.89 0
1449
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
1450
III B Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1451
Clasa 1 A SCOALA GIMMAZIALĂ ,,GHEORGHE DIBOȘ" MĂNEȘTI 0
1452
a II-a B Colegiul Național "Costache Negri" Galați 0
1453
GRUPA MICA Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1454
a III-a A Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 0
1455
a III-a A Școala Gimnazială George Tutoveanu Barlad Str. Carpați nr.5 Bârlad, jud. Vaslui 0
1456
CLASA I Școala Gimnazială Nr.2 Zărnești 0
1457
Clasa pregătitoare D ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SF. DUMITRU", CRAIOVA Craiova 0
1458
CLASA FLUTURAȘILOR- CLASA I B Școala Gimnazială Dr Ioan Mihalyi de Apșa Sighetu Marmației 0
1459
Grupa mare GRADINITA CU PROGRAM NORMAL Nr 2 Localitatea : Almasu Mare 0
1460
3 А класс "Әлкей Марғұлан атындағы №71ЖББОМ" Ақтөбе қаласы 0
1461
I B ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,CĂPITAN AVIATOR MIRCEA T. BĂDULESCU” Buzau 0
1462
4.B Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 0
1463
tercia A Gymnázium, Konštantínova 2, Prešov Prešov, Konštantínova 2, 080 01, skola@gk2-po.sk 0
1464
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΣΑΙΟΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 0
1465
CLASA PREGĂTITOARE STEP BY STEP Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 0
1466
CLASA PREGĂTITOARE STEP BY STEP Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 0
1467
Grupa Lalelelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
1468
Clasa a IV-a D Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 0
1469
5.A ZŠ M. R. Štefánika Vajanského 35, 921 01 Piešťany 0
1470
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1471
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1472
Clasa a IV-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 0
1473
Tańczące Biedronki Miejskie Przedszkole nr34 Rozśpiewane Przedszkole Westerplatte 11a 0
1474
Clasa I A SBS Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1475
1 Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаси 0
1476
Pregătitoare A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1477
a IV a B Școala Gimnazială „Octav Băncilă” loc. Corni 0
1478
Clasa fluturasilor Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 0
1479
Clasa albinutelor harnice Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1480
Clasa albinutelor harnice Focsani, Scoala Gimnaziala „Al. Vlahuta” Focsani 0
1481
GRUPA GARGARITE Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 0
1482
Clasa a II-a Z ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZĂRAND ZĂRAND 0
1483
a IV-a B- Istetii Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 0
1484
1.A Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 0
1485
2b Kunszentmiklósi Varga Domokos Általános Iskola Kunszentmiklós 0
1486
2c Kunszentmiklósi Varga Domokos Általános Iskola Kunszentmiklós 0
1487
Grupa Ștrumfilor Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1488
1.b Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja 0
1489
5.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1490
5.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1491
2 Ә сыныбы КГУ ОШ № 7 Уральск 0
1492
5.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1493
6.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1494
6.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1495
6.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1496
7.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1497
7.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1498
7.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1499
8.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1500
8.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1501
9.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1502
9.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1503
aIII-a A Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 0
1504
1. osztály Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda 4812Nagyvarsány, Kossuth u.12-16. 0
1505
2. osztály Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda 4812Nagyvarsány, Kossuth u.12-16. 0
1506
3. osztály Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda 4812Nagyvarsány, Kossuth u.12-16. 0
1507
4. osztály Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda 4812Nagyvarsány, Kossuth u.12-16. 0
1508
CLASE DE 5º CEIP LOS VALLES Laguna de Duero 0
1509
Clasa pregatitoare A Creioane colorate Școala Gimnazială George Tutoveanu Barlad Str. Carpați nr.5 Bârlad, jud. Vaslui 0
1510
a III--a A Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 0
1511
Clasa a VII-a Scoala Gimnaziala Vadeni Braila 0
1512
Clasa I Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 0
1513
Clasa I Scoala Gimnaziala Vadeni Braila 0
1514
Clasa a II-a Scoala Gimnaziala Vadeni Braila 0
1515
Clasa a III-a Scoala Gimnaziala Vadeni Braila 0
1516
Clasa a VI-a Scoala Gimnaziala Vadeni Braila 0
1517
Grupa "Ștrumfii" Grădinița cu program normal Dârza str. Agricultorilor, Nr. 525, Dârza, jud. Dâmbovița 0
1518
GRUPA ALBINUȚELOR Școala Gimnaziala Surdila Găiseanca - Grădinița cu program normal Filipești Braila 0
1519
6º EDUCACIÓN PRIMARIA CP SABUGO AVILÉS 0
1520
Motylki Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 0
1521
2. osztály Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6133 Jászszentlászló, Rákócz utca 25/A. 0
1522
2° INFANTIL CEIP LOS VALLES Laguna de Duero 0
1523
3.A Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 0
1524
4.A Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 0
1525
1.A Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 0
1526
2.A Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 0
1527
Mrs. Purdon's Fast Heroes 2024 Woodcrest Public School 0
1528
Grupa mijlocie,,Fluturașii" Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 0
1529
4 сынып ҚАҺАРМАНДАРЫ "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 0
1530
2 Г класс "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1531
2 И класс "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1532
Medianos Cep San Salvador Ourense 0
1533
Mayores Cep San Salvador Ourense 0
1534
Poznași Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 0
1535
1.B ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1536
2.A ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1537
2.B ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1538
3.A ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1539
3.B ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1540
4.A ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1541
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΣΑΙΟΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 0
1542
Α Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τρίτους Κάτω Τρίτος 0
1543
Β Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τρίτους Κάτω Τρίτος 0
1544
Γ Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τρίτους Κάτω Τρίτος 0
1545
Ε Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τρίτους Κάτω Τρίτος 0
1546
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τρίτους Κάτω Τρίτος 0
1547
clasa a VII a A Scoala Gimnaziala Al.Odobescu Chiajna 0
1548
Grupa Curioșilor Grădinița cu Program Normal , sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea Sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea 0
1549
druháčci 24 (2.A) Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 0
1550
2.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1551
1.a Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6133 Jászszentlászló, Rákócz utca 25/A. 0
1552
1.b Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6133 Jászszentlászló, Rákócz utca 25/A. 0
1553
3.a Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6133 Jászszentlászló, Rákócz utca 25/A. 0
1554
3.b Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6133 Jászszentlászló, Rákócz utca 25/A. 0
1555
4.a Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6133 Jászszentlászló, Rákócz utca 25/A. 0
1556
4.b Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6133 Jászszentlászló, Rákócz utca 25/A. 0
1557
Clasa a III-a A Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
1558
5.A Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 0
1559
7.A ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 0
1560
Clasa Steluțelor, clasa a IV-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA - CREVEDIA Dârza, Crevedia 0
1561
Clasa a II-a B, Fluturașii Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1562
7 B Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova 0
1563
7 B Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova, Dolj 0
1564
7 C Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova 0
1565
7 C Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova 0
1566
a III -a D Școala Gimnazială Nr. 49 București 0
1567
aIIa E Scoala Gimnaziala Al.Odobescu Chiajna 0
1568
Simultan CP + I Hoisești Școala Gimnazială Dumești Dumești 0
1569
Clasa fluturașilor Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 0
1570
2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 0
1571
Grupa combinata Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 0
1572
CLASA PREGĂTITOARE D Colegiul Național Pedagogic,, Regina Maria " Deva Devs 0
1573
GRUPA FLUTURASILOR SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA DAIA ROMANA 0
1574
3 Ә сыныбы "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1575
Clasa a IV-a B Școală Gimnazială "Traian" Pitești 0
1576
1. osztály Szent Margit Katolikus Általános Iskola 6097 Kunadacs 0
1577
2. osztály Szent Margit Katolikus Általános Iskola 6097 Kunadacs 0
1578
3. osztály Szent Margit Katolikus Általános Iskola 6097 Kunadacs 0
1579
4. osztály Szent Margit Katolikus Általános Iskola 6097 Kunadacs 0
1580
5. osztály Szent Margit Katolikus Általános Iskola 6097 Kunadacs 0
1581
2в клас, Мариела Ганчева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
1582
CEIP PERO XIL TORREPEROGIL (JAÉN) 0
1583
GPN CUNGREA GRUPĂ MIXTĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA CUNGREA Comuna Cungrea, județul Olt 0
1584
ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA CUNGREA Comuna Cungrea, județul Olt 0
1585
Grupa mare 4 Grădinița nr.205 București 0
1586
ÎNVĂȚĂMÂNT GIMNAZIAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA CUNGREA Comuna Cungrea, județul Olt 0
1587
4 В класс КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 0
1588
Tercero B CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1589
Furnicuțele Grădinița cu Program Prelungit “Pui de Lei” Pitești 0
1590
Tercero A CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1591
Cuarto B CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1592
10. csoport DFMVK Apáczai Csere János Tagkönyvtára 8900 Zalaegerszeg, Apáczai tér 5 0
1593
grupa mijlocie fluturașii GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 0
1594
Cuarto A CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1595
Sexto A CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1596
Quinto CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1597
Sexto B CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1598
4-A Смолінський ліцей #1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області Смоліне 0
1599
clasa pregatitoare B Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
1600
3-В ЗЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей» 2 Камінь-Каширськ 0
1601
Cl a IV- B Scoala Gimnaziala Elena Doamna, Tecuci Tecuci 0
1602
Preschool Future Nation Schools _ Lyndhurst Johannesburg 0
1603
Grade R Future Nation Schools _ Lyndhurst Johannesburg 0
1604
Grade 1 Future Nation Schools _ Lyndhurst Johannesburg 0
1605
Grade 2A Future Nation Schools _ Lyndhurst Johannesburg 0
1606
Grade 2B Future Nation Schools _ Lyndhurst Johannesburg 0
1607
Grade 3A Future Nation Schools _ Lyndhurst Johannesburg 0
1608
Grade 3B Future Nation Schools _ Lyndhurst Johannesburg 0
1609
Preschool Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1610
Grade R Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1611
Grade 1A Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1612
Grade 1B Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1613
Grade 1C Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1614
Grade 2A Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1615
Grade 2B Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1616
Motýle Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 0
1617
3. a 4. ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
1618
5. ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
1619
Clasa pregătitoare B Marginea, Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 0
1620
3.º Ano Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1621
Clasa Pregătitoare A Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
1622
Watts Grade 1/2 Woodcrest Public School 0
1623
Mrs. Scarfo's Grade 1 Classroom Westmount Public School Thunder Bay 0
1624
Mrs. Belluz Grade 1/2 Sherbrooke Public School Thunder Bay 0
1625
I E Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 0
1626
Grupa mare nr.1 Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 0
1627
Larrett 2/3 Crestview Public School Murillo 0
1628
IVE Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 0
1629
Grupa ,,Albinuțelor” Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 0
1630
a II-a C SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SIBIU 0
1631
1 е Основно училище ,,Васил Левски" село Градище, община Шумен, област Шумен 0
1632
Hviezda Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 0
1633
Klasa 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Polanach Polany 0
1634
Oddział przedszkolny- Zerówka Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Bilczycach Bilczyce 92 0
1635
1 клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 0
1636
1 клас Дунковицька гімназія Дунковиця 0
1637
Žltá RU Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1638
2 "А" сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 0
1639
Motýliky ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1640
2 "б "сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 0
1641
2 "в" сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 0
1642
3 б №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 0
1643
Νηπιαγωγείο Αγίου Γεωργίου Νηπιαγωγείο Αγίου Γεωργίου Άγιος Γεώργιος Φθιώτιδας 0
1644
Grade 2C Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1645
Grade 3A Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1646
Grade 3B Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1647
Grade 3C Future Nation Schools _ Fleurhof Randburg 0
1648
3 «A» сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 0
1649
test 1 Vaughan Vance Quia sint dolor erro 0
1650
a VI-a B, a VII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 0
1651
Νήπια - προνήπια Νηπιαγωγείο Αμπελακίων Λάρισας Αμπελάκια 0
1652
4 "а" сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 0
1653
sekunda A Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo Námestovo 0
1654
prima A Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo Námestovo 0
1655
tercia A Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo Námestovo 0
1656
Piticilor Grădinița cu Program Prelungit “Pui de Lei” Pitești 0
1657
Segundo A CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1658
Segundo B CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1659
Primero CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1660
3 Años CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1661
4 Años CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1662
5 Años CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1663
UUEE CEIP Sagrado Corazón de Jesús Tijola (Almeria) 0
1664
clasa a IV-a B Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
1665
4 "Б" №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 0
1666
CP B Școala Gimnazială Ghiroda Ghiroda 0
1667
Clasa a IV-a C Școală Gimnazială "Traian" Pitești 0
1668
Clasa a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN TÂRNĂVENI 0
1669
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1670
1ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1671
2. ročník ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1672
Piataci Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 0
1673
7.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1674
Clasa Steluțelor Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 0
1675
3. a 4. ročník ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1676
Clasa Prichindeilor Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 0
1677
7.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1678
1. ročník ZŠ s MŠ TŠ 0
1679
Clasa Pregătitoare B Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
1680
Grupa mare Gradinita cu program prelungit nr8 Buzau Buzau 0
1681
VI A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 EFORIE NORD Eforie Nord 0
1682
2.a Tassi Földváry Gábor Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 6098 Tass 0
1683
2.b Tassi Földváry Gábor Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 6098 Tass 0
1684
3. Tassi Földváry Gábor Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 6098 Tass 0
1685
4.a Tassi Földváry Gábor Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 6098 Tass 0
1686
4.b Tassi Földváry Gábor Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 6098 Tass 0
1687
Clasa Dovleceilor Tifesti, Scoala Gimnaziala Tifesti 0
1688
7D Scoala Gimnaziala nr.20 Bucuresti 0
1689
IV.FL Stredná zdravotnícka škola Poprad 0
1690
clasa a IV-a F Isteții Școala Gimnazială "Miron Costin" Suceava Suceava 0
1691
a VIII a A Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Orașul Vălenii de Munte Vălenii de Munte, Prahova 0
1692
6.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1693
2 E Școala Gimnazială Nr. 8, Brașov Brașov 0
1694
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Mircea Voda Calarasi 0
1695
III A Buburuze Liceul Tehnologic Iorgu Vârnav Liteanu Liteni 0
1696
III A Buburuze Liceul Tehnologic Iorgu Vârnav Liteanu Liteni 0
1697
8.B Základná škola s materskou školou, Grófske nádvorie Fintice 0
1698
I A Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 0
1699
a IV-a Școala Gimnazială Berești-Tazlău Berești-Tazlău 0
1700
Grupa Ursuleților Grădinița cu P.N. și P.P. Băicoi Băicoi 0
1701
Grupa Ursuleților Grădinița cu Program Normal și Program Prelungit Băicoi Băicoi 0
1702
RF-B1 Detetives Escola Básica Ria formosa Cidade 0
1703
8.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1704
VI.A Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina Snina 0
1705
VI.B Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina Snina 0
1706
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΜΑΤΟΣ ΑΡΜΑ, ΔΗΜΟΣ ΤΑΝΑΓΡΑΣ 0
1707
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΜΑΤΟΣ ΑΡΜΑ, ΔΗΜΟΣ ΤΑΝΑΓΡΑΣ 0
1708
4 Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1709
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr7 w Radomsku Radomsko 0
1710
1r Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 0
1711
2n Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 0
1712
a III-a H ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PANTELIMON 0
1713
IV. B PS Stredná zdravotnícka škola, Farská 23 Nitra Farská 23, Nitra 0
1714
3.B Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, Trnava Trnava 0
1715
MERCERÁTOR VALENCIA 0
1716
1.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
1717
clasa aII-a Scoala Primara Dobrogostea Dobrogostea 0
1718
a IV-a B Școala Gimnazială Șerban Vodă Cantacuzino Călimănești 0
1719
Clasa a II-a B Scoala Gimnaziala Al.Odobescu Chiajna 0
1720
Clasa ”Fluturașii veseli” Școala Gimnazială Perșinari Perșinari 0
1721
clasa a IV a Școala Gimnazială Perșinari Perșinari 0
1722
CLASA PREGATITOARE B SCOALA GIMNAZIALA NR 25 TIMISOARA, STR. COSMINULUI, NR. 42 0
1723
IV Scoala Primara Dobrogostea Dobrogostea 0
1724
Clasa a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 0
1725
Clasa I B Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 0
1726
2 Підкамінська початкова школа Село Підкамінь 0
1727
Grupa Mare D Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 0
1728
Σπουργιτακια μου 5ο Νηπιαγωγείο Σητείας Σητεία 0
1729
Clasa isteților Liceul tehnologic Mihai Eminescu, Dumbrăveni Dumbrăveni 0
1730
A  Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 0
1731
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 0
1732
Gărgărițe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1733
Clasa IC ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 ALEXANDRIA ALEXANDRIA 0
1734
a III-a G Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1735
clasa a II-a I, Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1736
a VII-a A SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA CONSTANTIN PAUNESCU IASI Iasi 0
1737
a VII-a A SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA CONSTANTIN PAUNESCU IASI Iasi 0
1738
Clasa a 2 a A Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1739
Clasa pregătitoare B Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1740
a II-a C Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1741
clas a II-a G Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1742
clasa a III-a E Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1743
7.A Základná škola, Jarovnice 464 Jarovnice 0
1744
Clasa a II-a B Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1745
Clasa a III-a D Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1746
II.A.PS 1sk Stredná zdravotnícka škola, Farská 23 Nitra Farská 23, Nitra 0
1747
Clasa II Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 0
1748
a II-a F Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1749
I G Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1750
CLASA PREGĂTITOARE B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 LUPENI LUPENI 0
1751
Wiewiórki Przedszkole Publiczne w Przyworach Przywory 0
1752
Grupa Buburuzelor ARGEȘ, Grădinița cu program normal Dobrești Dobrești, județul Argeș 0
1753
Mi clase de 6º CEIP NUESTRA SEÑORA DEL ROSARIO (MACAEL 04003123) AVENIDA ANDALUCÍA 2 0
1754
4-б КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 0
1755
4.A Spojená škola Svätej Rodiny Bratislava 0
1756
III B Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 0
1757
4 Ғ сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 0
1758
1.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1759
Eende Klas Woel en Werskaf Kleuterskool Potchefstroom 0
1760
Σχολείο Δημοτικό Σχολείο Κερασιάς Κερασιά 0
1761
Olifante klas Woel en Werskaf Kleuterskool Potchefstroom 0
1762
Leeutjie klas Woel en Werskaf Kleuterskool Potchefstroom 0
1763
Hasie klas Woel en Werskaf Kleuterskool Potchefstroom 0
1764
Kameelperde Woel en Werskaf Kleuterskool Potchefstroom 0
1765
Beertjie klas Woel en Werskaf Kleuterskool Potchefstroom 0
1766
Bokkie klas Woel en Werskaf Kleuterskool Potchefstroom 0
1767
2.AZ Spojená škola, Centrálna 464, 089 01 Svidník Svidník 0
1768
Žabky Materská škola Šancová 65 Šancová 65, 831 04 Bratislava 0
1769
Včielky 2024 Materská škola Láb Láb 0
1770
Motýle 2024 Materská škola Láb Láb 0
1771
V A Scoala Gimnaziala Cleja Cleja 0
1772
2. A Základní škola Kamínky Brno 0
1773
Sovičky Materská škola Šancová 65 Šancová 65, 831 04 Bratislava 0
1774
1. osztály Békéscsabai Baptista Általános Iskola 5600 Békéscsaba, Szent László utca 17. 0
1775
2. osztály Békéscsabai Baptista Általános Iskola 5600 Békéscsaba, Szent László utca 17. 0
1776
3. osztály Békéscsabai Baptista Általános Iskola 5600 Békéscsaba, Szent László utca 17. 0
1777
4. osztály Békéscsabai Baptista Általános Iskola 5600 Békéscsaba, Szent László utca 17. 0
1778
2. osztály Békéscsabai Baptista Általános Iskola 5600 Békéscsaba, Szent László utca 17. 0
1779
7.A ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 0
1780
Klasa 2 i 3. Szkoła Podstawowa im. Jana Adama de Garnier w Głębowicach Głębowice 10, 56-160 Wińsko 0
1781
ALBINUȚELE Școala Gimnaziala Seaca Seaca 0
1782
CLASA PREGĂTITOARE B Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 0
1783
Školský klub detí ZŠ s Mš Brezovica, Školská 321 Brezovica 0
1784
5.A Základná škola Dunajská Streda 0
1785
5.A Základná škola Kežmarská 28,Košice Kežmarská 28, Košice 0
1786
5.A Základná škola s materskou školou, Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou 0
1787
Materská škola Základná škola s materskou školou, Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou 0
1788
3.B Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1789
Τάξη 2 2/θ Νηπιαγωγείο Αντιρρίου Αντίρριο 0
1790
1.D ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 0
1791
Sala 5 Santa Casa da Misericórdia de Amares Braga 0
1792
4.A Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, Trnava Trnava 0
1793
4.B Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, Trnava Trnava 0
1794
3.A Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, Trnava Trnava 0
1795
Trieda A Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1796
Α Τάξη 102 Δημοτικό Σχολείο Αθηνών Πολύγωνο 0
1797
CLASA I - BUBURUZE Scoala Gimn. Gheorghe Costescu Comuna 0
1798
10 F CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 0
1799
štvrtáci Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 0
1800
11 C CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 0
1801
10 F CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BAIA MARE Baia Mare 0
1802
11 C CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BAIA MARE Baia Mare 0
1803
Grupa Panseluțelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
1804
2 Б клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 0
1805
2.B Základná škola sv.Augustína Považská Bystrica 0
1806
Buburuzele Scoala Gimnaziala Profesor Oprea Mihai Negoiesti 0
1807
Lienky ZŠ s MŠ Kalša Kalša 0
1808
Grupa mare A GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15 BRAȘOV BRAȘOV 0
1809
3.C Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1810
1.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1811
1.B Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1812
2.bekkur Urriðaholtsskóli Garðabær 0
1813
4 клас Новоселівський ліцей Арбузинської селищної ради Новоселівка 0
1814
Trieda C Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1815
Clasa albinutelor Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 0
1816
4.A Základná škola, Brezová 19, Piešťany Piešťany 0
1817
1.C Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1818
2.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1819
2.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1820
2.B Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1821
3.A Základná škola s materskou školou Zborov nad Bystricou Zborov nad Bystricou 0
1822
2.C Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1823
4.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1824
4.B Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1825
4.C Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1826
5.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1827
5.B Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 0
1828
Ε' & Στ' τάξη Δημοτικό Σχολείο Γεωργιανής Καβάλα 0
1829
Z1 CPR Blas Infante Llanos de Don Juan 0
1830
grup 1 Escola Sant Miquel - ZER Narieda Peramola 0
1831
grup 2 Escola Sant Miquel - ZER Narieda Peramola 0
1832
P1 CEIP LA MAYA Valdeobispo (Cáceres) 0
1833
P2 CEIP LA MAYA Valdeobispo (Cáceres) 0
1834
Grupo 1 C.E.I.P. San Isidro Labrador España 0
1835
2.A ZŠ s MŠ Kamienka 113 Kamienka, 06532 0
1836
1r C.E.I.P. Meléndez Valdés Ribera del Fresno (Badajoz) 0
1837
2ndo C.E.I.P. Meléndez Valdés Ribera del Fresno (Badajoz) 0
1838
Štoplíky Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 0
1839
1ro 3ro y 6to CRA EL ALTOZANO SAN MARTÍN DEL CASTAÑAR 0
1840
1ero C.E.I.P. NUESTRA SEÑORA DE LA CABEZA María 0
1841
2ndo C.E.I.P. NUESTRA SEÑORA DE LA CABEZA María 0
1842
1ero a 4to CEIP Juan Pasquau Úbeda (Jaén) 0
1843
varis cursos Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1844
3r El Rodonell Corçà 0
1845
Cristo de la Expiración 23-24 C.E.I.P CRISTO DE LA EXPIRACIÓN GALERA (GRANADA) 0
1846
V.A ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 0
1847
1ero CEIP Arias Montano Badajoz 0
1848
IV A Scoala Gimnaziala Al.Odobescu Chiajna 0
1849
VII.OA Gymnázium Štefana Moysesa Moldava nad Bodvou 0
1850
Simpaticii Scoala Gimnaziala Aninoasa Aninoasa 0
1851
Simpaticii Scoala Gimnaziala Aninoasa Aninoasa 0
1852
CLASA I E Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 0
1853
FLUTURAȘI Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1854
Clasa Albinuțelor Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 0
1855
Creioanele Magice Liceul Tehnologic Carol I omuna Valea Doftanei Teșila 0
1856
Gradinita Liceul Tehnologic "M. Viteazu" - Grădinița P.N.4 VulcanP Vulcan 0
1857
Clasa pregătitoare ”CLASA FLORILOR” Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1858
4. B Spojená škola, Sekule 119 Sekule 0
1859
Clasa a II-a E Scoala Gimnaziala „Ion Dumitriu” Bucuresti 0
1860
a II-a C Scoala Gimnaziala Nr. 1 Mizil 0
1861
4° A CEIP NUESTRA SEÑORA DEL ROSARIO (MACAEL 04003123) AVENIDA ANDALUCÍA 2 0
1862
3.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 0
1863
Grupa mijlocie- Fluturasilor Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1864
6 B Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1865
Mijlocie C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 0
1866
4 D Delfinii veseli Scoala Gimnaziala Nr. 30 Timișoara 0
1867
Barvička Mateřská škola Zámecká, Rosice, příspěvková organizace Zámecká 1031, Rosice, 66501 0
1868
Grupa Albinutelor Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 0
1869
Grupa Albinutelor - mixtă Gradinița cu P.N Șerbeștii-Vechi, Șendreni Galați 0
1870
Clasa a II-a Hangu, Școala Gimnazială Comuna Hangu 0
1871
Grupa Furnicutelor Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
1872
Lienočky ZŠ s MŠ Kalša Kalša 0
1873
1ero, 2ndo, 3ro, 4to, 5o y 6o primaria CEIP Nuestra Señora del Val Alcalá De Henares 0
1874
4to, 5to y 6to C.E.I.P. Agustín de Argüelles Alcorcón 0
1875
Curso 6B CEIP Mariano José de Larra Madrid 0
1876
curso 6C CEIP Mariano José de Larra Madrid 0
1877
Clasa a IV a A Dumbrăvița, Scoala Gimnazială Dumbrăvița 0
1878
4to CEIP FERNANDO DE LOS RIOS GETAFE MADRID 0
1879
1. KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pócspetri 0
1880
2. KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pócspetri 0
1881
3. KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pócspetri 0
1882
4. KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pócspetri 0
1883
primero CEIP Isabel la Católica Madrid 0
1884
5. KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pócspetri 0
1885
1º EP-C Colegio Leonés-Jesús Maestro León 0
1886
1ero, 2ndo y 3ro CEIP NUESTRA SEÑORA DE LA SOLEDAD CUBAS CUBAS DE LA SAGRA, MADRID 0
1887
1ero y 2ndo CEIP MARQUES DE SUANZES MADRID 0
1888
primaria CEIP RAFAEL ALBERTI RIVAS VACIAMADRID 0
1889
3o C CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1890
4C CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1891
5C CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1892
Primaria CEIP Vicente Aleixandre Móstoles 0
1893
curso primaria (1ero a 6to) CEIP PABLO SARASATE Mostoles Madrid 0
1894
4to primaria CPR Monterrey Vigo 0
1895
Τμήμα 1 Anatolia Elementary School Θεσσαλονίκη 0
1896
Τμήμα 2 Anatolia Elementary School Θεσσαλονίκη 0
1897
Τμήμα 3 Anatolia Elementary School Θεσσαλονίκη 0
1898
primero, segundo, tercero, cuarto, quinto y sexto. C.E.I.P San Bartolomé Fresnedillas de la Oliva 0
1899
I Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 0
1900
2 Мліївський ліцей 1 Мліївської сільської ради с.Мліїв 0
1901
Clasa a IV-a E Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 0
1902
II A Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1903
a 2-a C București, Școala Tudor Arghezi București 0
1904
clasa I Micii exploratori Scoala Gimnazială Cazaci Cazaci 0
1905
Grupa mare Buburuzele Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
1906
1. a Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 0
1907
1. b Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 0
1908
2. a Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 0
1909
2. b Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 0
1910
2. c Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 0
1911
3. a Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 0
1912
A IV-a C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
1913
JI 2 Jardim dos heróis Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 0
1914
I H Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1915
3.A - Lienky ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
1916
Grupa Albinuțelor Step By Step Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
1917
TORTUR MERCERÁTOR VALENCIA 0
1918
4.trieda - pastelová, 5.trieda - srdiečková, 6. trieda - kvietočková Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 0
1919
4B CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 0
1920
clasa a II-a D București, Școala Tudor Arghezi București 0
1921
inf + prim CEIP LA PURÍSIMA Beniardá (Alicante) 0
1922
Test 234 Alfonso Noel Officiis culpa do i 0
1923
Grupă Puișorilor Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
1924
Test Slovakia Lara Gomez Quo voluptate Nam pr 0
1925
4.A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
1926
CEIP TELENO LA BAÑEZA 0
1927
6ºA CEIP TELENO LA BAÑEZA 0
1928
Sovicky Materská škola Turgenevova7 Košice 0
1929
6ºB CEIP TELENO LA BAÑEZA 0
1930
GRUPA MICA B- ALBINUTELE Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Panazol, nr 3 0
1931
Grupa Mijlocie “Iepurasilor” Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
1932
quinto CEIP ANGEL BERZAL FERNANDEZ Daganzo de arriba 0
1933
cuarto CEIP ANGEL BERZAL FERNANDEZ Daganzo de arriba 0
1934
5.A ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1935
5.B ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1936
6.A ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1937
7.A ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1938
7.B ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1939
7.C ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1940
1.A ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1941
1.B ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1942
2.B ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1943
3.A ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1944
Tučniaci 3.A Základná škola Ladislava Balleka Šahy 0
1945
4.B ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1946
primero, segundo, quinto e infantil CEIP CIUDAD DE LOS ANGELES Madrid capital 0
1947
1ro, 2ndo, 3ro y 4to CEIP Las Cumbres Móstoles 0
1948
IIB1 Cernica, Scoala Gimnaziala Nr. 1 Com. Cernica 0
1949
3.B ZŠ SNP 1484, Považská Bystrica Považská Bystrica 0
1950
2.A ZŠ Prokofievova Bratislava 0
1951
ZER VAL D'ARAN (totes les escoles) Escola Sant Martí Gessa 0
1952
5a CEIP Lope de Vega Madrid 0
1953
5b CEIP Lope de Vega Madrid 0
1954
Clasa a III-a C Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 0
1955
1r i 2n Teresa Bergadà Alguaire 0
1956
3.a Sarkadi Általános Iskola 5720 Sarkad 0
1957
Clasa a VI-a A Școala Gimnazială ,,Nicolae Labiș" Mălini Mălini , jud Suceava 0
1958
primària Escola Arc d'Adà Llardecans 0
1959
Myšky ŠKD ZŠ Ladislava Balleka Šahy Šahy 0
1960
II.A ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 0
1961
III.B ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 0
1962
2.A Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 0
1963
I D Școala Gimnazială Sfântul Vasile Ploiești 0
1964
Classe quarta Istituto Omnicomprensivo di Varzi Varzi 0
1965
2.A Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, Trnava Trnava 0
1966
2.B Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, Trnava Trnava 0
1967
grupa 5-latki "Słoneczka" Publiczne Przedszkole "Leśny Zakątek" w Łaskarzewie Łaskarzew 0
1968
Clasa lA Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 0
1969
V F Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1970
Clasa pregătitoare A Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1971
šiestaci ZŠ s MŠ Dedinka č. 142 Dedinka č.142 0
1972
6H Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1973
Clasa a-VI-aF Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1974
III H Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1975
2.B Spojená škola, Sekule 119 Sekule 0
1976
6.D 2023/2024 Základná škola s materskou školou Za kasárňou Bratislava 0
1977
II A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 0
1978
Siedmaci Základná škola s materskou školou Hronské Kľačany 322 Hronské Kľačany 322 0
1979
1.A, 2.A, 3.A,4.A Zákaldná škola Sološnica Sološnica 7, 90367 Sološnica 0
1980
5ºB C.E.I.P. Príncipe de Asturias Montijo (Badajoz) 0
1981
3b Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1982
1ro CEIP Plurilingüe Manuel Murguía Feáns 0
1983
Clase de 2o de primaria CEIP Plurilingüe Manuel Murguía Feáns 0
1984
Clase de 5to de primaria CEIP Plurilingüe Manuel Murguía Feáns 0
1985
Clasa I F Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 0
1986
a IV-a B Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 0
1987
3o A CEIP Alba Plata Cáceres 0
1988
5to PRIMARIA A y B CEIP PINAR DEL REY AVENIDA DE SAN LUIS 23, 28033, MADRID 0
1989
4to primaria A y B CEIP PINAR DEL REY AVENIDA DE SAN LUIS 23, 28033, MADRID 0
1990
1-4 Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 0
1991
6ºB C.E.I.P. SATURNINO CALLEJA QUINTANADUEÑAS 0
1992
6ºA C.E.I.P. SATURNINO CALLEJA QUINTANADUEÑAS 0
1993
C.E.I.P. SATURNINO CALLEJA QUINTANADUEÑAS 0
1994
3K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 0
1995
Grupa mare Iepurasii Isteti Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
1996
Grupa MIcă A Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 0
1997
Άννα ΛΟΓΚΑΡΗ Ήρθε Ηρώες112 Polo 0
1998
Grupa mare III “Piticii isteți” Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
1999
CLASA STELUTELOR Colegiul de Arte Baia Mare Baia Mare 0
2000
a III-a A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
2001
classe 5^ Istituto Omnicomprensivo di Varzi Varzi 0
2002
Clasa a patra Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Galați 0
2003
Mijlocie A „Iepurașii” GRADINITA NR 248 BUCURESTI 0
2004
1ero y 2ndo CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
2005
3.B Základná škola s materskou školou Vývojová 228 Bratislava - Rusovce Bratislava 0
2006
5to PRIMARIA A y B C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 0
2007
1 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 0
2008
II D Scoala Gimnaziala " Anghel Saligny" Focsani Str. MOLDOVA Nr. 8, Focsani 0
2009
3 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 0
2010
4 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 0
2011
1-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 0
2012
Супергеройська родина 1-Б класу Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 0
2013
4 клас Опорний заклад Малівський ліцей Село Малеве 0
2014
I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 0
2015
4-В Середня загальноосвітня школа √60, м. Львова Львів 0
2016
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 0
2017
3 Тростянецька Філія № 1 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО № 5 місто Тростянець Охтирський район Сумська область 0
2018
Micii exploratori Vladaia, Școala Gimnaziala Preda Buzescu Loc. Vladaia jud Mehedinți 0
2019
1 D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 0
2020
Clasa a II-a C Școala Gimnazială Nr. 150 București 0
2021
Clasa buburuzelor Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 0
2022
Clasa avVI a Școală Gimnaziala Nr.6 Râmnicu Sărat 0
2023
a III a A Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu DEVA 0
2024
Clasa Pregătitoare Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
2025
Clasa a 4-a C Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 0
2026
1. B Základná škola s materskou školou Bobrov